Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

feryad nasılsın canım tedavin nasıl gidiyor aysudeden haberin var mı?ipek nasılmış

teşekkür ederim canım iyiyim Allahıma binlerce şükür ...tedavim aşılama yapıldı bekliyorum 5-6 güne belli olacak hayırlısı olsun hakkımızda...aysudeden haber ver annesi emzirmeye çalışıyo ipeğimiz nazlanıyor biberon istiyo halleri böyle çok şükür ikisi de iyiler

misspoem canım aşılama fiziksel anlamda çok zor bir işlem değil ancak tabi kullanılan ilaç ruh halini etkiliyor işlemden sonra gün saymak biraz zor geliyo insana ....tabi bunları kaldırabilecek ruh halin olması gerekiyor kendini hazır hissetmeden tedaaviye başlama ama % 100 de umutlanma çünkü doktorum hem tedaviye başlarken hem işlemden sonra %10 şansla gebe kalma ihtimalim olduğunu söyledi ben de bunun için açıkcası çok umutlanmıyorum hatta unutuyorum bazen ....sadece dikkat etmem ağır kaldırmamam gerektiği geliyor aklıma ama bazen onu bile unutup yapabiliyorum ...sanıyorum şunu kavramak lazım iyice herşey ve herkes araç sadece iğne ilaç doktor bunlar değil bizi bebek sahibi yapacak olan biz sadece mücadelemizi yapıyoruz asıl dermanımız kainatın sahibi bize can veren ve aynı zamanda yavrularımıza can verip koruyaacak olan rabbimizde...
kafanızı şişirmişsem affola seni görünce yazmadan edemedim

canım benim sağol faceden yazdım ama görmedin galiba,ne kadar kaldı test gününe?hadi bana umut ol inşallah.bu ay yaptırmak istememein bazı sebepleri var yanlışmı yapıyorum bilmiyorum tabi.bu ay kısada olsa bi tatil programımız var ve ilaçlar beni çok şişiriyor ve sancı yapıyor evden çıkamıyorum,4-5 kiloda olsa kilo vermek istiyorum biraz.yani önümüzdeki aya diye tasarladım kafamda.Allahım doğru olanı göstersinn inşallah.
dün uyuya kalmışım tv izlerken rüyamda bi erkek çocuk hemen önümde oynuyordu geldi yanağıma dokundu ve uyandım çok etkilendim ama böle acayip bişeydi hissettim resmen....anlamı ne acabaki

canım ne yorulması yılmak yok , hayırlısı olsun inşallah.yalnız değilsinki bak hepimiz aynı şey için uğraşıyoruz ama napalım buda bizim yaşam mücadelemiz.
hem daha çok erken bence 4 gün varmışş.
her ay birazcıkta olsa umut vardı içimde şimdi bunun kırıntısı bile yok malesef

canım benim sağol faceden yazdım ama görmedin galiba,ne kadar kaldı test gününe?hadi bana umut ol inşallah.bu ay yaptırmak istememein bazı sebepleri var yanlışmı yapıyorum bilmiyorum tabi.bu ay kısada olsa bi tatil programımız var ve ilaçlar beni çok şişiriyor ve sancı yapıyor evden çıkamıyorum,4-5 kiloda olsa kilo vermek istiyorum biraz.yani önümüzdeki aya diye tasarladım kafamda.Allahım doğru olanı göstersinn inşallah.
dün uyuya kalmışım tv izlerken rüyamda bi erkek çocuk hemen önümde oynuyordu geldi yanağıma dokundu ve uyandım çok etkilendim ama böle acayip bişeydi hissettim resmen....anlamı ne acabaki

canım face de görmedim yazını bana adetin geçerse test yap dediler onu da 7-8 ocak gibi bekliyorum gelmezse test yaptırıcam ...acelem yok anlayacağın olmazsa erkenden görüp de cesaretimi kaybetmek istemiyorum adet olursam zaten üzülmeye vaktim olmadan 2. aşılama için gidecem doktor 2 aşılamadan sonra tüp bebeğe geçecez demişti eğer doktorum da kabul ederse 3. kez de aşılamayı denerim tutmazsa niyetim bu...
sana gelince psikolojini hazırlamadan bu yola çıkma derim ben çünkü olmadığı zaman normal aylardan daha fazla yıratıyor süreç...tatil planın varmış ne güzel git gez eylen hayatı kendine de eşine de zehir etme hayatı yaşarken tadını da alalım değil mi ama :78: kilo mu vermek istiyorsun ver kafan dağılır bu arada ....tedaviye başlarken dinlenmiş hissedersin benim nacizane fikrim budur canım tabi her halukarda karar senin :87:

rüyana gelince erkek çocuk müjdeli haberdir....inş. seni mutlu edecek çok güzel bir haber alırsın :KK9:

teşekkür ederim canım iyiyim Allahıma binlerce şükür ...tedavim aşılama yapıldı bekliyorum 5-6 güne belli olacak hayırlısı olsun hakkımızda...aysudeden haber ver annesi emzirmeye çalışıyo ipeğimiz nazlanıyor biberon istiyo halleri böyle çok şükür ikisi de iyiler

inşallah canım bu sefer tutar hayırlısı olsun çok sevindim inşallah biran önce emmeye başlar bizde o günleri görebilecekmiyiz acaba allahım kimseyi bu yolda oyalamasın

inşallah canım bu sefer tutar hayırlısı olsun çok sevindim inşallah biran önce emmeye başlar bizde o günleri görebilecekmiyiz acaba allahım kimseyi bu yolda oyalamasın

ya nasip be kuzum mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler....her iki sonuç için de hayırlısını versin

çok şükür bu günleri gördü aysude ama neler çekti ve her çektiklerini bizzat yakınen izledim o da diğer bütün arkdaşlarımız gibi bu mutluluğu da fazlasıyla haketti hayırlısı ile evlerine de geçecekler ve çok mutlu olcaklar inş.
rabbim isteyen herkese annelik duygususunu yaşatsın inş.

canım hemen umutsuzluga kapılma lütfen benim adetim geçeli 7 gün olmuştu 7. gün test yaptım belirgin tek çizgiydi ama 10. gün testi tekrarladıgımda anında çıkmıştı çift çizgi Rabbim'e şükürler olsun.

unutma nefes alıyorsak umut var demektir :KK16: :KK16:

wie canımmmm gözün aydın demek prenses geliyo haa.
bak essebe deki cinsiyet tahminim doğru çıkmıştı sendekide doğru çıktı görüyomusun
hatırlarsan haftalar önce essebe için erkek seninki için kız demiştim.:KK9: doğru çıktı çok şükür

ve şimdide içimden birses önümüzdeki hafta bugün feryad ın hamiş haberini alcaz diyo Rabbim'in izniyle :KK23:

canım hemen umutsuzluga kapılma lütfen benim adetim geçeli 7 gün olmuştu 7. gün test yaptım belirgin tek çizgiydi ama 10. gün testi tekrarladıgımda anında çıkmıştı çift çizgi Rabbim'e şükürler olsun.

unutma nefes alıyorsak umut var demektir :KK16: :KK16:

ciceklara sanırım sen doğum yapmışsın hatta bebeğin 1 yaşını doldurmuş. Sende de kan pıhtılaşmasıyla ilgili sıkıntı var mıydı hamile kaldığında ya da hamile kalmadan önce ?

merhaba arkadaslar ben 3 kürtaj yasadım ılk ıkı gebelıgımde kan pıhtılasması oldugunu bılmedıgımden bebeklerım öldu sonra 3uncu gebelıgıme baslamadan once kan pıhtılasması testı yaptırdım ve kan pıhtılasması çıktı son gebelıgımde hamıle kalır kalmaz 04 cleaxsan iğnelerıne basladım ama oda ne yazıkkı 9 haftada kalp atısları durdu ama bebegımın kalp atısının durmasının nedenı ne yazıkkı boyum kısmında ödemler olusmus yanı anomi bebekmıs doktorum oyle dedı kan pıhtılasmasından kaynaklanan bır ölüm degıl dedı 1 ay sonra tekrar hamıle kalabılırsın dedı ya 4 gebelıgımde aynısı olursa dıye çok kokrkuyorum bırde doktorum hıc bır test ıstemedı kafam bu yuzden çok karısık şimdı ne yapcagım doktoruma devam mı edeyım yoksa baska doktoramı basvurayım?????

wie canımmmm gözün aydın demek prenses geliyo haa.
bak essebe deki cinsiyet tahminim doğru çıkmıştı sendekide doğru çıktı görüyomusun
hatırlarsan haftalar önce essebe için erkek seninki için kız demiştim.:KK9: doğru çıktı çok şükür

ve şimdide içimden birses önümüzdeki hafta bugün feryad ın hamiş haberini alcaz diyo Rabbim'in izniyle :KK23:

ilahi güldürdün beni deli kız :KK60: :KK52: inş. tabi ama feryad tüp bebekten negatif bir sonuç aldıktan sonra son güne kadar ne olumlu nede olumsuz düşünmek istemiyor

ciceklara sanırım sen doğum yapmışsın hatta bebeğin 1 yaşını doldurmuş. Sende de kan pıhtılaşmasıyla ilgili sıkıntı var mıydı hamile kaldığında ya da hamile kalmadan önce ?

canım benim ilk hamileliğimde 9 haftalıkken kalp atışı olmadıgı için alınmıştı.
sonra bir takım testler yapıldı herşey yolundaydı çok şükür.
ikinci hamilelikte önlem amaçlı 9 ay boyunca 0,4 ml fraxparine kullandım canım

merhaba arkadaslar ben 3 kürtaj yasadım ılk ıkı gebelıgımde kan pıhtılasması oldugunu bılmedıgımden bebeklerım öldu sonra 3uncu gebelıgıme baslamadan once kan pıhtılasması testı yaptırdım ve kan pıhtılasması çıktı son gebelıgımde hamıle kalır kalmaz 04 cleaxsan iğnelerıne basladım ama oda ne yazıkkı 9 haftada kalp atısları durdu ama bebegımın kalp atısının durmasının nedenı ne yazıkkı boyum kısmında ödemler olusmus yanı anomi bebekmıs doktorum oyle dedı kan pıhtılasmasından kaynaklanan bır ölüm degıl dedı 1 ay sonra tekrar hamıle kalabılırsın dedı ya 4 gebelıgımde aynısı olursa dıye çok kokrkuyorum bırde doktorum hıc bır test ıstemedı kafam bu yuzden çok karısık şimdı ne yapcagım doktoruma devam mı edeyım yoksa baska doktoramı basvurayım?????

cnm bence kesinlikle yapılan bütün tahlil ve testlerini alıp başka bir doktora gitmeni tavsiye ederim

canım benim ilk hamileliğimde 9 haftalıkken kalp atışı olmadıgı için alınmıştı.
sonra bir takım testler yapıldı herşey yolundaydı çok şükür.
ikinci hamilelikte önlem amaçlı 9 ay boyunca 0,4 ml fraxparine kullandım canım

Cevabın için teşekkürler canım. Darısı başımıza :KK34:

X