K-Fleks ile Zayıflama Deneyimlerimiz

sanırım en büyük artım sütü çok seven biri olmam ben o ürünü kullandım ama düzenli 2 hafta 2 öğün olarak diye değil öğün olarak yedim lezzetliydi yani tavsiye ederim kızlar

merhaba arkadaşlar bende yaklasık 1 aydır diyet yapıyorum ancak çok yavaş kilo veriyordum. kflakes e bugun başladım. deneyimlerimi paylaşabilirim ama önemli olan burada birbirimizi motive etmek!!! tadı güzel olsa da tok tutsa da diyet diyettir!!

merhaba arkadaşlar bende yaklasık 1 aydır diyet yapıyorum ancak çok yavaş kilo veriyordum. kflakes e bugun başladım. deneyimlerimi paylaşabilirim ama önemli olan burada birbirimizi motive etmek!!! tadı güzel olsa da tok tutsa da diyet diyettir!!

inş verirsin canım. Bende bugün k-flakes diyeti bitti 2 hafta oldu tartılıp buraya yazıcam bugün bakalım sonuç ne=)

bugun ilk günümdü arkadaşlar ii gitti gayet tok tutuyor ama benm sıkıntılar zaten geceleri başlıyor o yuzden geceyi de geçireyim de o zaman gercek durumu yazarım size. bu arada "scarlettsebnem" kaç kilo verdiğini yazacaktın bekliyorum seni merak ettim.

bugun ilk günümdü arkadaşlar ii gitti gayet tok tutuyor ama benm sıkıntılar zaten geceleri başlıyor o yuzden geceyi de geçireyim de o zaman gercek durumu yazarım size. bu arada "scarlettsebnem" kaç kilo verdiğini yazacaktın bekliyorum seni merak ettim.

kusura bakma canım anca girebildim=) ben 60kiloyla başladım ve bugün itibariyle 57 kiloyum. Yani 3 kilo vermişim 2 haftada çok mutluyum 2 hafta daha devam edicem.hihoyyyt ayrıca ben bu diyetle birlikte sabahları 1 saat yürüyüş yaptım çok etkisi oldu tavsiye ederim=)

hmm ne güzel 2 haftayı uzatabiliyoruz heralde sakıncası olmaz cunku bana da cok zor gelmedi bu diyet sok diyet sınıfına girmiyor heralde o yuzden süresini uzatabilirm ben de. 8 kilo kadar fazlam var benmde cunku ama su an regl donemindeyım o yuzden tartıya cıkmıyorum dur bakalım.

hmm ne güzel 2 haftayı uzatabiliyoruz heralde sakıncası olmaz cunku bana da cok zor gelmedi bu diyet sok diyet sınıfına girmiyor heralde o yuzden süresini uzatabilirm ben de. 8 kilo kadar fazlam var benmde cunku ama su an regl donemindeyım o yuzden tartıya cıkmıyorum dur bakalım.

evet kesinlikle şok diyet değil ben 2 hafta boyunca kepekli makarna, kepekli tost gibi doyurucu gıdalarda yedim k-flakes ile birlikte zaten yavaş ve kalıcı zayıflamaya çalışıyorum ama şuanda açlık hissetmiyorum o yüzden devam edicem daha=)

scarlettsebnem nasıl gidiyr cnm kflakesle diyet?? ben bayramda batırdım resmen =)) ne bulduysam indirdm mideye =))) artık yarın düzene girerim inş kflakes e devam. yalnızmıyım yoksa siz de abarttınız mı bayramda???

mükemmel bi diyet arkadaşlar.. eğer dikkat ederseniz süper sonuçlar alırsınız.. ben hem bu 2 hafta 2 öğün diyetiyle,elma sirkesi ballı su diyetini birlikte yapmıştım. 2 hafta 4 kilo vermiştim.
3. öğünde ne yediğniz o kadar önemli değil. abartmayın diyeti yoksa vücudunuz iflas eder.. 3. öğün çok çok normal bi günde yediğniz şeyler olsun. özellikle yağ ve protein içerikli olsun

scarlettsebnem nasıl gidiyr cnm kflakesle diyet?? ben bayramda batırdım resmen =)) ne bulduysam indirdm mideye =))) artık yarın düzene girerim inş kflakes e devam. yalnızmıyım yoksa siz de abarttınız mı bayramda???

canım bende ilk günü tutamadım kendimi 2 dilim baklava yedim 300 kaloriakannehir ama öğlen yemeğini falan geçiştirdim onun dışında tatlı isteğim çok olmasın diye etiforma çok abandımkaydirigubbakcemile3 bi 3 kilo daha versem süper olucak o yüzden dediğin gibi k-flakes e devam:)

k-flaksesle ben çok iyi sonuçlar aldım kızlaralkisalkisalkis

hemde tek öğün yememe rağmen ( kahvaltı niyetine ) ama şöyle ki 2 hafta sonunda artık yemede çok zorluk çekmiştim yaaa :bbo: öylede bir dezavantajı var....

bende yarın tekrar başlıycam sadece kahvaltılarda yiyeceğim..bu bayramda yediklerimi telefi için :kedi:

k-flaksesle ben çok iyi sonuçlar aldım kızlaralkisalkisalkis

hemde tek öğün yememe rağmen ( kahvaltı niyetine ) ama şöyle ki 2 hafta sonunda artık yemede çok zorluk çekmiştim yaaa :bbo: öylede bir dezavantajı var....

bende yarın tekrar başlıycam sadece kahvaltılarda yiyeceğim..bu bayramda yediklerimi telefi için :kedi:

canım bence tadından sıkıldıkça çeşidini değiştir. Mesela ben meyvelisini yiyordum ama bir süre sonra çikolatalıya geçtim çok farklı tat oldu =)

kızlar k-flakes diyetiyle 2 haftada 3 kilo vermiştim. Yarın 3.haftam olucak yine tartılıcam bakalım bu 1 hafta içinde vermişmiyim..buraya yazarım:eek:

bende k-fleks diyetine başlayalı 3 gün oldu ve yeni başlamama rağmen bağırsaklarımı çok ii çalıştırıyo.ama ben mısır gevreği ile nesquik in çikolatalı gevreğini karıştırıyorum sabahları da içine bir avuç ceviz ve 1 tane kuru kayısı koyuyorum hem doyurucu oluyo hemde zinde tutuyo tadıda çok güzel bence tavsiye ederm.Acaba benm yaptığım karışımla zayıflama imkanım var mı çok merak ediyorm bileniniz var mı??kafamçokkarıştı

bende k-fleks diyetine başlayalı 3 gün oldu ve yeni başlamama rağmen bağırsaklarımı çok ii çalıştırıyo.ama ben mısır gevreği ile nesquik in çikolatalı gevreğini karıştırıyorum sabahları da içine bir avuç ceviz ve 1 tane kuru kayısı koyuyorum hem doyurucu oluyo hemde zinde tutuyo tadıda çok güzel bence tavsiye ederm.Acaba benm yaptığım karışımla zayıflama imkanım var mı çok merak ediyorm bileniniz var mı??kafamçokkarıştı

o çikolatalı gevreklerin kalorisi baya bir yüksek oluyor...kutusunda yazıyordur bir bak ona gore hesaplayabilirsin...gunde bir kac ceviz yararlı yemek gerek ama cok koyuyorsan içine kiloda yapabilir...

ben 1 kaç cevizden fazlasını koyuyorum ama dediğin gibi fazla protein yağa dönüşebilir:KK66:mısır gevreğide tek başına sürekli yenmiyo o yüzden harman yaptm faydasını görüyorm ama yavaş yavaş tavsiye ederim..

Valla bende K-Fleks kullandım ama diyet amaçlı değil. Tadını çok beğeniyorum..Böyle birşeyide yeni duydum hiç bilmiyordumm

Selam kızlar... Ben rejimi bozdum hemde ne bozma kafamçokkarıştı
Dün yeniden başladım bakalım... Bu ara çikolataya dadandım paket paket gamyoncuiremsu Yazda bitti. Bari kışın kalın kıyafetlerin içinde dahada kalın gözükmesem diyorum :enbuyukkk:

Herkese başarılı, sağlıklı diyetler olsun opuyorumnanaktan

X