K-Fleks ile Zayıflama Deneyimlerimiz

selam kızlar ben 2 sene önce kış aylarında 57 kiloydum boyum 1.63 azmettim az yierek 49 kiloya düştüm 4-5 ay gibi bi sürede ama son bi aydr fazla kaçırdım sanırım 2 kilo almışım dünyam başıma yıkıldı resmennn cok cok üzüldüm 51 kiloyum ve kilo almaktan inanılmaz korkuorum yarın klefks almayı düşünüorum inşş 2 hafta içinde 2-3 kilo veririm

k fleksle nesfit arasında kıyaslama yaparmısınız kızlar.. ben nesfitle denedim bu diyeti

arkadaşlr 1 porsiyonu 30 gram ile hazırlanıyormuş, 125 ml süte. bu 30 gram kaç çorba kaşığı olabilir?

kizlar bende meyveli olan müsli yi yiyorumm süt ile hazirliyorum ve üstune bir kasik yogurt ekliyorum...kilo verdirdigini duymustum,,, megerse kiloyu dengede tutuyormuss sadece:bbo:artik yemiyorum fazla.haftada kucuk bi kase..simdi örendim neden kilo veremedigimisırnaşık şey

süttlerinizin light olmasına dikkat edin ve kasenin yarısına doldurun. üstünü geçinceye kadar da süt ekleyin..

kızlar bir hafta boyunca sabah ve öğlen light sütle yaptım akşamda bir tabak sebze yemegi yedim sadece 400 gr gitmiş:KK43: bunların dışında bişi yemedim.ama adet dönemim yakın şişlkten kaynaklımı az kilo kaybı bilmiorum tabi.

adet döneminde de devam et bence.. bitince tekrar tartıl

selam kızlar ben de geldim...son 20 günde çok kilo aldım 64 kiloya çıkmışım:KK43:( 59 kilo idim.
bugün bu k-fleks dyetine başladım umarım işe yarar 60a insem razıyım yaa altı üstü 4 kilo nasıl veremem..kendime çok kızıyorum:S

Selam arkadaşlar, diyet bölümünde gezinip duruyorum. Şu reklamlarda gördüğümüz K_Fleks ile 2 haftada günde 2 öğünle zayıflama vadeden ürünü deneyip olumlu yada olumsuz bir sonuç tecrübe edineniniz oldumu? Ben bugün aldım ve bu akşam başlıyorum. Sabah ve akşam yada sabah ve öğlen onu süte karıştırıp diğer öğünde ise ızgara, sebze yada salata yemeyi planlıyorum dönüşümlü olarak. Yarın sabah itibariyle tartılıcam ve buraya yazıcam bakalım ne derece faydası olacak... :kahve:

ben bu diyeti uyguluadım tadı çok güzel iki kilo verdim ama sonra bıraktım şimdi yine başlıcam günde iki öğün bi kase yedim sabah akşam öğlen meyva yedim özellikle öğlen ekmek hiç kullanmadımşeker ve çikolatadan uzak durmak lazım tabi hamur işini sölemiorum bile

kelebecik ne yaptın başladınmı??
ben dün başladım sabah akşam yedim öğlende bi tabak yoğurtlu sebze haşlama yedim umarım kilo veririm bende..alt tarafı 4 kg fazlam var aslında az ama veremiorm bi türlü:s

kızlar merhaba, ben de sadece akşamları bi kase kırmızı meyveli olanından yedim içine de 3-4 ceviz kırdım. bir haftada 1.2 kg verdim. sabah ve öğle normal öğünler, aralarda türk kahvesi, soda meyve vs. gerçi ben lezzeti hoşuma gittiğinden 1 hafta başka bişi yemedim hoşuma gitmese devam edemezdim.

slm kızar bende k fleks kulanmayı dusunuyrum ama 6 y once dogum yaptım bebegımıde emzırıyorm sızce sutumde azama olur mu?

Sanmıyorum, çünkü besleyici bir besin. Ama ben nesfiti daha çok beğendim. K fleks çok çabuk yumuşuyor.

kızlar benim bugün 7. günümdü.dün tartıya çıktığımda 2,5 kg verdiğimi gördüm.ben aralarda yeşilçayda içiyorum.

benimde çoğu kadınlar gibi doğumdan sonra göbek ve basen kısmımda genişleme oldu diğer yerlerim normal sadece oralarımın incelmesini istiyorum ama nasıl olr acaba :eek:lmaz: yüzden kilo verincede çirkinleşiyorum önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.opuyorumnanaktan

ilk başladığım gün 65 kg idim.şimdi 62,5 kg.sabah ve akşam yedim.öğle yemeğinde ise sebze yemeği,salata,1 dilim ekmek,ayran içiyoru.hatta vaktiniz varsa ebru şallı ile plates yapın kendinizi daha zinde hissedeceksiniz.

X