Kadınlar kulübü hakkında?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
hamile miyim tarzı konulara bir kısıtlama getirilmeli bence. Zaten düzenli olarak gebelik takibi yapan gruplar var. Oraya sorulabilir. Yani buraya konu açıp 3 gündür mide bulanıyor kasıklarım ağrıyor hamile miyim diye konu açmak anasayfa işgali gibi. Sonuçta hiçbirimiz kişinin hamile olup olmayacağını bilemeyiz herkes altına kan ver test al yap yazıyor zaten konu sahibinin buraya yazmadan yapması gerekeni
Buna katılıyorum ☝️

Eskiden isim kısmının altında kilo ve hedef göstergesi vardı. O yok diye bir türlü spora başlayamıyorum sırf o yüzden yani tembellikten değil 😂😂🥱 o tekrardan olsa sevinirim 🙏🙏🙏

Konu kapatma olayını artık kendimiz yapsak çok iyi olurdu, öyle ya da böyle zaten üye istediği sürece konu kapanıyor ama Mune Mune o an yoğunluktan görüpte kapatana kadar ya geç saatte konu açtığımızda sabaha kadar çok vakit geçiyor ve yorumlar devam ettikçe sinirlerde geriliyor ister istemez. Biz kendimiz kapatsak çok ama çok iyi olurdu. Kazen Kazen Curly Curly

Üyelerle ilgili kişisel notlar alabilelim nickler değişince tanıyamıyoruz😄
bir de bi kaç emoji özellikle🤮

Kalici yazi rengimizi ve hareketli avatarimizi geri istiyoruz!

Mesela bir de mama kumbarası olmasını isterdim banı olanlar mama kumbarasına mama bağışlayıp sokak hayvanlarına mama bağışı yaparak banlarının kaldırılmasını isterdim.
Valla niloya zehir gibisin 😍 Hem faydalı olur, hem de yaptırımı var. Dolaptan aldıklarımı yine dolaptan satıyorum dediğinde anlamıştım ben zaten senin ticari zekanı 😘

Bu sitede degismesini istediğiniz veya siteye eklenmesini istediğiniz bir özellik varmı? belki Kazen Kazen ve Curly Curly birkac fikir beğenirse değişiklikler olur 😄
Serentyy ahhh benim üzümlü kekim
Butün konulara gelemeseler alıntılayamasalar
O konu unutulmaz burda kac insan her duşa girdiginde camasir suyuyla duş başlığı yikadi biliyormusun🤢🤢
İste tek tek ugrasmak yerine bir engellemeyle her açılan konudan otomatik engellenseler tek tek uğrasmasak :)
Makus talihin bu senin bu konuyu acarak ne yapmaya calistigini herkes biliyor 🤫🤫🚿🚿🛁🛀

Serentyy ahhh benim üzümlü kekim

O konu unutulmaz burda kac insan her duşa girdiginde camasir suyuyla duş başlığı yikadi biliyormusun🤢🤢

Makus talihin bu senin bu konuyu acarak ne yapmaya calistigini herkes biliyor 🤫🤫🚿🚿🛁🛀
Eee :) her konuma gelerek bu duş başliğini yazdında ne değişiyor birini iyi kudurtmuşumki pesimi bırakmıyor böyle devam. Hem öyle birsey yapmadığımı doktorların zararlı olduğunu milyon defa açıkladım ama sen okumadin sanirim yine yazayım ve oku canısı by by

Ahh keşke keşke watsapp gibi engeli bastığım benim paylaşımlarımı göremesin 😂
Ah keşke bir üye var yan hesaplarından bile yazar oldu hangi konu açsam konuma pır pır uçuyor :)) keske senin dediğin özellik gelse

hamile miyim tarzı konulara bir kısıtlama getirilmeli bence. Zaten düzenli olarak gebelik takibi yapan gruplar var. Oraya sorulabilir. Yani buraya konu açıp 3 gündür mide bulanıyor kasıklarım ağrıyor hamile miyim diye konu açmak anasayfa işgali gibi. Sonuçta hiçbirimiz kişinin hamile olup olmayacağını bilemeyiz herkes altına kan ver test al yap yazıyor zaten konu sahibinin buraya yazmadan yapması gerekeni
Bende aynı fikirdeyim.

Mantıklı. En azından pro üyeler reklam görüp durmamalı
Aynen heryer reklam dolu veya bu belli mesaj sayısına çıkmış üyelere ozel bir emoji falanla olabilir 😄. Dusunsenize sadece pro uyelerde olan bir özellik

Instagram gibi burada günlük ne kadar zaman geçirdik sayacı gelmeli🙄🙄

Bu ara çok takılıyorum burada :KK75:
En çok aktif üye listesi gibide olabilir aslında bir yarıs olur en cok mesaj veya aktiflik olan haftada o listede olur ilk 10 gozükür 😄 birinci olana ozel o haftalık bir sey verilebilir

En çok aktif üye listesi gibide olabilir aslında bir yarıs olur en cok mesaj veya aktiflik olan haftada o listede olur ilk 10 gozükür 😄 birinci olana ozel o haftalık bir sey verilebilir
Ay o var galiba en aktif üyeler kısmı puanlarla ilgili, sanki görmüştüm zamanında uydurmuyorsam🤔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X