Kadınlar kulübü hakkında?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

serentyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2021
1.480
2.470
Bu sitede degismesini istediğiniz veya siteye eklenmesini istediğiniz bir özellik varmı? belki Kazen Kazen ve Curly Curly birkac fikir beğenirse değişiklikler olur 😄

Son düzenleme:
Eskiden kalıcı yazı rengi ve skorla olan oyun bölümü vardı. Onların geri gelmesini istiyorum :dua:

Son düzenleme:
"Selam kizlar eski konularimi biliyorsunuz zaten / eski konularimi bilen bilir / dun konu acmistim yeni bir gelisme oldu" tarzinda cumlelerle konu acanlarin konularinin kapanmasi mesela :confused:ayar oluyorum yani bilmek zorunda miyim eski konulari
Hem sinir olup hemde merak edip uyeyi aratma süreci, profili gizliyse ayri bi cinnet🥴 😅

"Selam kizlar eski konularimi biliyorsunuz zaten / eski konularimi bilen bilir / dun konu acmistim yeni bir gelisme oldu" tarzinda cumlelerle konu acanlarin konularinin kapanmasi mesela :confused:ayar oluyorum yani bilmek zorunda miyim eski konulari
Hem sinir olup hemde merak edip uyeyi aratma süreci, profili gizliyse ayri bi cinnet🥴 😅
Ben o cümlelerle başlayan konulardan direkt çıkıyorum🤣

Ben o cümlelerle başlayan konulardan direkt çıkıyorum🤣
Gecen bi konu vardi eski konularimi bilen bilir kv beni dovmustu falan yaziyordu girdim baktim profil gizli sonra mesajlardan arattim kvsinin siddet olayiyla ilgili mesaji bi turlu bulamadim aralarda vitamin falan arastirmis onlari gordum bi 15 dkm bosa gitti durduk yere sinir oldum hsdhdjk😅

Gecen bi konu vardi eski konularimi bilen bilir kv beni dovmustu falan yaziyordu girdim baktim profil gizli sonra mesajlardan arattim kvsinin siddet olayiyla ilgili mesaji bi turlu bulamadim aralarda vitamin falan arastirmis onlari gordum bi 15 dkm bosa gitti durduk yere sinir oldum hsdhdjk😅
Tamamen zaman israfı😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X