Saç Uzatma Yöntemleri juan juan saç bakım sampuanı kullanan varmı 1 ayda 6.5 cm diyo lutfen yardımmm ...:(

bayanlar, sırf şu başlık için yıllar sonra siteye üye oldum, çünkü insanların kandırılmasına sinir oluyorum!
Öncelikle saç-makyaj-kozmetik konusunda market ürününden tut, profesyonel ürüne kadar her türlü ürünü kullanmış bir insanım :)
sırf merakımdan bu ürünü de aldım, yarım saat önce elime ulaştı, 10 dk kadar önce de duştan çıktım.. Derhal değerlendirmelerimi yazıyorum.

1- Saçlarım şuan kazık gibi! ıslak falan değil üstelik, kurutmuş olmama rağmen! hani nasıl desem, saçlarınızı sabunla yıkayınca sert olur ya öyle işte..
2- inanılmayacak şekilde boyayı akıtıyor.. Yani haftalar önce boyattığım ve son 2-3 yıkamadır boya akmayan saçlarımdan bugün deli gibi boya aktı..
3- bu ürünün %100 bitkisel olduğu belirtilmiş bir çok yerde, ancak içindekilerde "sodyum sülfat", "citric acid fragrance" falan bulunuyor..
4- ürünün üretici firması da dağıtıcı firması da yerli.. Yani ithal olduğuna dair hiçbir şey yok.. Hatta bence Juan Dolores'in bile haberi olmayabilir bu şampuandan :)))

öğrenmek istediğiniz bir şey varsa cevap vermeye çalışayım.. ben bir daha kullanır mıyım? hiç ama hiç sanmıyorum! siz de paranızı çöpe atmayın derim.. Hatta illa kullanmak istiyorum diyen varsa, özelden adresini versin haftaya kendisine bendekini göndereyim kargoyla, o derece yani!!!

Bi de buradan insanları yanıltanlar ya sahtekar, ya da saçlarında placebo etkisi yaşıyorlar diye düşünüyorum..

canim cok sagol.urun geldi kullaniyorum.decam edip etmeme konusunda kararsizim.saclarim sari ve ince telli dokulme ve sanki kirilmar oluyor.sampuanlamj ilgili algilayamadim.hem maddi gem manevi uzulnek iistemem.iyjce arasturmadan alnayin derim
canım bende pişman oldum ve bıraktım rocher sampuanını dene ben öle şampuan görmedim hayatımda hem uygun hem saçlarımı mükemmel yaptı ve ürünleri tamamen bitkisel orjinel çok araştırdım 12 tl şampuan çok çok iyi..

kızlar bende bu siteye şampuan için üye olmuştum ve çok pişman oldum saçlarımı kuruttu uzama her saça 5 dakika masaj yaparsan zaten olan bişi şampuanla alakalı diil. ben rosher kullanıyorum ve çok çok memnun kaldım ilk yıkamada fark olurmu ya oluyo ama saçlarım şuan çok güzelll :) hemde uygun fiyata heryerde bu ürünü bulabilirsiniz..

Arkadaşlar merhaba;

Forumu takip eden kişiler benden haber beklesinler juanjuan şampuan almak istiyorlarsa :) Çünkü ben de facebook reklamında gördüm.Yanlışlıkla tıkladım sonra araştırmaya başladım. Benim aldığım site juanjuanresmisitesi.com'du. Ama orada verilen numara yanlış.Boşuna aramayın.Yani o sitedeki numara hatalı.Neyse ben reklamı gördükten hemen sonra tabi ki buraya baktım. Sonra okudum ki 15 günde saçı 4 cm uzayan arkadaş olmuş. Heycan yaptım aldım o siteden hemen.Sonra içime kurt düştü.Oradaki telefonu aradım yanlış numara.Dedim kazık yedim herhalde.Oradan beni arayın notu bıraktım. ama bunları yaparken siparişi çoktan vermiştim. Sanırım1-2 saat sonra beni aradılar.2 gün sonra da ürünler geldi.İçeriğine baktım SLS var mı diye yoktu.Bu iyi bir şey saçın köpürmemesi de bundan kaynaklı zaten.Neyse 4. yıkamamı yaptım ben. Ben sanırım 3'lü paketten aldım daha ucuza geliyor diye zaten 3'lü alırsan 1 ayın sonunda beğenmediğinde kalan 2'sini iade edebiliyormuşsun.Müşteri temsilcisine sordum.Ürünlerin barkodunu da kontrol ettim orjinaller.Arkadaşların hemen hemen hepsinin dediği gibi saçı kazık gibi yapıyor ıslakken.Ama kuruduğunda yumuşuyor.Benim tavsiyem saçlarınızı ıslakken taramaya asla ve asla çalışmamanız.Böyle yaparsanız zaten sağlam saçı da kırarsınız.Bekleyin ya da kurutun saçınız güzelse kurusun.Sonra ellerinizle saçlarınızın uçlarını açmaya çalışın. Tamamen kuruduğunda da tarak kullanırsınız.Saçı kabartıyor.Şu an için söyleyebileceklerim bunlar.Fotoğraf koymam ama uzarsa söylerim.Bir de o 3'lü paketin yanında küçücük bi saç kremi hediye ediyorlar.Onu kullanmadım.Saç kremi genelde kullanmıyorum size de tavsiye etmem.

Benim saçlarımda da 10 dan fazla boya var.Bunların 4'den fazlası açma işlemi ve perma da var.Şu an saçımın kesimi de çok kötü.Ben de bu yüzden uzasın diye denemeye karar verdim.Yalnız saçları dökülen arkadaşlar varsa , ben bundan önce Zigavus şampuan , Telavium ve Biotin hapları düzenli kullandım.Haftada 2 kere olmak üzere de argan yağı,zeytin yağı, bemix,evigen ve bepanten ampülleri karıştırarak yağ bakımı yaptım.Akşamdan sürdüm sabaha yıkadım.bunun netiesinde saçlarım 2 ayda 4 cm uzadı (kuaförler söyledi) ve çok fazla küçük küçük saçlarım çıkmaya başladı.Bu juan juan işe yaramazsa (dedikleri gibi 1 ayda 6 cm uzamazsa bana 4 cm bile olur ) kalanları iade edip son olarak aklımda başka bi şey var onu deniycem.O da etki yapmazsa Zigavus ve biotin hap kullanmaya başlıycam.

Uzun lafın kısası ben burda pek yorum yapmadım. 1 aylık üye de değilim :KK70: Şampuanları da aldım kullanıyorum.Reklam yapmıyorum yani.Biraz sabrederseniz sizinle sonuçları paylaşırım üşenmezsem.Şimdilik almayın.Ya da çok merak ediyorsanız aranızda gruplar oluşturun en ekonomik olanından (mesela 5^li paket) alın 5 kişi bölüşün.

bayanlar, sırf şu başlık için yıllar sonra siteye üye oldum, çünkü insanların kandırılmasına sinir oluyorum!
Öncelikle saç-makyaj-kozmetik konusunda market ürününden tut, profesyonel ürüne kadar her türlü ürünü kullanmış bir insanım :)
sırf merakımdan bu ürünü de aldım, yarım saat önce elime ulaştı, 10 dk kadar önce de duştan çıktım.. Derhal değerlendirmelerimi yazıyorum.

1- Saçlarım şuan kazık gibi! ıslak falan değil üstelik, kurutmuş olmama rağmen! hani nasıl desem, saçlarınızı sabunla yıkayınca sert olur ya öyle işte..
2- inanılmayacak şekilde boyayı akıtıyor.. Yani haftalar önce boyattığım ve son 2-3 yıkamadır boya akmayan saçlarımdan bugün deli gibi boya aktı..
3- bu ürünün %100 bitkisel olduğu belirtilmiş bir çok yerde, ancak içindekilerde "sodyum sülfat", "citric acid fragrance" falan bulunuyor..
4- ürünün üretici firması da dağıtıcı firması da yerli.. Yani ithal olduğuna dair hiçbir şey yok.. Hatta bence Juan Dolores'in bile haberi olmayabilir bu şampuandan :)))

öğrenmek istediğiniz bir şey varsa cevap vermeye çalışayım.. ben bir daha kullanır mıyım? hiç ama hiç sanmıyorum! siz de paranızı çöpe atmayın derim.. Hatta illa kullanmak istiyorum diyen varsa, özelden adresini versin haftaya kendisine bendekini göndereyim kargoyla, o derece yani!!!

Bi de buradan insanları yanıltanlar ya sahtekar, ya da saçlarında placebo etkisi yaşıyorlar diye düşünüyorum..

canımbendebu şampuan için üye oldum tam almayı düşünüyordum
ben daha önce kuaförde aldığım bitkisel şampuanda kazık gibi yapıyordu saç kurutma makinasıyla hem kurutup hem saçımın dolaşığını açıyordum bitkisel olduğu için olabilirmi acaba
ikinci olarakda bi iki hafta dayansan sonucunu yazan benim için uzması çok önemli sertleşmesi sorundeğil zaten ince teller kalınlaşıyor diyorlardı

kızlar bugün nişanlımdan arayacağımı söylemiştim. aradım 5 dakika müzik dinlettiler açan yok. aradığım numara 02129989080. siparişi verdiğim numarada buydu. iyice uyuz olmaya başladım. saçlarımda kırılmalar olduğunu söylemiştim şimdi 17. yıkamamı yaptım kuruttum kırılmalar devam. ama saçlarım karamel olduğu için boyam feci bi şekilde aktı. ama ısrarla boyamıyorum 1.kutu bitiminde ölçebilmek için. ve yorumlar artık ciddi şekilde kötü olmaya başladı. ben sipariş etmeyi düşünmüyorum korkmaya başladım. zaten sipariş edebileceğim bir numarada yok ortada. bu arada 1 site daha eklenmiş resmi satış diye. artık iyice şaşırdı bunlar. ciddi talep var ki sahteside çoğaldı. yada bizim aldıklarımızda sahteydi. kafayı yedim cidden. :KK4: yeni alanlar çok sert yaptığını söylüyo ben 3 hafta önce alanlardanım ve saçım inanılmaz yumuşak. kızlar ürün değişmiş olabilir mi? yani bende yeni sipariş etsem sert olma ihtimali var. ben yeni fotoğraf ekliyorum. eğer 3 haftaya göre iyi uzamış gözüküyosa yorum yazın lütfen ona göre bende sipariş edip etmemeye karar veriyim. bu arada saç dökülmem çoğaldı sanki. yada yazılanlardan etkilenir oldum. en az 4 cm demişlerdi telefonda sipariş ederken 4 çok iyi benim için 1 cm uzar ve kırılırdı normalde ama saçımın dengesi tamamen bozuldu hadi kırılmaya başlaması adet olcağım için diyorum ama sürekli yağlanıyo. devam etsemmi etmesemmi bilemedim. $IMG_2308.jpg $IMG_2306.jpg

canımbendebu şampuan için üye oldum tam almayı düşünüyordum
ben daha önce kuaförde aldığım bitkisel şampuanda kazık gibi yapıyordu saç kurutma makinasıyla hem kurutup hem saçımın dolaşığını açıyordum bitkisel olduğu için olabilirmi acaba
ikinci olarakda bi iki hafta dayansan sonucunu yazan benim için uzması çok önemli sertleşmesi sorundeğil zaten ince teller kalınlaşıyor diyorlardı

tatlım benim saçlarım kalın telli zaten, belki de o yüzden iyice sertleşti bilemiyorum.. ama diğer arkadaşların dediği gibi yumuşacık fln olmadı yani benim saçlar... hatta anneme sordum sence saçlarım sert mi şuan diye, "naaptın sen saçlarına böyle" şeklinde bir tepki verdi :)
belki saç maskesi takviyesiyle bi kaç kere daha kullanırım.. eğer kullanırsam ve bi fark görürsem yazarım :KK66:

bide şöyle bişey var, ben denemek için bi kutu şampuan+krem aldım. bu şampuan bana iki hafta bile gitmez, sonuç böyleyken de devamına o kadar para verir miyim bilmiyorum :KK43:

bednde 0216 505 8050 numaradan sıparıs verdım ve her aradığımda müşteri temsılcısıyle gorustum yorumları okudukça sasırdım ve korktumda

bazı arkadaşlar şampuanın boyayı akıttığını söylemiş o yüzden uzadı diyen arkadaşlara uzadı gibi gelmiş olabilir mi acaba benim aklıma bu takıldı

bazı arkadaşlar şampuanın boyayı akıttığını söylemiş o yüzden uzadı diyen arkadaşlara uzadı gibi gelmiş olabilir mi acaba benim aklıma bu takıldı

saçım çok kısa olduğundan pek anlamıyorum uzadığını zaten ama bunu söyledin ya bitti valla bende uzama olayı :KK43: saçım zaten 3 renk oldu akmasından :KK43:

saçım çok kısa olduğundan pek anlamıyorum uzadığını zaten ama bunu söyledin ya bitti valla bende uzama olayı :KK43: saçım zaten 3 renk oldu akmasından :KK43:

Ben de bu şampuan için çok heveslendim merakla her gün takip ediyorum fakat artık hiç güvenim kalmadı :KK43:
Saçınızın dibinden değil de ucundan bakarsanız belki farkı anlayabilirsiniz. En iyi sonuç böyle elde edilecek sanırım.

Ben de bu şampuan için çok heveslendim merakla her gün takip ediyorum fakat artık hiç güvenim kalmadı :KK43:
Saçınızın dibinden değil de ucundan bakarsanız belki farkı anlayabilirsiniz. En iyi sonuç böyle elde edilecek sanırım.

evet yorumlar giderek kötüleşiyo zaten şampuanımın bitmesine çok az kaldı geç kaldım sanırım ucundan bakmak için ama daha rahat topluyorum eminim uzadığına. bende sipariş etmekten vazgeçtim cidden korkmaya başladım sahte ürün mü aldık diye. yarın forumlardan geniş çapta bi araştırma yapıp şampuan seçicem ve ona başlıycam :KK43: sinameki kürünü bırakmıştım o ve başka yağlardan karışımlarıda uygulamaya tekrardan başlıycam. şampuana o kadar güvendim ki bunları bıraktım. çok pişmanım yani.

arkadaslar merhaba bende yeni katildim siteye. bu sampuani kullandim ve hicbir faydasini gormedim bence bakim yaglari kullanmak en mantiklisi. sakin kanmayin bosa para vermis olursunuz

Şampuanın boyayı akıtması konusuna değinmeyi unutmuşum :) Ben de 3. yıkamadan sonra kendi kendime "Allah Allah saçlarımın rengi mi açıldı ne?" dedim.Sonra baktım bazı arkadaşlar boya akıtıyor diyor demek bundan oldu diye düşündüm.Şampuan boyayı akıtıyor olabilir ama şu"saçının uzadığını sanan arkadaşlar şampuan boyayı akıttığı için uzuyor sanmasınlar?" şeklindeki yorumu bana çok mantıksız geldi.Şampuan sadece dipteki boyayı mı akıtacak canım?Kaldı ki benim saçım zaten 4 aydır boyanmıyor.Bu şampuanı sadece saçım 6 cm uzar diye düşünenler almasınlar.Anladığım kadarıyla böyle bir etki yapmayacak.Şampuanın içeriğinde kötü bi şey yok.Bilindik bitkisel şampuan işte.Ben daha önce Shawpoo diye de bir şampuan kullanmıştım.Aynı onun gibi.Saçında kırık olan arkadaşlar bu şampuanı deneyebilirler.Bunun içinde Shaw bilmem ne diye bir bitki varmış saç kırıklarını onarıyormuş.Ben de bu şampuanı bir doktor var sitesinde her türlü bitkisel şeyi inceleyip yorum yapıyor ona göre almıştım.Saçları yumuşak yapıyor.Köpürtmüyor.Bana bu juan juan şampuan onun gibi geldi.Tek farkla: bu juan juan ıslakken bildiğin kazık.Kurudukça yumuşatıyor.Saçı taramaya kalkarsanız katır kütür kırıyor.Bir de bu şampuandan mı oldu bilmiyorum ama saçımda dökülme başladı benim.Daha kötüye giderse ben de bırakmayı düşünüyorum.Bir de ben bir ara keratin bakımı da yaptırmıştım.Keratin de saçtaki boyanın rengini açıyor.Yani bunlara takılmayın derim.Şu an için kuruntu yapmayın.Sakin olun.Kötü bi şeyse ben söyliycem söz :)

Arkadaşlar merhaba,

dun kuaforde konusuyorduk, helen seward urunlerınden bahsettı, dokulme sac koku guclendırıcı olarak, sampuan, sac arındırıcı sprey ve serum onerdı. ben bu urunlerden cok kullandıgım ıcın, cok guvenmedıgımı soyledım, alıp kullanın eger fayda gormezsenız gerı alıyoruz dedı, fırma bu konuda garantı verıyor eger fayda saglamazsa gerı alıyoruz dedı, benım acelem oldugumdan bugun forumlara bakıp ona gore alacagımı soyledım. yenı konu acıp fıkır almak ıstıyorum ama bı turlu yenı konu nerden acılıyor bulamadım :KK43: sızlerden bu konuda bılgısı olan varsa lutfen paylassın. ben dedıgım gıbı daha onceden entele ve mecıtefendı yagdan memnun kaldım ama bıraz zahmetlı oldugundan boyle bır urun varsa da almak ıstıyorum.

Valla cnm senin bu yazdıklarına çok şaşırdm aynı şampuanı mı kullanıyoruz acaba tmm saç kuruyunca güzelde ıslakken facia bende tam tersi oldu. krem kullanmayan ben yumuşacık saçlarımı kremle zor açtım bildiğin ıslakken kazık gibi.

eevet çok üzgünüm ilk kullanmam da öyle olduğunu düşündüm ya da öyle olmasını istediğimden mi heyecandan öyle gibi geldi bana bilmyrm 4. kez kullandım ve dediğiğn gibi saçımı açamıyorummm:KK19: telefondaki bayan gerek olmucak kreme demişti kandırmış ama dediğingibi kuruyunca parlak ve yumuşak:KK1:

eevet çok üzgünüm ilk kullanmam da öyle olduğunu düşündüm ya da öyle olmasını istediğimden mi heyecandan öyle gibi geldi bana bilmyrm 4. kez kullandım ve dediğiğn gibi saçımı açamıyorummm:KK19: telefondaki bayan gerek olmucak kreme demişti kandırmış ama dediğingibi kuruyunca parlak ve yumuşak:KK1:

ha bu arada sonradan gördüm satıcı olduğumu falan düşünmüşsünüz çok üzüldüm :KK43: bende 3 şampuan 1 krem olarak aldım krem küçücük satıcı bayana o krem bu şampuanlardan daha çabuk biticek o zaman saçımı nasıl açarım benim saçlarımçok sorunlu açılma konusunda demiştim o da bana kreme gerek olmucak demişti ürünler işyerime geldi ve ben sadece 1 şampuan attım çantama eve götrdm diğreleri büroda kremle hiç denemedim ki o krem hemen biticek zaten evde olan açıcılarımla tarıyorum saçlarımı bu arada 3 şampuan 1 krem kargo dahil aras kargo çalışanına kapıda 110 tl ödedim benim burda kimseye şampuanı övmek ya da kötülemek gibi bir niyetim yok :KK50: çok uzun zaman kullanmadım ama kandırıldığımı düşünmeye başladım artık çünkü her geçen günkü yıkamamda saçım daha da açılmaz hale geliyor amannn neyse siz satıcı olduğumu düşünmüşsünüz zaten kalın sağlıcakla :KK54:

evet yorumlar giderek kötüleşiyo zaten şampuanımın bitmesine çok az kaldı geç kaldım sanırım ucundan bakmak için ama daha rahat topluyorum eminim uzadığına. bende sipariş etmekten vazgeçtim cidden korkmaya başladım sahte ürün mü aldık diye. yarın forumlardan geniş çapta bi araştırma yapıp şampuan seçicem ve ona başlıycam :KK43: sinameki kürünü bırakmıştım o ve başka yağlardan karışımlarıda uygulamaya tekrardan başlıycam. şampuana o kadar güvendim ki bunları bıraktım. çok pişmanım yani.

Bitkisel bir ürün olduğu için muhakkak faydası olmuştur ama ben aynı faydayı daha uygun fiyatlar karşılığında elde edebileceğimizi düşünüyorum.Bakım kürleri, şampuana eklenen yağlar vs..
Kısacası ben almaktan vazgeçtim :)

Şampuanın boyayı akıtması konusuna değinmeyi unutmuşum :) Ben de 3. yıkamadan sonra kendi kendime "Allah Allah saçlarımın rengi mi açıldı ne?" dedim.Sonra baktım bazı arkadaşlar boya akıtıyor diyor demek bundan oldu diye düşündüm.Şampuan boyayı akıtıyor olabilir ama şu"saçının uzadığını sanan arkadaşlar şampuan boyayı akıttığı için uzuyor sanmasınlar?" şeklindeki yorumu bana çok mantıksız geldi.Şampuan sadece dipteki boyayı mı akıtacak canım?Kaldı ki benim saçım zaten 4 aydır boyanmıyor.Bu şampuanı sadece saçım 6 cm uzar diye düşünenler almasınlar.Anladığım kadarıyla böyle bir etki yapmayacak.Şampuanın içeriğinde kötü bi şey yok.Bilindik bitkisel şampuan işte.Ben daha önce Shawpoo diye de bir şampuan kullanmıştım.Aynı onun gibi.Saçında kırık olan arkadaşlar bu şampuanı deneyebilirler.Bunun içinde Shaw bilmem ne diye bir bitki varmış saç kırıklarını onarıyormuş.Ben de bu şampuanı bir doktor var sitesinde her türlü bitkisel şeyi inceleyip yorum yapıyor ona göre almıştım.Saçları yumuşak yapıyor.Köpürtmüyor.Bana bu juan juan şampuan onun gibi geldi.Tek farkla: bu juan juan ıslakken bildiğin kazık.Kurudukça yumuşatıyor.Saçı taramaya kalkarsanız katır kütür kırıyor.Bir de bu şampuandan mı oldu bilmiyorum ama saçımda dökülme başladı benim.Daha kötüye giderse ben de bırakmayı düşünüyorum.Bir de ben bir ara keratin bakımı da yaptırmıştım.Keratin de saçtaki boyanın rengini açıyor.Yani bunlara takılmayın derim.Şu an için kuruntu yapmayın.Sakin olun.Kötü bi şeyse ben söyliycem söz :)

Sadece bir öneri olarak sundum :) Çünkü kullanan arkadaşların verdikleri bilgiler beni tatmin etmedi. Sacımın tamamında boya yok o yüzden boya akması komple mi oluyor dibi mi ucu mu akıyor bilemiyorum.Sacının tamamında boya olan arkadaşlar daha iyi bilirler. Bu farkı onlar gözlemleyebilirler.

X