kaç kilo aldınız?

25 haftalık hamileyim ve 10 kilo aldım. yediklerime dikkat ediyorum hareketlide bi insanım fırsat buldukça yürüyüş yapıyorum ama yinede alıyorum :sinifsinif::sinifsinif:

Ben 14 haftalık hamileyim, 8 kilo aldım. Benimki üçüzdü, biri sonlandırıldı, iki kaldılar. Düşük tehdidi var diye hareket etmem kesinlikle yasak. Ya ben ne yapayım? Hele şu 3 kilo aldım diyene inanılmaz şaşırdım. Allahtan daha ne istiyor acaba????

21 haftalıgım 11 kıloaldım valla cokda memnunum ınsallah vermem oglumda 24 kıloya yakın aldım ama doumdan tam 5 ay sonra hepsını bırden verdım ınsallah vermem kızım bana ıyıce yedırsınde dahada alayımm

bende 29 haftalık hamıleyım suan aldıgım kılo 7 dr bana 1 ayda 2 alabılırsın dedı 65 basladım suan 72 kıloyum normalmı bılmıyorum dr normalsın dedı bayramdan sonra gıdıcem bakalım ne dıcek hepınıze hayırlı dogumlar :ecrin_bebek:

ben 61 kılo ıle hamıle kaldım.. boyum 1.75 falan.. 7 kıloya yakın verdım ılk 3 ay, cok kusmam oldu.. su an 21+1 deyız ve hamıle kaldıgım kıloma donmusum tam 61 kıloyum,yanı su an ıcın hıc almadım gıbı bır sey soz konusu fakat gecen kontrole gıttıgımden 56 kılo ıken bırde 5 kılo alıp 61'e cıkmam hakkında doktorum, ilk ayların zor gectıgı ıcın ses cıkartmıyorum ama bundan sonra bu hızla ılerleme dedı.. ben acıkcası cok zor bır 3 ay gecırdıgım ıcın, bulantılarım gecınce kendımı yemege verdım acısını cıkartım o gunlerın :) boyumda uzun oldgu ıcın kaldırır nasılsa kıloyu dedım ama artık dıkkat edıcem...

34,haftanın ıcındeyım 13 yada 14 kg aldım.bıraz fazla aldım kızlar dımı ya...moralım bozuluyor dusunduklce......

arkadaşlar acaba bu kılo alımının bir sebebi de hamile bayanların öncesınde sigara kullanmaları,hamılelıkte sigarayı da bırakınca asırı kıloların bı etkısı olabılır mı ben oyle dusundum ama sahsen kendım kullanmadıgım ıcın umarım 7-8 kıloyla hamılelıgımı bıtırırım...

14.haftadayım 2 kilo aldım almaya çok müsaitim ama şimdilik normal gidiyor bence...ama sonrasıııııı ne olur bilmem :bbo:
ama benim dr da şu zihniyet var eğer vücut yapın o kiloyu alacaksa istediğini yap gene alırsın dedi ama sen hamur işinden kaçın şeker tuz kilo yapacak şeylerden uzak dur başka yapacak bi şeyin yok dedi:KK43:
bende kepek ekmeği yiyorum bol su içmeye çalışıyorum çayları şekersiz içiyorum dikkatli oluyorum daha ne ypayım ayyyy kaydirigubbakcemile2

gurbetten anliyorum seni..ben tuzmus hamurmus cok fazla tatliymis ekmekmis..asla abartmadim ama kilo her ay ucuyo....sanirim benimde yapidan dolayi..normal yasamimda bundan daha fazla yiyordum 1 kilo bile almazdim...cokta su iciyorum günlük 3lt kesin bazen 4 iciyorum ama ona ragmen oluyor kilo

gurbetten anliyorum seni..ben tuzmus hamurmus cok fazla tatliymis ekmekmis..asla abartmadim ama kilo her ay ucuyo....sanirim benimde yapidan dolayi..normal yasamimda bundan daha fazla yiyordum 1 kilo bile almazdim...cokta su iciyorum günlük 3lt kesin bazen 4 iciyorum ama ona ragmen oluyor kilo

ne yapalım bebişler sağlıklı olsunlarda biz kilo alalım herşeyin başı sağlık veririz zamnla inş. :CüvCüv:

bıde zaten alınan kıloların 7 8 kılosu sadece hamılelıkle alakalı plesantası bebek goguslerdekı sut bezelerı bırıken kan vs oyuzden cok kafaya takmamak gereklı ben oglumda24 kılo kadar aldım cıktıgımda dogumdan 11 kılosu yok olmustu arkadaslar oyuzden takılmayın bunlar verılıyoda emzırme donemındekıler kalıyo ozaman dıkkat etmek gereklı

son aylar kilo alımı nedense bu şekilde oluyor sanırım.Bende normal yaşamımda daha çok yerim ama şimdi nedense az da yesem çokta yesem anında tartıya yansıyor.Şimdilik 6-6,5 kilo aldım ama kilomun sürekli artmasından rahatsız olmaya başladım.Özelliklede 7.aya girince birden hızlandı.İştahımda yok üstelik.Günlük yediklerimi toplasanız bir kişinin bir öğünü eder ancak.Ama gel görki tartıda hemen bir çoğalma yaşıyorum.Anlamadım gitti valla....

X