K-Fleks ile Zayıflama Deneyimlerimiz

kilo veren olmadı mııı??

Ben K_Fleks'le kilo verdim. Sonra sürekli kullanmak zararlı olur diye ara verdim. 4 Kilom toplamda gitti ama devamı gelmiyor. Az yesemde çok yesemde 60 kiloyum. K_Fleks'den önce 64 kiloydum verdim yani vermedim değil ama devamıda gelseydi şöyle 3 kilom daha gitseydi harika olucaktı yaz bitmeden.

merhaba kızlar:) bende bugun kendmı alıstrmya basladım ve az yedım:)yarın sade kfleksle baslıyorum=)58 kıloyum 1 senede 8 kılo aldım:KK43: artk zamanı geldı dıye dusundum:)bu paket yaklasık kac ögun gıder?yardımcı olursanız sevnrm:)bır de en fazla kac kılo veren oldu bu dıyetle bılen var mı:)

uzun zamandır giremiyordum kızlar ben 3 kilo daha verdim ve şuan 58 kiloyum. kilomu koruyorum daha zayıflamıyacam kelebekcik sende 1 kilo için üzülme bence hayatım değmez verirsin zamanla

selam

ben bu siteye yeni üye oldum ve hakikaten çok yararlı bir sitea.s

ben k-flekse başlayacağım bu sefer kesin kararlıyım ama bir sorunum var ben acayip çay delisiyim çok seviyorumn çayı :1rolleyes: acaba bu diyette çay içebiliyomuyuz :uhm:

canım bence şekersiz olması şartıyla çay içebilirsin çünkü bütün diyet listelerinde sınırsız ama şekersiz çay içebilirsinz diodu..bende yarın k-flekse başlıyorum şuan 57 kiloyum 4 veya 5 kilo versem harika olur..ama kelebecim ve summer sayesinde acaip hırslandım ve kesin gidicek bu kilolar..

canım bence şekersiz olması şartıyla çay içebilirsin çünkü bütün diyet listelerinde sınırsız ama şekersiz çay içebilirsinz diodu..bende yarın k-flekse başlıyorum şuan 57 kiloyum 4 veya 5 kilo versem harika olur..ama kelebecim ve summer sayesinde acaip hırslandım ve kesin gidicek bu kilolar..

cevap verdiğinin için sağol:) evet bende başlıycam inşallah veririz bu kiloları :lepi:

zaten çayı şekersiz içerim ben. bide şekerli içseydim düşünemezdim halimi artık kaydirigubbakcemile3

evet kelebecim ve summer inanılmaz motive ediyolar hihoyyyt

olmadı kısıtlarım çayı ya napalım :KK43:

kızlar ben süt içemiyorum k fleksi yoğurdun içine koydum şimdi.gerçi yoğurtta pek sevmem ama deniyim dedim.içine biraz da kuru üzüm koydum.tuhaf bi tat oldu yemeye çalışıyorum :bbo:

kızlar ben süt içemiyorum k fleksi yoğurdun içine koydum şimdi.gerçi yoğurtta pek sevmem ama deniyim dedim.içine biraz da kuru üzüm koydum.tuhaf bi tat oldu yemeye çalışıyorum :bbo:

yığurtlada yiyebilirsin ama mümkünse az yağlı yoğurtla ye :)

üzüm tatlıdır yaa bence üzüm koyma daha iyi olur kanımca :)

evveeeettttt ben bugün başladım 1.5 su bardağı k-fileksi sütle karıştırıp yedim:dance:

önümüzdeki p.tesi tam 1 hafta oluyo o zaman tartılıcam inşallah veririm yaaa CADIARZU

tabi dayanamayıp h.içide tartılabilirim kaydirigubbakcemile3

hihoyyyt bende yeni üye oldum ama üye olmadan da diyetteki arkadaşları takkip ediyordum k fleks i sütle hiç damak zevkime hitap etmedi bende pudingle yedim kaydirigubbakcemile3 hesapta zayıflıcam :KK70:

hihoyyyt bende yeni üye oldum ama üye olmadan da diyetteki arkadaşları takkip ediyordum k fleks i sütle hiç damak zevkime hitap etmedi bende pudingle yedim kaydirigubbakcemile3 hesapta zayıflıcam :KK70:

sütle yemek istemiyosan az yağlı yoğurtla yiyebilirsin ama pudinkle yeme hiç yararı olmaz o zaman :eek:lmaz:

yoğurtla güzel oluyo gerçekten dene istersen yerimseniben

60... EvlendİĞİmde 53 kg İdİm. :KK43:

çok kilolu değilmişsin yaaa bende çok kilolusun zannettim :))))

k-fleks yap verirsin kilonu yaa biz napalım :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

k-fleks 15 gün yap hiç bozma bol su iç birazda hareket oldumu 5 kilo gitti zaten :)

2 kiloyuda verirsin nasılsa a.s

ben süt hastasıyımdır k fleks nestle vs hepsınede bayılırım...ama benı tok tutmayo basaramıyo...bende ayran corbasıyla yapışan 2kılonu verdım :) aralıklıda yapıcam...tok tutuyo :) ama k fleksınde tadı super :)

Son düzenleme:
YAPABıLıOSANIZ YAPIN VALLA BENDE ıZLEYıM SıZı BELKı ÖYLE ZAYIFLARIM :p
BEN BıRDE ÖYLE HIZLI KıLO VEREBıLEN BıRı DEĞıLıM Kı.1 HAFTADA 3 KıLO FıLAN VARıYıM HAYATTA GıTMEZ...YAVAŞ ALIP YAVAŞ VERıYORUM YAA

Kızlar kılo veren var mı?ben 1 haftda 1 kılo verebıldm:)
Bugun tekrar basladm sporla dencem sabah kfleksımı yedım oglen 3 ıncır 1seftalı 120 merdven ınıp cıktm delrmek uzerym:KK43: sanrm metabolzmam cok yavas

X