Kahramanmaras///46

Selam. Eline saglik goknurcum. Atlatmissin sukur. Benim de bu aralar tatil cok oldugu icin gelen gidenim cok oldu ama hepsi samimi arkadaslarim oldugu icin zorlanmadim hazirdan yedik ya da buzlugumdaki stoklarimdan:)

Pazara gidicem daha.nil uyanmadi bi turlu. Disari cikacagim zaman boyle yapiyo bu zilli:) biraz da alisveris yapicam nili bakiciya birakip. Havalar isinir haftaya okula giyecek biseyler bakayim ayakkabi falan.

evet göknurcum,liselere tatil yoktu.Bugün tatil şükür,tam da nöbet günümdü :)) Pastalardan yakın olsak yerdim,senin elin lezzetlidir :KK56:

nöbet günü gittiyse sen tüm hfta tatil gibi oldun say :)burçin kendinle karıştırıyorsun bence sen ne lezzeti .yakın olsak bn hep hadi bana buyrun deredm :)
Selam. Eline saglik goknurcum. Atlatmissin sukur. Benim de bu aralar tatil cok oldugu icin gelen gidenim cok oldu ama hepsi samimi arkadaslarim oldugu icin zorlanmadim hazirdan yedik ya da buzlugumdaki stoklarimdan:)

Pazara gidicem daha.nil uyanmadi bi turlu. Disari cikacagim zaman boyle yapiyo bu zilli:) biraz da alisveris yapicam nili bakiciya birakip. Havalar isinir haftaya okula giyecek biseyler bakayim ayakkabi falan.

bunlar ilk kez gelince buzluktailer beklemede kaldı.olsun bir buzluk daha çıktı ne güzel :)bugün atlıhana gittik .dorukumu korktumda bindiremedim atlara garibim aaay aaaay diye sevdi uzaktan.çok sevgi doldu sııck kanlı mamerhametli maşalllah oğluma iyiki ansına çekmiş :)
bu çocukların hepsi ters sanırım.işin olsa uyusun dersin hoop kalkar.kalksın dersin uyurla.nasıl hissediyorlar acaba bu durumları :)

$IMAG0172.jpg $IMAG0189.jpg

tipe bakın yaw aynıı baba :)olsun benden oldu ya tatlı yienede :)

oyy,maşallah.İlk resimde azcık sana da benziyor gibi ama daha çok baba cidden.2.'yi kendine benzetirsin artık :KK1:

hayırlı cumalar kızlar...
masallah göknur kocaman olmuş yavrum, üzülme buyusun biraz zamanla sana döner. hemen değişiyorlar zaten.
ah benim idil de azı dişleri şişmiş 3 taraftan mahvoldu yavrum. mızmızlanıp duruyor 3 gundür gündüz uykusu yok, gecede zorla uyuyor geç saatte. dr bi agrı kesici verdi, ertesi gün alerji... yuzu bacakları böcek yemiş gibi kabarıp duruyor, tekrar dr. şimdiki ilaçlar iyi geldi uykusu düzene girdi. hiç bir şey de yemiyor zayıfladı.. cok zormuş çocuk buyutmek ya hiç bana göre değilmiş. sinir krizleri geçiriyordum. migren de hiç bırakmadı 3 gündür yapıştı, ne ders ne düzen kaldı. çok şükür halimize yinede:KK43:...

gül aynı durumdayız şimdi.daha yeni çıkıyor dişleri gece 2 saat anca uyudu oda bende.harap oldu çocuk ya gözleri şi resemn ağlamaktan.üstten tam dört tane çıkıyor .birisi çıkmış birisi çıkmak üzere diğerleri feci kabarmış :)ateşt çıktı şimdikucaktn nmek istemiyro.benmde fıtıkalrım azmak üzere.sağlıklı olsunalrda heemn çıarsalr keşke

bizim 12 dişimiz var.Kerem de zor çıkarıyor malesef.Kağan'da hiç bilmezdik bile.Her çocuk ne kadar farklı.Doruk ve İdil çabucak atlatır inşallah

iyi geceler güzeller... kaçağınız geldi...özledim hepinizi...son sayfayı okudum sadece... minik kuzularım diş çıkarıyor galiba :KK25: hayırlı olsun inşallah acısız çabucak atlatırlar...

göknurum aynen göktuğda üstten ve 6 diş birden kabardı hemen zekeriya beye götürdüm diş jeli verdi ...yavrum alerji ile uğraşıyordu şimdi dişler hücum etti...tek tek olsa neyse aynı anda olunca zor oluyor zayıfladı minik paşam :KK5: ALLAHIM güç versin bebişlerimize...

bizim 12 dişimiz var.Kerem de zor çıkarıyor malesef.Kağan'da hiç bilmezdik bile.Her çocuk ne kadar farklı.Doruk ve İdil çabucak atlatır inşallah
rüzgarlı bir konyadan merhaba :)ne biçim bir rüzgar var bugün.ateş olmasa aslında mızmızlığa razıyımda ateşi yükselince şaşıp klıyorum.keremde abisine çekseymiş ne iyi olurmuş.sizin baya olmuş dişiniz.bizim üst yan 1 buçuk :)))

iyi geceler güzeller... kaçağınız geldi...özledim hepinizi...son sayfayı okudum sadece... minik kuzularım diş çıkarıyor galiba :KK25: hayırlı olsun inşallah acısız çabucak atlatırlar...

göknurum aynen göktuğda üstten ve 6 diş birden kabardı hemen zekeriya beye götürdüm diş jeli verdi ...yavrum alerji ile uğraşıyordu şimdi dişler hücum etti...tek tek olsa neyse aynı anda olunca zor oluyor zayıfladı minik paşam :KK5: ALLAHIM güç versin bebişlerimize...

waaay kaçak hanım gelmiş hoşgelmiş.kız ara sıra gelsen selam desen ölürmüsün cadı.neye alerjisi var göktuğun.canı içinde olsunda zayıflasın sonra alır inşl kilosunu.dentinoks diye jelde bende aldım sürmüyüm dedim ama çok acı çekiyordu 2 kere sürdüm bende.

yerim ben seniiiiii oyyy maşallah yakışıklı kuzuma :nazar: göknurum aklı fikri sana benzesin boşver anası gibi akıllı olur öylesi daha iyi ayhanlar ömür törpüsü olur :KK1:
walla ömür törpüsü zeynep ya.isimle mi maraşlamı alakası var bilemedim ben :))))))

walla bilemedim burçin.zormu yoksa bende bir cinslikmi var onu çözemedim ben :)çekiyorum ben tipleri.sğalık olsun bakaılm.allah ne yazmış alnımıza.
herkese iyi bir hafta başlangıcı olur inl.

bir maraşlı olarak meraş erkekleri gerçekten çok zor. az çekmedim abiden kardeşten. maraşta kız olmıycaksın abi... olacaksan malatyada kız olacaksın:)
dentinox idile kullandık işe yarıyor gunde 4 kereye kadar kullanılıyor. azı diş çıkarıyor çok huysuz idilde çıkamadı gitti. meyveli yogurt yiyor bazen kırmızılıklar olusuyor yuzunde kolunda. alerjisimi var acaba. ev yogurdu yemiyor cadı... idile kızarken benimde 20lik diş ağrıyor başım dişim bogazım hepsine vurdu...

bu arada vizem süper geldi. ing. 40 diğerleri 60 75 80 ....

ev yoğurdu yemiyorsa boşver hiç yemesin.O meyveli yoğurtlar öyle zararlı ki...20'lik dişlerin mi ağrıyor,geçmiş olsun.İnsan genç olunca daha 20'lik dişleri ağrır tabii :KK43: Sınavlarına da çok sevindim.İngilizce de nazar boncuğu olsun,az bir puan kalmış ama

bir maraşlı olarak meraş erkekleri gerçekten çok zor. az çekmedim abiden kardeşten. maraşta kız olmıycaksın abi... olacaksan malatyada kız olacaksın:)
dentinox idile kullandık işe yarıyor gunde 4 kereye kadar kullanılıyor. azı diş çıkarıyor çok huysuz idilde çıkamadı gitti. meyveli yogurt yiyor bazen kırmızılıklar olusuyor yuzunde kolunda. alerjisimi var acaba. ev yogurdu yemiyor cadı... idile kızarken benimde 20lik diş ağrıyor başım dişim bogazım hepsine vurdu...

bu arada vizem süper geldi. ing. 40 diğerleri 60 75 80 ....
geçmiş olsun gül diş için.benmde yarın kanal tedavisi var.ve çok korkuyorum.hepten çektirecen takma diş takacan aslında hep hayalim :)
çocukalr bile ne çekiyor dişten seçmeli ders gibi olsalarda seçsek şu olsa bu olmasa diye :)aman baya saçmaladım.
bende burçine katıldım gitti.meyveli yoğurdu evde yap çilekli muzlu ne yi seviyorsa artık.gerçi denemişssindir ama bir eşekilde alışsın idil.

walla sıkıcılar herşeyden çok burçin.yani ayhan için konuşuyum hele uyuması yokmu fitil oluyorum ya.geçen gün dişinden doruk gecenin bir körü nasıl ağlıyor çocuk kulakalrına pamuk tıkamış yatıyor ve yanımızda yatmıyor hala uykusu bölündüğü için :)yatmadığı değil bire pamukları tıkıyor .

sağol cnm ya . diş ağrısı zormuş yeni öğrendim bende, sanada geçmiş olsun. idile ev yogurdu her türlü meyveden reçelliye kadar denedim. yok .. köy peyniri ve süt içiyor. bide hazır yogurt. dedesi halası markete götürüyor ara ögün olarak yesin cocuk diyorlar sağlıksız ama fazla kısıtlayıp sıkmak ta istemiyorum. ağrı kesicilerde alerji yapıo idilde onu farkettim. kv demdede var ona mı çekmiş ne:) minoset hariç.

X