Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

(hatice0666) mthfr=heterozigot….fibrinojen=600(yüksek)---------------------0.3fraxiparine

(filizim)mthfr=heterozigot...............0.4 clexane

(kahvelokum) faktör5:heterozigot….paı=homozigot-----------------------------???

(sevda80) mthr=homozigot.…faktör5=heterozigot….proteinc=düşü k------------0.2 clexan

(06EE) mthfr=homozigot….aminoasit metabolizma bozukluğu-----------------???

(bkale) mthfr:heterozigot------------------------------------------------------------------0.2 cexane

(güşenenes) mthfr:heterozigot…..protrombin20210 G-A--------------------???

(reisdevrim37) paı:heterozigot…..antitrombin ııı aktv:123(yüksek-------???

(meryemmeryem) mthfr1298-677:heterozigot….prothrombin20210:heterozigot---------0.4 cexane

(papatyasüreyya) mthfr:homozigot….paı:heterozigot---------------0.6 fraxiparine, 100mg coraspine

(funda1980) mthfr1298-677:heterozigot-------------------------0.4 fraxiparine,100coraspine,elevit,folbiol

(roselenda) mthfr:heterozigot-------------------------------------coraspine,folik asit (şimdilik)

(çalıkuşu1978) mthfr:heterozigot-----------------------------0.3 fraxiparine,folik orthomolfemin

(gelgit) mthfr:homozigot----------------------------------0.6 cexane (yağızımıza kavuştuk)

(şen) mthfr:homozigot...faktör5:heterozigot..protein c:düşük..06 fraxiparine,100 mg coraspin,folbiol,becozyme c --------------(tedavi başarılı pelincik annecinin kollarında)

(ravza1818) mthfr:heterozigot….tiroid-----------------------0.4 cexane

(baharçelik) faktör XIII L34 heterozigot mthfr 677 heterozigot ----------0,45 innohep 100mg coraspin

(umut7) mthfr:heterozigot--------------------------------folbiol,coraspin,0.2 clexane

(rapunzel82) mthfr:heterozigot….protein c-s:düşük-----------------------------------????

( sonuyok ) mtfhr C677: heterozigot… faktor 51299 R :heterozigot… GPIIIa L33 P Heterozigot …protein s yüksek-------coraspin100lük 1 folbiol 5 mg zinco c 1 0,6 lık iğne

(melek76 ) mthfr c677 :heterozigot------kızımız olacak----------------------Coraspin+fo lbiol+0,3 fraxiparine

(osmak) mthfr677:heterozigot…faktor v leiden:heterozigot ---------------????

(dinamis) mthfr 1298AC:heterozigot….mthfr1298CC : homozigot………deniz kızımız doğdu………………………...elevit+0.2clexane

(hunger86) mthfr 1298, mthfr 677:heterozıgot-------------------------coraspın(şimdilik)

(daisy75) mthfr667:heterozigot-------------------------------coraspiyn+iğne ( tedavi başarılı )

(hummu85) faktorv leiden:heterozigot……….protrombin:heterozıgot…….. b-ibrinojen:heterozigot ,mthfrA1298C:homozigot---------------------------------???? 0,4 cleaxane

(marguerite) factor 2 :heterozigot....protrombin 20210 GA-----------------????

(nazlım28) mthfr 1298 heterozigot - b.fibrinojen >588 heterozigot - protein c yüksek- anemi - B12 hiç yok……………...bebe aspirin -B12 - folic plus - demir - dhea (şimdilik)

(yaren76) heterezigot PAI 4G/4G-------------0,4 clexane, coraspın100 (tedavi başarılı)

(büşra44) mthfr 1298 AC homozigot.................... ....?????

(nisanurhak) mthfr c677 heterozigot ,protein c 195,6 antikardiyolipin ıgg pozitif 10............günde 3 tane folic pluc şimdilik gebe kalınca fraxiparine

(binbirgece)faktör5 leiden heterozigot protein C düşük....... ..........???

(ebrar_53)faktörV G 1691A(leiden)heterozigot mthfr677 heterozigot,mthfr A 1298 homozigot...............???

(smmm06 )protrombin heterozigot --------- 0.6 fraxparine coraspin 100 +folbilol +kalsiyum

(29selvihan)677t hetorozigot 1298 hetorozigot............fraxiparine 0.3mg+aspirin 80mg+becozyme vitamin+folbiol

(chilekhhh) mthfrC677T heterozigot ----------------fraxiparine 0,3 ml

(guzin75 )b-fibrinojen-455 g-a heterozigot, mthfr c677t heterozigot, mthfr a 1298 heterozigot --------------- 0,8 cexane+aspirin folbiol+becozym

(krizantem20) mthfrC677T heterozigot , faktör II G20210A heterozigot--------------şimdi coraspin+folıcplus hamile kalıncada HIBOR(0,2 ml)

(niluferşahh) 677t hetorozigot 1298 hetorozigot...........0,2 fraxparine

(ARUB) 677t hetorozigot 1298 hetorozigot.................0,4 cexane

(nazlı 03) .......???..............................0,45 innohep

(celen 35) mtfhr 677 heterozigot.............0,4 fraxiparin

(lal 82) mtfhr homozigot .............0,4 cexane yarım coraspin (bebişimize kavuştuk)

(sido)mtfhr 677 heterozigot ...............0,35 innohep

(FTGG7779)mtfhr 677 heterozigot........0,4 iğne

(lidya79)PAI, MTHFR 1298,677 heterozigot, FOLBIOL, Coraspin 100, elevit, clexane 0,4

(canderya200 ) Protein C EKSİKLİĞİ..........CORASPİRİN100,CL EKSAN 0.4,FOLBİOL0.5 BEMİKSC,ELEVİT

(nergis60)PAI 4G /5G , MTFHRC677 HETEROZİGOT.....................şimdilik coraspin 100+folbiol+b12 , hamile kalınca 0,3 ml fraxiparine

(alarahan) ....haşimato troidi- MTHFR 677 heterozigot .......FOLİK+CORASPİN hamile kalınca iğne (dozu belli değil)

(kelebek01) Faktör V: heterozigot .............. İnnohep 0,35 iğne + Folbiol + Coraspin 100 mg + Bemiks B12

(aslihan1806) mthfr: homozigot.................. 100 mg corasprin,folbiol,elevit,fragmin 5000

(özpor) 677mthfr heterozigot...........0,2 clexene folbiol,bemiks coraspin hamile kalınca iğne

(zeynom_10)genetikler yapılmadı protein s eksikliği troid.................100mg aspirin,folic plus,hamile kalınca iğne

(tuğçe8) heterozigot gen mutasyonu,faktör 5 leiden,protein c ve s bozukluğu......................................asp irin+folbiol+frexiparine0,3+magnezyum+elevit+gyno ferro sanol (sonuçelif sena:)))

(tulun ) PT Homozigot, MTHFR Heterozigot....................................... . şimdilik folik asit ve coraspirin, hamile kaldıktan sonra iğneye başlanacak

(umutluyuz) protein s yüksek............................................ .......0,45 innohep+ coraspin+folbiol

( 1emine1) FAKTÖR XIII V34L HETEROZİGOT, B FİBRİNOJEN-455G-A HETEROZİGOT VE GPIIIaL33P HETEROZİGOT .................................................f olbiol+coraspin 100+clexane 0,6

(gelevera ) protrombin heterezigot , faktör 13 heterezigot ,mthfr677 heterezigot...........................şimdilik folbiol + coraspirin 100 mg , hamile kaldıktan sonra bunlara ek olarak 06 cleaxane iğne

(loveliyim_ben ) mtfhr 677 homozigot......................................100 mg.coraspin + folbiol +hamile kalınca iğne ( dozu belli değil )

(gulus27) GPIIIa L33P heterozigot , MTHFR C677T homozigot , ATIII 62 ..................................100mgcoraspirin + folic + hamile kalınca iğne dozajı belli olacak

( ELİFİM65 ) Aktive protein C rezistansı 60.5 ( düşük) ........................ Folik asit + bebe aspirini 100 mg.

( SİMGE ) mthfr 677t heterezigot------------------------------------fraksiparin 0,3 ml +coraspin 100mg + elevit + folbiol + progestan

( nuray _ dyn ) MTHFR homozigot 677TT , Antitrombin III 536 .............................folik asit+coraspine , hamile kaldıktan sonra iğne ve progestan

( esraben ) mthfr 1298 homozigot ,fibrinojen ,pai.........................................0.3 fraxiparin +folbiol +elevit+coraspin 100 +B12(dodex)+ zinco (hamile kalınca kesilecek) TEDAVİ BAŞARILI ÇOK ŞÜKÜR ZEYNEBİM KOLLARIMDA

(angel34) 677 homozigot…………………………………………...elevit,bebe aspirini,balık yağı,zinco ve kan ilacı clexane 0.4

(gülay30) 677 heterozigot protein s eksikliği…………………………………………ilk 3 ay folbiol ve gebelikte clexane 0,8

(ufkummm) faktörün nedir???.......................................... ...........folbıol+coraspirin+fraxiparin0,3

(aysude-mir) mthfr a 1298 c homozigot…paı 4g/4/g……………………………..folikasit,multivitamin,b12 ,çinko,bebe aspirini,gebelikte antitrombotik tedavi * iğne

(feryad)faktor 13heterezigot mthfr1298homozigot……………….coraspin, apikobal,folik asit,clexan 0,5 ,

(muco59 factör v leiden heterozigot faktör xıı v 34l heterozigot pa-ı 1 4g 4g mthfr c677t heterozigot ace ı-d heterozigot .................................coraspin folbiol gebe kalınca iğne

(denden)Factor V G1691A (Leiden) ß Fibrinogen- 455 G>A MTHFR A 1298 C heterozigot…………………………..günde 1'er adet Coraspin 100 mg,Neuvitan 50 mg,Folbiol ve gebeliktede 0,4 Clexan ve Coraspin

(asigul) faktör V MTHFR geninin C677T heterozigot....................................... ........Gebelik öncesi coraspirin+Folic Gebelik sonrası 0,2 clexan +Folic+Elevit+Ferrum Fort+Coraspirin100..........

(pınar81) mthfr 677 homozigot mutant..............Gebelik öncesi folbiol+coraspin Gebelikte 0,4 clexan+folbiol+elevit+coraspin+prednol+progestan

(ddilek)mthfr 677 heterozigotum.........................Gebelik öncesi coraspin,folbiol,becozym forte c metioninden sınırlı diyet.Kalınca 0.2 cleane..

limonlucay MTHFR C677T homozigot...........gebelik öncesi coraspin+folbiol+elevit gebelik oluştuğunda 0,6'lık heparin.

(mathematician) mhfr c677t heterozigot........folbiol+coraspin+steroid+cleaxa ne 0.4(başarısız)

(mathematician) mthfr c677t heterozigot........folbiol+ecopirin+dodex b12 iğneleri+nerox b12 tabletleri+hamile kalınca iğne(dozu henüz belli değil)

(tgbesr ) mthfr 1298 homozigot.........şimdilik folbiol+coraspin hamile kalınca progestan iğneye gerek yok dedi dr.
(nigar50) mthfr c677 t homozigot+protein s düşük.......coraspin+folbiol+elevit+benexol+clexane 06 iğne
kendimide ekledim[/QUOTE]

(esin)FAKTÖR V R2(H1299R):HETEROZİGOT MUTASYON, FAKTÖR XIII(V34L):HOMOZİGOTMUTASYON,
B-FİBRİNOJEN(-455G-A)HETERİZİGOT MUTASYON,...........Apikobal,Folbiol hamile kalınca 0,4 clexane iğne

Feryad merhaba Kişisel bilgilerinden Ankara da yaşadığını ve öğretmen olduğunu öğrendim.Ben de Ankara da öğretmenim aynı şehirde oluşumuz ve aynı şeyleri yaşıyor olmamız sana yakınlık duymamı sağladı sanırım bir merhaba demek istedim.

Feryad merhaba Kişisel bilgilerinden Ankara da yaşadığını ve öğretmen olduğunu öğrendim.Ben de Ankara da öğretmenim aynı şehirde oluşumuz ve aynı şeyleri yaşıyor olmamız sana yakınlık duymamı sağladı sanırım bir merhaba demek istedim.

Merhaba esincim Ankara da nerdesin sen?:KK68:

bu lısteyı ben yapmıstım ama pc de bı sorun cıktı ve dosyayı acamadım onun ıcın sana sadece kendı bılgılerımı verıcem
(Azra3437) faktor v leıden 1691 heterozıgot …. Folıdoce+coraspırın+clexan 0,4 gunde 1 tane
3. Aydan sonra demır+ kan ilacı baslandı

Azra'cm selam, bende faktör V leiden heterozigotumm.
ben 1.72 boyunda 70 kg.dayım. kilom fazla gibi dursada boyum kaldırdığı için kilolu durmuyorum en azından :) (40 bedenim. eh buda yetiyor :) ).. dr.um hamilelikte iğne için 0,6 hatta 0,8'i kilomun kaldırabileceğini söyledi.
sakıncası yoksa kilonu öğrenebilir miyim?

birde benim gibi balık etli hamile arkadaşlar siz 0.4 mü yoksa daha fazla dozajda mı iğne kullanıyorsunuz? merak ediyorummm.

sevgiler.

mrb arkadaşlar...yarın kontrolüm var allahın izniyle inş. bi sorun çıkmaz.10+4 olduk.:nazar:ikili tarama 11.haftadan sonra yapılıyor heralde bilgisi olan varmı.10+4 ken yaparmıki doktor acaba :KK50:

kızalar size bir şey sormak istiyorum FATÖR V LEIDEN VE HETOROZİGOT OLANLAR kaçlık iğne kullandınız bana doktorum 0,4 lük celxan vermişti ama bebeğimi çok erken düşürdüm... iğne kullanmama rağmen lütfen bana yardımcı olurmuusunuz aklım çok karıştı bu konuda

şimdi coraspin 100 lük içiyorum ama aynı saatlere denk getiremiyorum coraspin nasıl kullanıyosunuz....

SONUYOK uzun zamandı kk ya girmiyordum.. okudumki doğum bile yapmışsın ALLAH analı babalı büyütsün cnm sende benim gibi faktör v leıden hetrozigot varmış.. iğnenin dozajını kim ayarladı cnm senin

yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekürler

günaydın kuzucuklarrrrr
kızlarrrrrrrrr gece bi uyandım iç çamaşırım geceliğim yatak sırılsıklam
ay nasıl korktum acaba çiş mi yaptım len ben dedim hemen koştum lavaboya baktım ki sırılsıklam olmuş iç çamaşırım falan
ama kokmuyodu çiş diilmiş:KK52:

Son düzenleme:
kızlar çok üzüldüm yaa
''Yok Böyle Dans'' adlı programda yarışmacı da olan 32 yaşındaki sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster Kadıköy'de bir arkadaşına ait olan evde ölü bulundu.

Annesi Türk, babası Amerikalı olan Foster, 3 yıl önce evlenmiş ve bir oğlu olmuştu.

günaydın kızlar
kızlar çok üzüldüm yaa
''Yok Böyle Dans'' adlı programda yarışmacı da olan 32 yaşındaki sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster Kadıköy'de bir arkadaşına ait olan evde ölü bulundu.

Annesi Türk, babası Amerikalı olan Foster, 3 yıl önce evlenmiş ve bir oğlu olmuştu.
yaa evet hala kendime gelemedim. allah rahmet etsin. çoçuğa çok üzüldümm.

azracımm :nazar::nazar: maşallah 3. ayını doldurdun demek. hep yolunda gider inşallah herşey :emir_bebek:

Son düzenleme:
günaydın kuzucuklarrrrr
kızlarrrrrrrrr gece bi uyandım iç çamaşırım geceliğim yatak sırılsıklam
ay nasıl korktum acaba çiş mi yaptım len ben dedim hemen koştum lavaboya baktım ki sırılsıklam olmuş iç çamaşırım falan
ama kokmuyodu çiş diilmiş:KK52:

canım adet tarihin geçtimi senin bendede olmuştu hamileymişim tabi bilmiyordum meğersem hamileymişim ıslaklık ondan olabiliyor...

Defne içinde çok üzüldüm hayat doluydu ama en çok oğlu için üzüldüm anne çocuğu daha ... Allah rahmet eylesin..

canım adet tarihin geçtimi senin bendede olmuştu hamileymişim tabi bilmiyordum meğersem hamileymişim ıslaklık ondan olabiliyor...

Defne içinde çok üzüldüm hayat doluydu ama en çok oğlu için üzüldüm anne çocuğu daha ... Allah rahmet eylesin..
yok kuzucum bi 3 yada 4 günüm var adet tarihine ama vajinam kuru hayatım ya hamileysen vajina ıslak olur demişlerdi
şimdide krem gibi bi akıntı geldi yine enfeksiyon oldum galiba

Son düzenleme:
kızalar size bir şey sormak istiyorum fatör v leıden ve hetorozigot olanlar kaçlık iğne kullandınız bana doktorum 0,4 lük celxan vermişti ama bebeğimi çok erken düşürdüm... Iğne kullanmama rağmen lütfen bana yardımcı olurmuusunuz aklım çok karıştı bu konuda

şimdi coraspin 100 lük içiyorum ama aynı saatlere denk getiremiyorum coraspin nasıl kullanıyosunuz....

Sonuyok uzun zamandı kk ya girmiyordum.. Okudumki doğum bile yapmışsın allah analı babalı büyütsün cnm sende benim gibi faktör v leıden hetrozigot varmış.. Iğnenin dozajını kim ayarladı cnm senin

yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekürler

arkadaşlar bana niye cevap vermiyosunuz

arkadaşlar bana niye cevap vermiyosunuz

kuzum ben hamile değilim ama coraspiin kullanıyorum aynı saatte almak zorundas degilsin ben bi,gün sabah bigün akşam aldığım oluyor sıkma kendini bu kadar
bide kızların hazırladığı bşi sayufa var orda mutasyonlar ve tedavilşer yazıyor bi bak istersen

Son düzenleme:
yok kuzucum bi 3 yada 4 günüm var adet tarihine ama vajinam kuru hayatım ya hamileysen vajina ıslak olur demişlerdi
şimdide krem gibi bi akıntı geldi yine enfeksiyon oldum galiba

benimde krem gibi geliyordu ıslaklık kurduktan sonra iç çamaşırımda beyazlık oluyordu leke leke ama benim ıslaklık 10 gün öncesinden başalmıştı cnm belli olmaz yine hayırlsını iste ..

benimde krem gibi geliyordu ıslaklık kurduktan sonra iç çamaşırımda beyazlık oluyordu leke leke ama benim ıslaklık 10 gün öncesinden başalmıştı cnm belli olmaz yine hayırlsını iste ..
hayırlısı olsun tabi canım inşallah dediğin gibidir

heskese günaydın..güne üzücü bir haberle basladık defne joy foster vefat etmiş.allah rahmet eylesin..yazık çocuğu da varmış çok üzüldüm..

X