K-Fleks ile Zayıflama Deneyimlerimiz

sabah akşam yedim öğlenleri de iki dilim kepekli ekmekle peynir domates salatalık filan yiyordum kepekli ekmek olmazsa ülkerin altınbaşak bisküvisiyle yiordum günde 45 dk da yürüyordum

Selam arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım benimde 1 yaşınd akızım var aslında vermiştim kilolarımın bir bölümünü ama geri aldım şimdi hırs yaptım sizlerle tekrar başlamaya karar verdim 26 yaşındayım 72 kiloyum 60 a kada rinmiştim hamileyken 12 kilo aldım ama sonra baktım nasılsa verebiliyorum dedim dikkat etmedim ama bu sefer sizleirn destegi ile verecegim istediğim kilo 48 olacak inşaallah ama nedne motivasyonumu kaybettim bilemiyrum artık neyse şimdi birde cetvelimi yapayım :)

bende 1 haftadır günde 2 öğün yiorum akşamları sebze yemeği yiorum hiç bir öğünde kepeklide olsa ekmek yemiorum ama bu seferde meyvelere çok düştüm öğle vakti 1 tabak meyve yiorum ve mutlaka hergün karpuz ama günde hiç vaktim olmasa bile 30 dk yürüorum tempolu 45 mekik çekiorum 9-10 kiloyo 5 haftada vermek istiorum :KK43:(((
geçen yıl yemek yememe hastalığına yakalanmıştım 18 günde 10 kilo wermiştim acil serwiste açtım gözümü ara ara yemek yememe hastalığım 3-5 günlüğünede olsa devam edio ama öğrendimki yememek daha fazla kilo aldırıomuş şimdi en azından sevdiğim meyvelerden atıştırıorum....

kızlar size bir itirafta bulunacağım ben size kilomu söylememiştim farkettiyseniz ben 80 kiloydum ama tam 19 kilo verdim şuan 61 kiloyum ama daha kilo vereceğim ben çok kiloluydum ve ekmeği bir günde iki tane bitirirdim eğer ben kendime hakim olduysam sizde olursunuz 2 aydır lokma ekmek yemedim sadece kepek ekmeği yiyorum

kelebecik canım kutlarım seni inşallah tekrar almazsın darısı başıma ben kilo almışım bu arada dedim ya okadar yersen olacgı bu grşrz

biz kardeşlerimle hem meyvelisini hemde çikolatasını aldık. meyveliyi denedik hiç beğenmedik tadınıı çikolatalıyı hiç ellemedik. sütü ne kadar koymak gerekiyor ki bizimki bayağı ssulu olduu kimse bitiremedi kaseyi kafamçokkarıştı

Kızlar 59 olan kilom sadece 2 gün sürdü ve sonra beni terketti ben yine 60 kiloyum :enbuyukkk:
Bu günlerdede yiyorum aslında tam dikkat edebilsem inicem belkide en azından 59'a ama olmuyor işte.... Bunada şükür çünkü 64'ken çok daha vahimdim şimdi daha normalim bu 60'la... Kendimi teselli etmeye çalışıyorum a.s

kızlar dikkatli ve özenli uygularsanız kilolar gidiyor ben uyguladım 4 kilo verdim haerşey sizinle başlayıp sizinle biter unutmayın
esen kalın..:lepi:

kızlar dikkatli ve özenli uygularsanız kilolar gidiyor ben uyguladım 4 kilo verdim haerşey sizinle başlayıp sizinle biter unutmayın
esen kalın..:lepi:

doğru söylemişsin valla.. bende geçen sene çok vermiştim ama bu hafta hiç veremedim. Henüz hazır değilim demek ki diyete :) eşim askere gidince zayıflarım artık naapayım.. mafoldumben

doğru söylemişsin valla.. bende geçen sene çok vermiştim ama bu hafta hiç veremedim. Henüz hazır değilim demek ki diyete :) eşim askere gidince zayıflarım artık naapayım.. mafoldumben

canım ya üzlme allah sağsalim kavuşmayı nasip eylesin inşallah:teselli:

kızlar ya bu k fleks in çikolotalısıyla meyvelisinin kalorisi aynımı? dün markette sadece cikolatalısı vardı aldım bugun baslıycam öteki çeşitleriyle aynı sonucu veriyo dimi

bende dun basladim iki ogun k-fleks yedim sabah ve aksam
ogleden sonra karpuz yedim suan 68kiloyum bakalim ne kadar vericez bitki cayida ictim 2fincan

Yeniden 59 kilo oldum tartı bir aşağı bir yukarı bana oyun oynuyor ama şükür 60'ın üstüne çıkmıyorum buda güzel bişey...
Kızlar ne alemdesinizzz???

X