Davranış Bozuklukları Kafayı yicemm

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

omubumu1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2023
8
6
29
3 yaşında oğlum 2 buçuk yaşına daha gelmeden tuvalet eğitimini öğrendi herşey çok güzel ilerliyordu çişi geldiğinde hemen söylerdi tuvalete koşardık ta ki 2 haftadır.. çişini söylemiyor artık kakasinda sorun yok onu söylüyor ama çişi geldiğinde söylemiyor pijamasina bırakıyor heryerimiz çiş oldu artık napacagimi şaşırdım başına gelen var mı aynı konu 😑

3 yaşında oğlum 2 buçuk yaşına daha gelmeden tuvalet eğitimini öğrendi herşey çok güzel ilerliyordu çişi geldiğinde hemen söylerdi tuvalete koşardık ta ki 2 haftadır.. çişini söylemiyor artık kakasinda sorun yok onu söylüyor ama çişi geldiğinde söylemiyor pijamasina bırakıyor heryerimiz çiş oldu artık napacagimi şaşırdım başına gelen var mı aynı konu 😑
İlginiz azaldiysa ilgi çekmeye çalışıyordur

15 yeğeni olan biri olarak sadece dönemsel bi durum diyebilirim ara ara yapıyorlar hatta bazı yeğenlerim gözlerimize bakıp halıya bile işiyorlardı 😂

X