Kahramanmaras///46

Gecmis olsun goknurcum. Dis ağrısı cekmedim hic ama zordur eminim. Nasil oldun merak ettim. Ay Sağol şekerim düşünmem yeter. Yalniz ben onları yesem halim nice olur:))) göbek var zaten. Iyiyim böyle Ben. Iştahsız biri ooldugumdam yemem gerekenleri bilirim ama yemem.huy iste...

Gulcum kolay gelsin....

Zeynepin bebisiiii masallah.rastlanti eseri de olsa karsilasmaniz guzel.:)

Bizde de ayni durumlar ha bi sey anlatayim size.izmire gittik.esimin ananesi ameliyt olmustu orda teyzeler va. Kv de orda benim. Karsilastik yani.bana sarilmadi. Sadece karsidan hg dedi.nili de basta sevmedi. Teyze kucagina verdi nili.bak torunun gelmis falan dedi oyle sevdi biraz sonra ilgilenmedi pek.2saat oturduk geldik. Giderken disari bile cikmadi. Iyi aksamlar dedim nezaketen.kapiyi da suratima kapadi :) benneyse de esime tavirliydi sanirim...ama herkes nili ve beni cok iyi karsiladi.:) ben de hic takmadim bu durumu keyfime baktim. Esim de hic bahsini acmadi.mutlu gittik mutlu donduk sukur:)

Ben de ugrayamiyorm sitwye. Teog sinavi bu ay sonu.ogrencilerimden daha heyecanliyim. 11 kisiler hepi topu.yogun calisma donemindeyiz yani...
tşkrler cnm. yogunum ya ing.den korkuyorum. çalışmadım zaten. çıkmışlara bakar giderim artık. bu arada kv. iyi değilmisin sebebi nedir diycem ama uzagım biraz olaya kesin anlatmıssındır dimi:) eşinle sorun olmasın da aranızda boşver ne iyiliği ne kötülüğü dokunmasın. ailelerin rolu cok büyük gercekten. senin annen ... yada benim annem .. diye başlayan cümleler çok zarar veriyo evliliğe gercekten. ama yadırgadım torununa uzaklığını... boşveer keyfine bak.cnm.

kızlaar merabalaarrr:)) önümüzdeki hafta sınav var şans dileyin bağaa:):KK52::KK54::KK5:

kimse uğramıyor artık.Demirbaş olarak günaydın diyeyim bari.

göknur dişin nasıl oldu?

iyi geceler kızlar :)dişim için antibiyotik verdiler onu içioyurm kanal tedavisi olacakmış.allahım düştüm ellerine.walla hepsini çektirip takma diş takasım var o derece korkuyorum yani.

bugün dorukum düştü.erkek yürüyorum diye elidnende tutturmuyor civa gibi kaydı çocuk küt mermere kafası kanadı aklım çıktı. neyse annem vardı ekmek içi buz derken azcık geçti.sonrada hep kucağımda gezmek istedi.
rejimden yeni çıktım çıtır malum :)şu an 53.60 54.00 n o arada gidiyorum.tatlı olayına asala hayır diyemiyorum ne olacak halim bilemedim.iştahsızlığın bana gelse keşke.idolümsünz burçinle sen. tutamıyom boğazımı.
maraşa gitsem bende halledecem k.v.walla o derece sinirliyim halada.tersim pis biraz neyse bakacaz artık.seninkide hayret birşey diyememiş artık.yasin de napsn bazen arada çok kalıyorlar.iyiki dememişsin.sana tepklide nil sevilmiyecek birşeymi yaw.belkide o türlüsü yi olmuştur ne diyelim :)keşke kapıyı tekrar çalıp açtırsaydın sonra sen hemen kapatıverseydin:))))))))))))

ay burçin cidden neydi öle bir görseydiniz valla fenaydım.adile naşit filinta gibi kalırdı yanımda :)))))))boy yok e birde kilo allahım şişman olanlara sabır versin.salata ile yaşadım resmen elmde 2 lt şişe günde toplam 4 lt yi buluyordu su:))))şükür verdim.2 kilo daha gitse iyi olurda yaza belki oda gider :)

deli deliyi dakkada bulumuş hesabı :)sen ve ben bburdayız ne güzel.valla aldı yasin bir telefon çıtıra uçtu gitti ayşegül.melihadan da hayır yok

mrb kızlar slm herkese oh vizeleri atlattım ing. hariç hepsi guzeldi. gözlerimde sıkıntı oldu uzun aradan sonra bi anda yoğun ders sanırım:) 1 aydan fazladır hergün kısa aralıklarla sürekli seğiriyor anlamadım gidesim de yok dr a...

X