Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

ah canım kıyamam ama naparsın her seyın bı zorlugu var sen ıste yarın ben senın yerıne bıraz daha fazla uyuyayım gercı bende sabahları 7 de kalkarım kocıse kahvalatı hazırlarım bugun nedense tatlım benı uyandırmaya kıyamamıs
bende bı degısıklık yok canım sıradan gecıyo gunler
sen neler yapıyosun?

uyu canım uyu benim için ne yapayım canım bende de gelişen birşey yok hamiş olmayı bekliyorum

al benden de o kadar bende hamıs olmayı beklıyorum daha yumurtlama gunlerım gelmedı. bırde bende bıraz ıltıhap vardı acaba ondan mı hamıle kalamadım kı 2 aydır acaba yumurtlama gunume kadar sogan suyu veya maydonoz suyu ıcsem bı faydası olurmu kı?

kızlar merhaba
geçmişi okuyorum dua eden varsa kaçırmak istemiyorum sayıları,sizler nasılsınız.Ben iyiyim çalışıyorum,bugün ctes erken çıkıcam inşallah,işler çok yoğun gözükmüyor.Şuda varki bizde işler saati saatine uymaz,birden aksiyon olabilir.Neyse inşallah olmaz,çarşıda işlerim var çünkü.

ROSELENDA,Canım yazdıklarını okudum.Bende sana yazmıstım.Hatta fetal eko nedır demıstım.Bılgı verırsen sevınırım.Ben önümüzdeki hafta 16. haftaya gırıyorum.Doktor benı daha hıc romatolojıye göndermedı. Acaba gec mı kaldım ne dersın?Keske kendım gıtseydım mı?

al benden de o kadar bende hamıs olmayı beklıyorum daha yumurtlama gunlerım gelmedı. bırde bende bıraz ıltıhap vardı acaba ondan mı hamıle kalamadım kı 2 aydır acaba yumurtlama gunume kadar sogan suyu veya maydonoz suyu ıcsem bı faydası olurmu kı?

canım soğan kürü gerçekten işe yarıyor bir zararıda yok

kızlar dua ile ilgili söylemek istediğim bazı şeyler var. Bir yakınım din görevli ondan aldığım bilgileri size aktarıyorum.
1-duayı internetten indirip okuyabiliyoruz.bilgisayardan okurken abdest almamıza gerek yokmuş. Zaten 50 den sonra ezberleniyor.ezber duası olunca temiz olan heryerde rahatlıkla okuyabilirmişiz,sayıyı doğru tumak kaydıyla.
2- ben kendime de niyet ederek başladım,henüz bitiremedim.bu arada arkadaşımada okuyabilir miyim dedim,tabi ki dedi,arkadaşın için niyet ettiğini belirterek oku dedi.

yani işte,evde,yolda boş kaldığınız her anda 3-5 okusanız gün sonunda bana sayıyı verseniz yeterli olur,bu tür kolaylıları bilirsek daha çabuk bitirebiliriz diye düşündüm.birde sayaçlar var her okuduğunuzda düğmesine basıyorsunuz bir bir atıyor,saymak açısından da kolaylık olur,ben dün kendime aldım ,öpüyorum sizleri.

kızlar merhaba
geçmişi okuyorum dua eden varsa kaçırmak istemiyorum sayıları,sizler nasılsınız.Ben iyiyim çalışıyorum,bugün ctes erken çıkıcam inşallah,işler çok yoğun gözükmüyor.Şuda varki bizde işler saati saatine uymaz,birden aksiyon olabilir.Neyse inşallah olmaz,çarşıda işlerim var çünkü.

canım ben daha başlayamadım malum işler yoğun melek dün ilk duayı okudu mu acaba okumaya başlar başlamaz sana bilgi veririm canım

kızlar dua ile ilgili söylemek istediğim bazı şeyler var. Bir yakınım din görevli ondan aldığım bilgileri size aktarıyorum.
1-duayı internetten indirip okuyabiliyoruz.bilgisayardan okurken abdest almamıza gerek yokmuş. Zaten 50 den sonra ezberleniyor.ezber duası olunca temiz olan heryerde rahatlıkla okuyabilirmişiz,sayıyı doğru tumak kaydıyla.
2- ben kendime de niyet ederek başladım,henüz bitiremedim.bu arada arkadaşımada okuyabilir miyim dedim,tabi ki dedi,arkadaşın için niyet ettiğini belirterek oku dedi.

yani işte,evde,yolda boş kaldığınız her anda 3-5 okusanız gün sonunda bana sayıyı verseniz yeterli olur,bu tür kolaylıları bilirsek daha çabuk bitirebiliriz diye düşündüm.birde sayaçlar var her okuduğunuzda düğmesine basıyorsunuz bir bir atıyor,saymak açısından da kolaylık olur,ben dün kendime aldım ,öpüyorum sizleri.

canım bunu söylediğin iyi oldu bende uygun olamadığımdan (çünkü sürekli namaz kılmıyorum) pazar günü namaz kılayımda öyle başlayayım diyordum

saymam mı kızzz.ama ben bunu yazarken sen yoksundur:)))

canım ben valla bu ay çok rahatım.ayoll kimseyi inandıramıomm.gelevera da kızıp duruyo bana sitres yapiom diye ama ben vallahhh sitres yapmıyom.
no sitres
no panik :lepi:

adet sancısı gibi olsada hamile olabilirsin belli olmaz canım.

iyi hadi çok sevindim hihoyyyt

sıkıntıdandır canım.rahat olmaya çalış :1hug:

evet öle bişey var maalesef.ama hamilelikte dahada artıyor pıhtı olayı

canım hamile olduğunu öğrenir öğrenmez iğneye başlaman gerek..

yumurtlama gününde korunma ve adetini 2-3 gün kala test yap hamiş kalıncada iğne olmaya başla...

araba çok kıyakkk:jeyyar:

bende bemiksC alıyodum ama yeterlimi bilmiyorum:uhm:

evet bunu bana da doktorum sürekli söylemişti bende yeni başladım.benim ilacım içinde bütün b vitaminlerini barındırıyor.bir kutuyu bir ayda bitirdim.şimdi ikinci kutuya geçtim.

iyiyim canım benim sen nasılsın geldiğini farketmedim

iyiyim canım eşim bugün izine çıktı.bir hafta evde.istekleri bitmiyo.bi saniye oturturmuyo beni.aaa sıkıldım şimdiden.aslında ben memelekete gitmek istiyorum.zonguldağa.yok onuda kabul etmiyo.bayramda gideriz diyo.dört aydan beri gitmedim.özledim herkesi.

iyiyim canım eşim bugün izine çıktı.bir hafta evde.istekleri bitmiyo.bi saniye oturturmuyo beni.aaa sıkıldım şimdiden.aslında ben memelekete gitmek istiyorum.zonguldağa.yok onuda kabul etmiyo.bayramda gideriz diyo.dört aydan beri gitmedim.özledim herkesi.

inan canım erkekler bizden daha nazlı ve ilgiyi daha çok seviyor
ah canım beniim kıyamam ben sana annenler hiç gelmiyor mu yada gelemiyor mu :teselli: peki senin yanına

kızlar duayı cuma günü namazla bitirmek gerekio.yani 4443 okunduysa bitanesini cumaya bırakmak gerek.melek cuma vakti yine namaz kılıcak.namazdan önce son duayı o okuycak.inşallah allah kabul eder :Saruboceq:

İyi akşamlar kızlar:)

Bugün yazılanları biraz okuyayım dedim ama olmadı valla, ben nezleden kafamı kaldıramıyorum, sinüzütüm de var zaten:KK43:(

Neyse umarım hepiniz iyisinizdir, ben duramayacağım, uyumaya gidiyorum, öptüm hepinizi:)

güzelim tuzlu su yap ve burnunu onunla temizle hatta çek genzine kadar gitsin su.bak nasıl rahatlayacaksınyerimseniben
karşında dalgıç var heralllll biliriz bu işleri :lepi:

ravzacığım randevu almadım daha ama alsancakta muayenehanesi var.internettende adres ve tel ulaşabilirsin.ayy kız aynı anda kalalımda sermet beye beraber gider allahın izniylede doğruruz.

kız ben konuyu kaçırdım kimmiş bu doktor iyimiymiş.bende izmire yakınım giderim çanakkaleden.

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr bebek anneden hangi haftada beslenmeye başlıyor bilgisi olan

canım en son gebeliğimde ben hiç birşey yemiyordum ve doktorum yemek için zorlama kendini bebek annenin kendinden beslenir ilk 3 ay dedi.
3 aydan sonra yediklerin daha çok önemli demişti.
bilmem faydası olurmu dediklerimin :teselli:

ama benim soruma kimse cevap vermedi bugüne kadar senağlama

aranızda faktör 12 eksikliği olan yada bu eksikliğin gebelikte neler yarattığını bilen varmı diye sormuştum :çok üzgünüm:

canım tam bilemiyorum bende protein c eksikliği var ama arkadaşlardan bilen vardır belki.
bu ara sayfalar çok hozlı geçiyor atlamış olabilirler.sen pıkmadan kırılmadan bi kaç kez yaz sorununu olur mu canım.aramıza hoş geldin a.s..bizden kopma canım Şeniz

inan canım erkekler bizden daha nazlı ve ilgiyi daha çok seviyor
ah canım beniim kıyamam ben sana annenler hiç gelmiyor mu yada gelemiyor mu :teselli: peki senin yanına

benim annecimm yanımda hergün göremeden edemiom valla.
allah anacığından uzakta olanlara sabır versin:teselli:

X