nurovic diyet yolculuğu

Kızlar bugün bir ölcü aldım 1 buçuk ay öncesi ve şimdi ile bel 79 cm den 74 e inmiş karın 90cm den 84 e basen yani kalça en geniş yerinden ölcümde 108 cm den 103 e inmiş baya incelmisim bu kadar beklemiyordum kılo olarak bakarsak sadece 6 kilo verdim ama sıkılasma iyi olmuş tam istediğim ve hedeflediğim gibi cok şükür 🥰 60 a düstügümde ne olacak merakla bekliorum hala regl olamadım bu arada olsam şişkinlik atar iyi bir eksi gorebilirdim sabah bir baktım 67.65 çıktım ama güncelleme için biraz daha beklicem

Son düzenleme:
Kızlar bugün bir ölcü aldım 1 buçuk ay öncesi ve şimdi ile bel 79 cm den 74 e inmiş karın 90cm den 84 e basen yani kalça en geniş yerinden ölcümde 108 cm den 103 e inmiş baya incelmisim bu kadar beklemiyordum kılo olarak bakarsak sadece 6 kilo verdim ama sıkılasma iyi olmuş tam istediğim ve hedeflediğim gibi cok şükür 🥰 60 a düstügümde ne olacak merakla bekliorum hala regl olamadım bu arada olsam şişkinlik atar iyi bir eksi gorebilirdim sabah bir baktım 67.65 çıktım ama güncelleme için biraz daha beklicem
Ben uc sene önce 62 ye düşmüştüm sporla oldugu ıcın dedıgın gıbı mesela 55 gıbı fılan duruyordum .
Sıkılaşma baya iyi oluyor
Insallah devam ederımde 60 gorururö bende🙏

Beni de dahil edin lütfen. Diyetisyene gidince herşeyden canım daha çok çekiyor irade zor oluyor. Fat secret ile kalori sayıyorum ama pek zayiflayadim gibi. Düzgün kalori açığı yapamadım galiba. Bundan sonrası için en azından istiyorum. Sporu ihmal ediyorum.

Beni de dahil edin lütfen. Diyetisyene gidince herşeyden canım daha çok çekiyor irade zor oluyor. Fat secret ile kalori sayıyorum ama pek zayiflayadim gibi. Düzgün kalori açığı yapamadım galiba. Bundan sonrası için en azından istiyorum. Sporu ihmal ediyorum.
Aramıza hoşgeldin :)
Boy kilo yazarsan eklerim seni .
Birbirimize destek oluyoruz burda.

G guleser01 Mutsuzluk diyete başlayınca mutluluğa bırakıyor yerini. Emin ol bugün yarın bugün yarın diye ertelerken haybeye stresten daha çok yedik herbirimiz bence. Sen sadece kendine güven , herkes yapıyorda ben neden yapamayayim de ve başla bugünden.

96-86-101

Bende ölçtüm şimdi.
Haftaya tekrarlarim bakam :)))))

Kizlar :eek:
Bugün diyeti bozdum diye vicdan yapmıştım ama çok şükür bozulmamış. Akşam yemegini 16.30 civarı yenek zorunda kaldım. Kayınvalidem galip geldi koydu tabagima canım yemecikleri.

13. Gün

Sabah
Sirkeli limonlu su

Ara öğün
Filtre kahve

Öğlen
5 zeytin
2 haşlanmış yumurta
2 ceviz
1 dilim kaşar
Domates, salatalik, biber

Akşam
1 büyük karnıyarık
Patlıcan salatası
3 biber kızartması

Eklentiler

• IMG-20240426-WA0004.jpg
    IMG-20240426-WA0004.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 2
Kizlar :eek:
Bugün diyeti bozdum diye vicdan yapmıştım ama çok şükür bozulmamış. Akşam yemegini 16.30 civarı yenek zorunda kaldım. Kayınvalidem galip geldi koydu tabagima canım yemecikleri.
Ben bozdum 😢😢
Sabahtan berı cok yoruldum
Gecede uykum kacmıstı uykusuz kalmıstım
Sımdı bır uyku bastı bır can sıkıntısı birsürü ekmek biber dolması yedım
Üstüne bozuldu zaten diye nutellalı bırsurude ekmek yedım
😭😭😭bişeyden hırsımı alıyomusum gıbı yapıyorum
Neyse yarın devam inşallah

Ben bozdum 😢😢
Sabahtan berı cok yoruldum
Gecede uykum kacmıstı uykusuz kalmıstım
Sımdı bır uyku bastı bır can sıkıntısı birsürü ekmek biber dolması yedım
Üstüne bozuldu zaten diye nutellalı bırsurude ekmek yedım
😭😭😭bişeyden hırsımı alıyomusum gıbı yapıyorum
Neyse yarın devam inşallah
Oyyyyy deme :KK43:

Olsun yarın devam neyseki. Yarın kaloriyi minumumda tut vicdan çorbası ile geçiştir mesela

X