Kahramanmaras///46

ohh,şükür bitti bugün.Eve yeni geldim ve daha 5 dk oturmamışımdır.

keçiboynuzu pekmezi içiyorsa süper.Bulabilirsen keçi boynuzu özü al,daha faydalı.

merhabalar

2 gündür ne soğuktu,neyse ki bugün iyi hava.Bir de yağmur yağsa süper olur

Merabalar... naptiniz nettiniz bakalim. Secim falan derken yogunduk.sinavimiz herseyimiz bitti. Derse giricem simdi.opuyoruz sizi...

zamanın nasıl geçtiğini bilmiyorsundur burçin.valla fena kıskanıyorum seni :)hasetimden çatlicam yani o derece.bnm mızmızmız valla hiç rahat vermiyor anlamıyoum gezmeden falan.bir düzelseyi.
bu arada burçin teyzemiz sanaa çooooooooook teşekkür ederiz.kansızlığımız bitmiş.8.2 idi şimdi 13 olmuş.hemde 15 gün falan kullandım damalyı bir daha kullanmadım hiç.sağol burçin tekrar.

Masallah doruk a. Ne yedi de gecti kansizligi. Ben de yiyim .9dan yukari hic cikmaz beninki. Dogumumda da kan takviyesi almistim:KK43: aman avokado ile duzeldiysen almiyimben hehee:)))

günaydınnnn

dün Zeynep'le karşılaştık,minik erkeğini gördüm.Maşallah ne sevimliydi.Daha dün gibi,9 aylık olmuş bile.

iyi haftasonları kızlar ... kan mı dedi biri bendede var eksiklik doğumdan sonra zorla pekmez içirdiler bide polen ballı. geçti idilede her gun mamasına katıyorum çok ii geliyor. hoscakalıın .. malum ders:):KK33:

Masallah doruk a. Ne yedi de gecti kansizligi. Ben de yiyim .9dan yukari hic cikmaz beninki. Dogumumda da kan takviyesi almistim:KK43: aman avokado ile duzeldiysen almiyimben hehee:)))

:))) ben sana sevdirecem avokadoyu merak etme çıtır :)))burçinin dediklerinden çıkmaıdm ilave birşeylerde ekledim valla geçti.kuruüzüm kuru incir kayısı hurma kuru erik karışımım var her gün yemek kaşığından az fazla yiyor dobik :)keçiboynuzu pekemzi var sabah içiyor yumurta 2 tane :)))))sarısı ama ruşeymn zaten vazgeçilmez hergün cevizbüyüklüğü kıyma .ananas muz artmut kivi elma yazdan kalama dondurucada olan şeftali :)))değişimli olarak püre yapılıp dobiğimin midesinde :)))geçti şükür.yakın olsak sanada yapıp yedirirdim bunalrdan :)

günaydınnnn

dün Zeynep'le karşılaştık,minik erkeğini gördüm.Maşallah ne sevimliydi.Daha dün gibi,9 aylık olmuş bile.

anaaam zeynep çıkarmış mı miniğini dışarıya nazar olacak diye çıakrmazdı o ama :))))))))) neyse yoksa dedikodusunu yapıyım bari .benmki mayısın dokuzunda yaşına giriyor.hele nili görünce şaşırıyrum zamanın geçtiğini ozaman anlıyorum :))))sende keremin resmini eklicektin hala eklemdin burçin.

gül sanda kolay gelsin az kaldı gayret t bakalım.

doruk'a da maşallah o zaman,büyüyorlar cidden.Eşim bilgisayara atsın,ben de göstereyim inşallah kerem'i

iyiakşamalr kızlar.diş ağrısından ölüyorum resmen.yarına randevu aldım.çokta korkarım kendilerinden .mecbur kalınca gitmeyide sevmiyorum.baştan gitsem böyle olmazdı işte.ah bukafm ah.şimdiden dert oldu bana.

kimse uğramıyor artık.Demirbaş olarak günaydın diyeyim bari.

göknur dişin nasıl oldu?

Gecmis olsun goknurcum. Dis ağrısı cekmedim hic ama zordur eminim. Nasil oldun merak ettim. Ay Sağol şekerim düşünmem yeter. Yalniz ben onları yesem halim nice olur:))) göbek var zaten. Iyiyim böyle Ben. Iştahsız biri ooldugumdam yemem gerekenleri bilirim ama yemem.huy iste...

Gulcum kolay gelsin....

Zeynepin bebisiiii masallah.rastlanti eseri de olsa karsilasmaniz guzel.:)

Bizde de ayni durumlar ha bi sey anlatayim size.izmire gittik.esimin ananesi ameliyt olmustu orda teyzeler va. Kv de orda benim. Karsilastik yani.bana sarilmadi. Sadece karsidan hg dedi.nili de basta sevmedi. Teyze kucagina verdi nili.bak torunun gelmis falan dedi oyle sevdi biraz sonra ilgilenmedi pek.2saat oturduk geldik. Giderken disari bile cikmadi. Iyi aksamlar dedim nezaketen.kapiyi da suratima kapadi :) benneyse de esime tavirliydi sanirim...ama herkes nili ve beni cok iyi karsiladi.:) ben de hic takmadim bu durumu keyfime baktim. Esim de hic bahsini acmadi.mutlu gittik mutlu donduk sukur:)

Ben de ugrayamiyorm sitwye. Teog sinavi bu ay sonu.ogrencilerimden daha heyecanliyim. 11 kisiler hepi topu.yogun calisma donemindeyiz yani...

X