Kaldığımız yerden devam :)

Heee adamı var yaa. Ben yemek yapmadım diye kavga çıksa diyelim sonunda her türlü zeytinyağı gibi üste cikar tribimi yapar haftalik olağan küsmemi gerçekleştiririm. Kolaydı öyle :KK53:

hahahha :))) yok ben zaten yorum yazdıktan sonra şey dedim kendi kendime yok len soulf dövüyordur kesin adamı dedim:))) valla evlenince senden ders almak lazım baskın kadın iyi dir doğru yoldasın :)) haftalık olagan küsme hahahahah :))) siyasetçi :))))

Noldu senin motor falan? En son almış mıydın?
Var mı enişte falan?

aldım canım ocakta kaza bile yaptım :) değiştrebilirim daha büyük motorlara bakıyorum sonrada aman bu yeter diyorum öyle takılıyorum işte.
enişte yok maalesefff yalnızım :KK31: sende varmı ekşın çok oldu dimi biz yazışmayalı :)

Ben kendimi tanitayim mi:)))))

36 yasindayim, evliyim, usaklarim var, kendi isimizde haftanin bazi günleri calisiyrum.
Ayriyetten genel secimlere kadar bekleyemem Cumhurbaskanligi seciminde ringlere dönelim diyorum ahhahah:KK70:D

Ayrica bir fallen fidilioglu fanatigiyim:)))

Weis kiz biz azinligiz o an burda linç ederler bizi ahaha

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben de tanitayim ben deniz kontes 30 yasinda olup evli barkli bir kişi olup eşini seven calisan bir kadinim forumda zaten nick olarak biliyorsunuz..
Genel seçimlerde sac bas yolusmak dileğiyle :KK70:

Ben de tanitayim madem 26 yaşında olup 4 yıllık da evli olduğuma bakıp ne kaa erken evlenmisim diye düşünen bi de minnak kızı bulunan yarışmaya istanbuldan katılan Allahin bi kuluyum.

Kontes senle acik ucundan atistiydik sanki. Aslında üslubun da gayet güzelmiş. :KK53:

he ya doğum günümde sinirlendirdiler ben gibi sakin hatunu:KK43:

az bekle muhabbet ilerlesin weis sonra siyaste dönüp kavgamızı ederiz:KK52:

Yokkk hemen olmaz bu sokun üzerine iyi bir performans sergileyememm bennn:KK43::KK43::KK43:
Cumhurbaskanligi secimleri iyidir diyoz, bekleyek agustisa kadan neyin:KK43::KK43:

Weis liliiiiiyana hg kuzular

Hoşbuldukk ciğerimmm :KK54:
Memelere özgürlükkk :KK52:

Ben kendimi tanitayim mi:)))))

36 yasindayim, evliyim, usaklarim var, kendi isimizde haftanin bazi günleri calisiyrum.
Ayriyetten genel secimlere kadar bekleyemem Cumhurbaskanligi seciminde ringlere dönelim diyorum ahhahah:KK70:D

Ayrica bir fallen fidilioglu fanatigiyim:)))
Çok fazla memnun oldummm weiss'ciğimm :KK19:

aldım canım ocakta kaza bile yaptım :) değiştrebilirim daha büyük motorlara bakıyorum sonrada aman bu yeter diyorum öyle takılıyorum işte.
enişte yok maalesefff yalnızım :KK31: sende varmı ekşın çok oldu dimi biz yazışmayalı :)

Aynı git gel hiçbir değişiklik yok. Aman kötü aksiyon olmasın da rutine alıştık zaten:KK51:

Bende 25 yaşındayım kronik bekarım, kpss mağduruyum. 1,5 metre boyum var türlü türlü huyum var:KK1:

Sen banlıydın sanki…sabah..karıştırıyor muyum? hemşire olan sen miydin?

yok karıştırmıyorsunuz.. kazene mail attım durumu açıkladım sağolsun oda ikna oldu.. açtı banımı şüphe varsa yine aklınızda özelden yazınn şüpheleri nizi gidereyim :)

hahahha :))) yok ben zaten yorum yazdıktan sonra şey dedim kendi kendime yok len soulf dövüyordur kesin adamı dedim:))) valla evlenince senden ders almak lazım baskın kadın iyi dir doğru yoldasın :)) haftalık olagan küsme hahahahah :))) siyasetçi :))))

Hahahaha . Sevisken kadın vardır ya ben de küsüsken kadınım ahahaha. Allah ötekinden hic vermemiş bari burdan fazla vereyim demis ama o da iste ise yaramiyor:KK53:

X