Kahramanmaras///46

bi göksunlu yok galiba içinizde. bende sakarya doğumlyum babam maraşlı. bende hersene giderim babaannemler falan orda olunca. çok alışamasamda ortama yinede çok seviyorum:)

Bende Kahramanmaraş merkezde yaşıyorum.

merhaba bende kahramanmaraşlıyım merkezdenim merkezde yaşıyorum yalnızım diye üzülüyordum sağolsun buradaki arkadaşlarımda çok iyi ama insan memleketinden birini arıyor görüşürüz canım

a.s.:eek::1hug:nasılsınız hemşerilerim

teşekkür ederim arkadaşım iyiyim siz nasılsın ?

maraşı çok özlemişin ok.ama değişen hiç bişi yok.gurbetin gözünü sevim.boşver sen rahatına bak maraş aynı maraş

bu kelimeyi neden söylediniz pek anlam veremedim boş ver rahatına bak maraş aynı diye pek yadırgadım insan memleketine söz söyletmez siz kendiniz neden böyle konuşuyorsunuz :çok üzgünüm:bence K. MARAŞ emin adımlarla ilerleyip gidiyor ve gelişmekte olan bir şehir:hooray: bence siz özleyince böyle demişsinizdir umarım yerimseniben

arkadaşım ben memleketime yıllardır hasretim. aslında çok sık giderim ama gittiğimde huzurum kaçar yani kaçıranlar var.onun içinde herkesi aynı zannederim.yoksa maraşı hiçbir yere değişmem.bitürlü doyasıya eş dost göremedim,herkes sanki elmişim gibi davranır hani gurbetçiyiz ya ordada aynı muameleyi görürüz.bu sebeplerdende maraş bana hep sıkıntı verir.ama allahtan isteğim birgün memleketimde huzur içinde yaşamak.inşallah nasip olur.selamlar arkadaşlarım.

canım benim siz gel biz sizi ağırlarız eşimde bende misafiri çok severiz:1hug: bende antebe bir türlü ısınamadım her gitmemde muhakkak bir üzüntü yaşadım :sm_confused:geçen ay gitmiştim en son eşim haftada gider hemen hemen işi dolayısıyla a.ssevindim valla memeleketten birilerininde k.k. da olmasına :lepi:öptüm tatlımŞenizyerimseniben

seLam kızlar berfinsenamı görünce bi bakayım dedim ne oluyor ben de maraştanım elbistan :KK66:

iiyim tatlım sen de iisindir ve herşey yolundadır umarım :1hug:

ALLAH a şükür iyiyim tatlımyerimseniben bir iki şeye kafam bozukÇok üzgünüm çoook oda üzüldüğüme değmez ailemden değil dışardan birine kafam acaip bozuk kötükedihüsoeve sığamadım bende k.k. dayım işte stres atıyorum :roflol:

kızlar bende maraslıyım unntunz benı de alın arannıza k.maras elbistanlıyz bız

merhaba hemşolarım.maraşta yaşayan hemşolarım maraş nasıl gidicem gezicem biraz ama sıcaktan dışarı çıkmak istemiyorum.kız berfinsena ne mesajlarıma bakıyon ne cevap yazıyon nerdesin oraya geldiğimde görüşürüz inşallah.hepinizi öpüyom. haaaa kız meslekte okuyan varmı içinizde ben ora mezunuyum.99_2000 mezunuyum.varsa yazışalım canlarım.

kız yazdımya cevap işim var şincik kalkıcam yemek yapmaya mutfağa gidicem akşam yazarım sana ok. öptüm şekerŞeniz

arkadaşım antalya nere pazarcık nere nasıl olduda buldunuz birbirinizi.ayrıca hoşgeldin canım.evlenince tam maraşlı olursun.inşallah memleketimizi seversin.sevilmeyecek biryerde değil hani....kaydirigubbakcemile5 a.s.

annemde aynisini diyor :) üstelik ben corumluyum ama nedense marasi daha cok seviyorum :eek: (anneee af et beniiii)

marasi daha önce gördüm ve hayran kaldim gercekten, hele madoyu hic bir seye degismem hihoyyyt

merhabalar

bende maraşta yaşıyorum ama maraşlı değilim.buraya gelin geldim.4 yıldır burdayım.alışamadım daha.aslında belki alışabilirdimde eşimin ailesi yüzünden çok sıkıntılı bir yer maraş benim için.başka şartlarda buraya gelseydim eminim beğenebileceğim bir yer olurdu.ama şimdi...neyse sizleri tanıdığıma sevindim kızlar.öptüm herkesi

X