Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

güzelim tuzlu su yap ve burnunu onunla temizle hatta çek genzine kadar gitsin su.bak nasıl rahatlayacaksınyerimseniben
karşında dalgıç var heralllll biliriz bu işleri :lepi:

kız ben konuyu kaçırdım kimmiş bu doktor iyimiymiş.bende izmire yakınım giderim çanakkaleden.

canım en son gebeliğimde ben hiç birşey yemiyordum ve doktorum yemek için zorlama kendini bebek annenin kendinden beslenir ilk 3 ay dedi.
3 aydan sonra yediklerin daha çok önemli demişti.
bilmem faydası olurmu dediklerimin :teselli:

canım tam bilemiyorum bende protein c eksikliği var ama arkadaşlardan bilen vardır belki.
bu ara sayfalar çok hozlı geçiyor atlamış olabilirler.sen pıkmadan kırılmadan bi kaç kez yaz sorununu olur mu canım.aramıza hoş geldin a.s..bizden kopma canım Şeniz

benim annecimm yanımda hergün göremeden edemiom valla.
allah anacığından uzakta olanlara sabır versin:teselli:

canım sen dalgıçlık eğitimi mi veriyorsun yoksa başka alanda mı eğitimcisin ben su ürünleri mezunuyum ve hala dalgıçlık dersi almadığıma pişmanım :çok üzgünüm:

kızlar dun dr gittim adetimin 8. gunun de 13 mm yumurtam olusmus .. doktor erken yumurtlamıssın sanırım 8. gun icin cok guzel bir yumurta dedi cok mutlu oldum. coraspirin iciyorum. protein s degerim 60-123 aralıgında 47 cıktı. korkuyorum biraz tekrar hamile kalırsam tekrar dusuk olur diye.. bugun tekrar bakıcak doktor yumurtama

aranızda protein s degeri benim gibi dusuk cıkan var mı? ne gibi ilaclar kullanıyorsunuz yada ne gibi tedavi goruyorsunuz

aranızda protein s degeri benim gibi dusuk cıkan var mı? ne gibi ilaclar kullanıyorsunuz yada ne gibi tedavi goruyorsunuz

canım şuan sanırım bitek ben varım ve benim protein s değerim seninki gibi değil o yüzden :çok üzgünüm: sana cevap veremeyeceğim daha kalabalık olduğumuz bir anda sorarsan arkadaşlar eminimki cevap verecektir artı olarak listemiz var ve kimde ne gibi sıkıntılar ve kimin ne ilacı kullandığı yazıyor sanırım güncelleyip gönderir kızlar

ben ankaradayım.yanımda ailemden kimse yok.anlıycan gurbetlik çok zor.her bebek kaybımı kendi kendime acımı yaşıyorum.başkalrı da derdimi anlamıyo zaten .oyüzden sizin aranıza karıştım..

ben ankaradayım.yanımda ailemden kimse yok.anlıycan gurbetlik çok zor.her bebek kaybımı kendi kendime acımı yaşıyorum.başkalrı da derdimi anlamıyo zaten .oyüzden sizin aranıza karıştım..

bilirim çok zordur ablamda bizden uzakta yaşıyor 19 yıldır umarım canım bidaha bebiş kaybı yaşamazsında ailen bebişinin kırkı çıkana kadar yanında kalırda bol bol hasret giderirsiniz

teşekkür ederim
iyiyim,annem geldi yanıma daha iyi oldum : )
sizlerde iyisiniz di mi

oh ne güzel anne kız,benim annem de yanımda olsa keşke.benim annem pek gezmeyi sevmez binde bir gelir yanıma hep düşük yaptığımda geliyo.birkerecikte mutluyken gelse yanıma,zaten bu sefer hamile kalırsam sadece siz bileceksiniz hamile olduğumu kimseyle paylaşmak istemiyorum..

oh ne güzel anne kız,benim annem de yanımda olsa keşke.benim annem pek gezmeyi sevmez binde bir gelir yanıma hep düşük yaptığımda geliyo.birkerecikte mutluyken gelse yanıma,zaten bu sefer hamile kalırsam sadece siz bileceksiniz hamile olduğumu kimseyle paylaşmak istemiyorum..

aynen canım bende bu sefer hamıle kaldıgımda kımsecıklere soylemıycem sadece esım bılecek belkı bıde kendı annem okadar kayınvalıdemlere falan hıc soylemek ıstemıyorum gecen sefer soyleıdm hemen butun akrabaları duymus dusuk yaptıgım sabahı ben daha anneme haber veremeden akrabalar aradı gecmıs olsun dıye cok uzulmustum ama bu sefer kararlıyım ınsallah kımseye soylemıycem soyle bı bebegımın kalp atısını alıp buyuyunceye kadar tabı bana kırılcaklar belkı kusecekler ama napıyım bıraz da ınsalar kendı kasınıyor dımı ama?

aynen canım bende bu sefer hamıle kaldıgımda kımsecıklere soylemıycem sadece esım bılecek belkı bıde kendı annem okadar kayınvalıdemlere falan hıc soylemek ıstemıyorum gecen sefer soyleıdm hemen butun akrabaları duymus dusuk yaptıgım sabahı ben daha anneme haber veremeden akrabalar aradı gecmıs olsun dıye cok uzulmustum ama bu sefer kararlıyım ınsallah kımseye soylemıycem soyle bı bebegımın kalp atısını alıp buyuyunceye kadar tabı bana kırılcaklar belkı kusecekler ama napıyım bıraz da ınsalar kendı kasınıyor dımı ama?

hiç kimse seni ''senin'' kadar düşünemez çevremizde okumuş yada okumamış ama insanlıktan nasibini almamış çok cahil insan var bazıları çok yakınımızda bazıları uzak ama ne farkeder düşüncesizce konuşmaları bi şekilde canımızı yakıyor işte...
sen hayırlısıyla hamile kalda canın kime istiyorsa ona söyle...

hiç kimse seni ''senin'' kadar düşünemez çevremizde okumuş yada okumamış ama insanlıktan nasibini almamış çok cahil insan var bazıları çok yakınımızda bazıları uzak ama ne farkeder düşüncesizce konuşmaları bi şekilde canımızı yakıyor işte...
sen hayırlısıyla hamile kalda canın kime istiyorsa ona söyle...

aynen oyle canım soylemek ıstedıklerımı yazmısın vallabuyrunnnnnnnnn

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim hepinize..umarım bebek haberlerimizi de duyururuz buradan..dr..bana adetin gecikince gel iğneye başlayalım demişti ama ..acaba adetin gecikmesini beklemeden kanda gebelik varmı diye baktırsammı..bilemiyorum

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim hepinize..umarım bebek haberlerimizi de duyururuz buradan..dr..bana adetin gecikince gel iğneye başlayalım demişti ama ..acaba adetin gecikmesini beklemeden kanda gebelik varmı diye baktırsammı..bilemiyorum

canım bence kanda baktır,ne kadar erken başlarsan iğneye o kadar etkili olur diye düşünüyorum ben.

kizlar benim dun adetimin 8. gunu idi doktora gittim 13 mm ytumurtam olusmus ilac falan kullanmıyorum sadece sabah ve aksam çakşır otu bal tarcın karısımı yiyorum. 8. gune gore yumurtan erken gelismis dedi doktor. Bugun tekrar bakacak. sizcede 8. gune gore yumurtam buyuk mu?

Günaydınlar:)

Teşekkürler Limburgcum, dün de karşılaşamadık gene..Ben nezleyi atlatamadım bir türlü, baş ağısı da yapıyor çok fena, akşam da pek duramadım bundan dolayı..Biz de seni öpüyoruz ve çok seviyoruz:1hug:
ayy canim gecmis olsun bira once atlat kendinede DENIZ'imizede iyi bak
kızlar merhaba
geçmişi okuyorum dua eden varsa kaçırmak istemiyorum sayıları,sizler nasılsınız.Ben iyiyim çalışıyorum,bugün ctes erken çıkıcam inşallah,işler çok yoğun gözükmüyor.Şuda varki bizde işler saati saatine uymaz,birden aksiyon olabilir.Neyse inşallah olmaz,çarşıda işlerim var çünkü.
ya canim benim lohusalik oldugu icin kanamam var duaya katilamiycam cok uzuldum kusura bakmayin

X