Kahramanmaras///46

ah canıııım mado
için söylediklerin yerine ulaşacak çünkü eşim madonun sahibi mehmet abi ile arkadaş.ayrıca bende burdan bir arkadaşımı çoruma gönderdim.yani tayinleri çıktı.ayrıca şehir hayatını okadar çok özledimki dağ başında yaşamak bana koyuyor.bizde tayinimizi maraşa istemeyi düşünüyoruz.sen pazarcığamı gelin olcan şimdi.aslında doğduğun yer değil doyduğun yer derler ama ben doğduğum yeri istiyorum.artık gurbette yaşamak beni sıktı.akrabalarımı yolda görsem tanıyamayacak duruma geldim.

evet ablacim pazarciga gelin gelecegim :)

ohhh artik bol bol gelirim madoya hihoyyythihoyyyt hem bide marasli bayanlar bulusur orda ne güzel olur :jeyyar:

canlarım muhabbetiniz daimi olsun bi bakıp çıkayım dedim çok hastayım jinekolojik bir sorun sancım var tahlil sonuçlarını yarın alıcaz dua edin kötü bişey olmasın
Mavi ay ,nur boncuk,MutlulukRecetem, bitli papatya, crayzz11,ismi şu an aklıma gelmewyen bütün hemşerilerim hepinizi öptüm dua edin benim için iyi geceler

madalya.jpg

MİSSS GİBİ TARHANA ÇORBASI KOKTU
kızlar bende geldim türkoğlundanım

bende kahraman maraş elbistanlıyım hepinizi bir arada görmek ne güzel ya valla çok sevindim canlarım ....sırnaşık şey :teytey: tanışalım kaynaşalım yaaa...Şeniz

kusura bakma öcalanla ilgili bir yazı gördüm ona takıldım sana da günaydın

günaydın günün nasıl geçiyor benim kötü sekreterin yerine bakıyorum.1 haftalığına ama benim işlerimde duracak kim yapacak o kadar işi bilmiyorum. bu arada ben muhasebeciyim.

canım yaşın küçük galiba ben 43 yaşında ev hanımıyım çocuklarımla uğraşıyorum bir yandanda kk ye takılıyorum burada güzel dostluklar kuruluyor bizim için 40+ lık konu var sizide görünce dayanamadım memleket başka (yakın bile olsa)

Son düzenleme:
evet ben 22 yaşındayım yaşım küçük annem var 43 yaşında benim.olsun yaş farkı önemli değil dimi.

teh-3 hemşom bende antepin araban ilçesinde oturuyorum ayrıca ne güzel içimizde sizin gibi bir büyüğümüz oldu .sevindim valla.hoşgeldiniz.ayrıca derman arkadaşım sende hoşgeldin.

hoşbuldun. tanıştığıma memnun oldum. canım

X