Kaldığımız yerden devam :)

23 yaşındayım,bekarım.Beddua nedeniyle atanamayan bir öğretmenim.:KK53::KK37:

23 müüüü :KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:

basit esprilerinize kurban:KK9:

canommmmmm canommmmmm :KK19::KK19::KK19:

Ben de tanitayim madem 26 yaşında olup 4 yıllık da evli olduğuma bakıp ne kaa erken evlenmisim diye düşünen bi de minnak kızı bulunan yarışmaya istanbuldan katılan Allahin bi kuluyum.

Kontes senle acik ucundan atistiydik sanki. Aslında üslubun da gayet güzelmiş. :KK53:

selam tatlım tanılaşımmı :KK17::KK17::KK17::KK17:

Ben de tanitayim madem 26 yaşında olup 4 yıllık da evli olduğuma bakıp ne kaa erken evlenmisim diye düşünen bi de minnak kızı bulunan yarışmaya istanbuldan katılan Allahin bi kuluyum.

Kontes senle acik ucundan atistiydik sanki. Aslında üslubun da gayet güzelmiş. :KK53:

Uslubum bazen cekilmez olabiliyor evet atistik ama seviyesizce olmadi tabiki

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yok karıştırmıyorsunuz.. kazene mail attım durumu açıkladım sağolsun oda ikna oldu.. açtı banımı şüphe varsa yine aklınızda özelden yazınn şüpheleri nizi gidereyim :)

Yooo olsa nolacak ki en merak ettiğim şey değil nasıl olsa.:KK51: Bugün bir şeyler oluyordu da sonradan öğrendim zaten olayın iç yüzünü. Sorun yoksa sevindim adına.

ben de 25 yasındayım bugün itibariyle:KK53:
beddua sebebiyle atanamayan diğer öğretmenim.:KK53:

Kılıçdaroğlu dava açsa haklı valla.:KK53::KK53:

bence de konuşulmadık şey kalmadı sübyancı filannn yarın gazetelere manşet karşıt medyaya laf çıktı :KK9:

Puskevitime laf söyletmem:KK19:

Yemek memek hep kaldi sızın yüzünüzden. Akşam adama da derim efsa erkekmis eminim anlayışla karşılar:KK53:

benim yemeğim var dün akşamdan yapmıştım rahatım hem çalışır hem yemeğimi yaparım :KK23:

ahanda geldim.

alıntı yapıyordukya ondan orda yazdım artık burdan devam edeceğim. takipçilerime duyrulur. hoş benide kim takip edecekse :KK43:

ben ederim yafrummmm :KK23::KK23::KK23:

evet tanışmadık bi çok kişiyle. 28 yaşındayım, ist dayım, bankacıyım, bekarım.

memnun oldum senden büyüğüm ben ama çok değil az :KK53:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: biri ayıplı fıkra anlatcakdı bekliyopzzzzz :KK35::KK35::KK35:

ayıplı fıkra mı neymiş neymiş :KK53::KK53:

Ne ka güzel ilk defa böyle kalabalık bi topikim oldu.:KK53::KK53:

Çamaşır makinesini biliyonuz mu ? :KK53::KK53:

Ben bilmiyorummm :KK52::KK52:

Heee adamı var yaa. Ben yemek yapmadım diye kavga çıksa diyelim sonunda her türlü zeytinyağı gibi üste cikar tribimi yapar haftalik olağan küsmemi gerçekleştiririm. Kolaydı öyle :KK53:

Valla bende olmasaydı ayy işyerinde çok yoruldum filan deyip hazır aldırırdımm kavgayı da ben çıkarır üste çıkardım zaten :KK9::KK9:

Memelere özgürlük En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

biz çok özgürüz ya memeler kalmıştı bir tek savunacağımız :KK9::KK9::KK9:

Ben kendimi tanitayim mi:)))))

36 yasindayim, evliyim, usaklarim var, kendi isimizde haftanin bazi günleri calisiyrum.
Ayriyetten genel secimlere kadar bekleyemem Cumhurbaskanligi seciminde ringlere dönelim diyorum ahhahah:KK70:D

Ayrica bir fallen fidilioglu fanatigiyim:)))

zaten o ringlere dönücez daha Anlara sayılacakk :KK53::KK9::KK9:

Bugün kim oralarda aksiyon yapan? Hiç bakamadım.

merhaba kendimi tanıtmaktan onur duyuyorum efenim :KK42:

26 yaşındayım bir tane kızım var Adı Miray 2 yaşında kendileri
bende çalışıyorum özel bir şirkette muhasebe departmanındayım
bursa'da ikamet etmekteyim başka merak ettiğiniz var mı :KK14:

Maşallaah Allah bağışlasın.. :KK34:

Hahahaha . Sevisken kadın vardır ya ben de küsüsken kadınım ahahaha. Allah ötekinden hic vermemiş bari burdan fazla vereyim demis ama o da iste ise yaramiyor:KK53:

sevişken değilsen çocuk nasıl oldu hahahah :)) siyasetlerde fink atcağına az cinsellik topiğinde ataydın ya belki bir iki taktik kapardın :)))

Ben 31 yaşındayım. 6.5 senelik evliyim Eskişehir'de ikamet ediyorum çocuk henüz yok çalışıyorum Anadolu üniversitesinde bir yüksekokulda eşimle aynı kampüste görev yapıyoruz eşimde kimya mühendisliği hocasıdır beraber işe gelip gidiyoruz öğle tatilleri de beraberiz yani hep dipdibeyiz. Kpss hazırlanmak istiyorum ama bazı sebeplerden bu sene geçti seneye Allah kerim. :KK34:

X