Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Dr.Mehmet Güçlü de bu konuları iyi bilen bir hekim en son HOSPITALIUM Çamlıca hastanesinde çalışıyordu.Ben ve arkadaşlarım çok memnunuz rahat ve kendine güvenen bir doktor panik olmuyorsunuz. 444 50 60 tan randevu alınabiliyor.

teşekkürler canım

senin doktorun kim canım? bana Anadolu yakasında bu tarz tedavileri uygulayan bir doktor lazım

canım ben malatyada oturyorum.inşallah en kısa zamanda iyi bir doktor bulursun.

bu arada benim de bugün kontrolüm vardı.henüz kalp atımını duyamadık.gebelik haftam sat la uyuşmuyo.sanırım geç döllenme oldu.inşallah haftaya duyarız

Arkadaşım benimde aynı sorunum vardı ama nedense Prof lar hep aynı şeyi söylüyor.. Kullanmana gerek yok diyorlar ama bazı doktorlarda kesinlikle kullanmalısın diyor ki benim doktorum işi şansa bırakmak istemediğinden, hamile kalmadan önce coraspine başladım,22. haftaya kadar kullandım,, iğnelere de hamile kalır kalmaz başladım.. Sen ısrar edersen veririler tedavini bence... Aslında kullanmasan da olurmuş ilaç ama sağlıklı bebeğin olana kadar denemeliymişşsin, onlar için kolay tabi söylemesi..

Ben yukarda da dediğim gibi kullandım canım, bende İstanbul da Ataşehir Şifa ya gidiyordu m doktorum Emel hanım ama sen hangi yakadasın bilmiyorum.. Ben doktorumdan çok memnundum

öyküm canım merhaba,
çok teşekkürler cevabın için
bende anadolu yakasındayım.
emel hanım iğne taraftarıysa randevu alayım acilen

arkadaşlar bende de sadece mthfr 677 heterezigot mutasyonu var ve 3 düşük bir kimyasal gebeliğim var.şuan da yine hamileyim. folik asit, iğne ve aspirine kısmetse doğuma kadar devam edecem..iğne kullandırma taraftarı olan bi doktorla devam edin bence

mathemetician sağol canım.
bende işimi şansa bırakmak istemiyorum.
oyuzden iğne kullanma taraftarıyım.

sen istanbuldamısın.
doktorunu öğrenebilirmiyim sakıncası yoksa

canım ben malatyada oturyorum.inşallah en kısa zamanda iyi bir doktor bulursun.

bu arada benim de bugün kontrolüm vardı.henüz kalp atımını duyamadık.gebelik haftam sat la uyuşmuyo.sanırım geç döllenme oldu.inşallah haftaya duyarız

ay canım inşallah tez vakit bebişinin pıt pıt kalp atışını duyarsın ve sağlıkla kucağına alırsın

herhese günaydın hayırlı günler ben yine güne hüsranla gözümü açtım migren ağrılarıyla şikayet etmek haddime değil ama çok perişanım psikolojim alt üst dayanılmaz bir haldeyim doktorlar bir çare bulamadı ağrı kesici dışında ama evde artık onlarda fayda etmiyor.. lütfen rica ediyorum benim gibi ağır miğren krizi olanlar varsa hafifleticek bişeyler biliyorsanız lütfen yardımcı olun yoksa deliricem..rabbim kimseye dermansız dert vermesin..sıkıntıların biri bitiyor biri başlıyor ama baş ağrısıda çekilecek gibi değil ben tam 1 aydır çekiyorum lütfen yardımmm ve dualarınızı eksik etmeyin bu aciz kardeşinizden ALLAH rızası içinn:KK43:

canım geçmiş olsun bende de ara ara oluyor du pek ilaç kulanmamaya çalıştım ama çok fenalaşınca kulnadım artık, İnşallah zaman geçer internetten araştır biraz ben bi yerde okmuştum boyun ense kısmına soguk su veya buz uygulamak iyi gelir diye okumuştum. Bide sessiz karanlık ortamda 1-2 saat dinlen inşallah en kısa zamanda geçer geçmiş olsun

desene arkadaşım ikimizde aynı dertten muzdaripiz :KK43:

bende Avrupa yakasından Anadolu yakasına (Sançaktepe) taşındım ve burada bu hastalıklar üzerinde iyi bir doktor arıyorum arkadaşlar bize yardımcı olursanız çok seviniriz

Ben acıkcası artık şansımı sadece Folik asite bırakmak istemiyorum :KK43:((

evet arkadaşım aynen.şansa bırakamayız artık.ben 32 oldum buarada.bende anadolu yakasındayım
atasehir şifa emel hanıma gitmeyi düşünüyorum.ayrıca doktor araştırmasına devam ediyorum.
10 gun içinde yumurtlama dönemindeyim.

gelişmeleri burdan paylaşırız
inşallah tüm hamiş arkadaşlar ve tüm hamiş kalmak isteyen arkadaşlar en kısa sürede bebişlerimze sağlıklı bir şeklide kavuşuruz.
dualarımız kabul olur inşallah.

canım geçmiş olsun bende de ara ara oluyor du pek ilaç kulanmamaya çalıştım ama çok fenalaşınca kulnadım artık, İnşallah zaman geçer internetten araştır biraz ben bi yerde okmuştum boyun ense kısmına soguk su veya buz uygulamak iyi gelir diye okumuştum. Bide sessiz karanlık ortamda 1-2 saat dinlen inşallah en kısa zamanda geçer geçmiş olsun

tşkr ederim arkadaşım sesimi bir tek sen duymuşsun:KK14:benim baş ağrım normal değilki migren krizi diyor doktorlarda okadar çok ilaç kullanıyorumki bebeğe bişey olucak diye endişeleniyorumda ama dayanamadığım için ağrılara mecbur içiyorum rabbim sen bana ve bütün hasta kullarına acil şifalar ver amiiinn...:KK14:

öyküm canım sen bebeğini kucağına aldın galiba,

matematician sen kaç haftalıksın.

arkadaşlar bir baştan bir sondan okumaya çalışıyorum ama 5000 küsür sayfa.ben ancak 100 sayfa okuyabildim.

yanlış sorular soruyorsam affola...

canım geçmiş olsun hamiş değilim ama bende de migren var.

kolonyayla sürekli başını ovarsan rahatlatıyor.nane yağıyla ovmakta iyiymiş.ama ben denemedim.

hani nineler sıka sıka bezle bağlarya başını alından, oda rahatlatır biraz

ve buz tutup sürekli soğuk suyla yıkayabilirsin

anun haricinde pek mümkün değildir bilirim ama aklına getirmeyip başka seylerle ugrasabilirsen iyi olur.

tşkr ederim arkadaşım sesimi bir tek sen duymuşsun:KK14:benim baş ağrım normal değilki migren krizi diyor doktorlarda okadar çok ilaç kullanıyorumki bebeğe bişey olucak diye endişeleniyorumda ama dayanamadığım için ağrılara mecbur içiyorum rabbim sen bana ve bütün hasta kullarına acil şifalar ver amiiinn...:KK14:

canım ben önceki msj ını da görmüştüm.hatta kur okumaz Allah'ım sen yardım et dedim ama bu kkonuda pek bi bilgim olmadığı için cevap yazmadım.Rabbim acil şifalar ihsan etsin.

arkadaşlar bir baştan bir sondan okumaya çalışıyorum ama 5000 küsür sayfa.ben ancak 100 sayfa okuyabildim.

canım sat a göre 6 haftalık olmam lazım ama bugün gittim daha küçük görünüyo dolayısıyla kalp atımını da henüz alamadık.bakalım haftaya inşallah kalp atmını duyarız da doktor ona göre net bişey söyler.

canım ben önceki msj ını da görmüştüm.hatta kur okumaz Allah'ım sen yardım et dedim ama bu kkonuda pek bi bilgim olmadığı için cevap yazmadım.Rabbim acil şifalar ihsan etsin.

canım sat a göre 6 haftalık olmam lazım ama bugün gittim daha küçük görünüyo dolayısıyla kalp atımını da henüz alamadık.bakalım haftaya inşallah kalp atmını duyarız da doktor ona göre net bişey söyler.

hayırlı olsun canım.inşallah tez zamanda kucağına alacağın günler gelir.
hangi doktora gidiyorsun

evet arkadaşım aynen.şansa bırakamayız artık.ben 32 oldum buarada.bende anadolu yakasındayım
atasehir şifa emel hanıma gitmeyi düşünüyorum.ayrıca doktor araştırmasına devam ediyorum.
10 gun içinde yumurtlama dönemindeyim.

gelişmeleri burdan paylaşırız
inşallah tüm hamiş arkadaşlar ve tüm hamiş kalmak isteyen arkadaşlar en kısa sürede bebişlerimze sağlıklı bir şeklide kavuşuruz.
dualarımız kabul olur inşallah.

ne tasadüf bende 32 yaşındayım :)
ben daha gecen aya kadar korunuyordum (kürtaj sonrası rahim yapışıklığı ameliyatı geçirdim ve korunmak zorundaydım) bu ay bırakmayı düşünüorum ama fazla umutlu değilim çünkü gecen ay rahim duvarım çok kalın değilmiş :KK43: o ay kist olmuştum inşallah kalınlık ona bağlıydı. Doktor olarak henüz hiç bir fikrim yok araştırmaya devam

Benimde yumurtlama dönemim haftaya perşembe/cuma olmalı kısmet artık

evet canım gelişimi buradan takip ederiz

canım geçmiş olsun hamiş değilim ama bende de migren var.

kolonyayla sürekli başını ovarsan rahatlatıyor.nane yağıyla ovmakta iyiymiş.ama ben denemedim.

hani nineler sıka sıka bezle bağlarya başını alından, oda rahatlatır biraz

ve buz tutup sürekli soğuk suyla yıkayabilirsin

anun haricinde pek mümkün değildir bilirim ama aklına getirmeyip başka seylerle ugrasabilirsen iyi olur.

tşkr ederim..verdiğin tavsiyeler için ben bunların biri dışında hepsini denedim ama malesef miğren olduğu için faydasız.birtek kolanyağını denemedim oda hamileliğimin ilk günlerinde iğne yaptığım yerlere pamukla basınca o kokusu beni öyle bir tiksindirdiki o gün bugündür aslaa tahammülüm yok şişesini bile görmeye...herşeyin hayırlısı inş rabbim isyan ettirtmeden dermanınıda nasip eder inşaallah bana ve benim durumumda olan tüm hamişlere amiinn....

ALLAH RAZI OLSUN seninde bebişin hayırlı olsun inşaallah sorunsuz bir şekilde kucağınada almak nasip olsun cümlemizin inşallah amiin...:nazar:

hayırlı olsun canım.inşallah tez zamanda kucağına alacağın günler gelir.
hangi doktora gidiyorsun

canım ben malatyadayım.onca prof,doç gezdikten sonra bi operatör doktorla devam emeye karar verdim.çünkü tedavisi bana en matıklı gelen bu adam.inşallah hayırlısıyla hepimiz doğru tedavilerle bebişlerimize kavuşuruZ.

herhese günaydın hayırlı günler ben yine güne hüsranla gözümü açtım migren ağrılarıyla şikayet etmek haddime değil ama çok perişanım psikolojim alt üst dayanılmaz bir haldeyim doktorlar bir çare bulamadı ağrı kesici dışında ama evde artık onlarda fayda etmiyor.. lütfen rica ediyorum benim gibi ağır miğren krizi olanlar varsa hafifleticek bişeyler biliyorsanız lütfen yardımcı olun yoksa deliricem..rabbim kimseye dermansız dert vermesin..sıkıntıların biri bitiyor biri başlıyor ama baş ağrısıda çekilecek gibi değil ben tam 1 aydır çekiyorum lütfen yardımmm ve dualarınızı eksik etmeyin bu aciz kardeşinizden ALLAH rızası içinn:KK43:

Canım ben,m eniştemde var migren bildiğim kadarıyla buz torbası ona çok iyi geliyor dene istersen.. Çok geçmiş olsun..

desene arkadaşım ikimizde aynı dertten muzdaripiz :KK43:

bende Avrupa yakasından Anadolu yakasına (Sançaktepe) taşındım ve burada bu hastalıklar üzerinde iyi bir doktor arıyorum arkadaşlar bize yardımcı olursanız çok seviniriz

Ben acıkcası artık şansımı sadece Folik asite bırakmak istemiyorum :KK43:((

Bence de işi folik asite bırakmayın, bende de tek mutasyon var 8 yaşında bir kızım var, hiç tedavi olmadan oldu o... Ondan sonra iki düşük ve 4.gebeliktede Allah razı olsun doktorumun titizliği sayesinde parmak kızım var... Allah olmayan herkese nasip etsin canım..

Canım senin kullandığın iğne dozu ne kadardı? ve iğneyi doğuma kadar kullandınmı? Senin kaçıncı haftada bebeğin öldü? Ay çok soru soruyorum demi :85:

Ben iğneyi 4.haftada kullanmaya başladım, hamilelik boyunca ve doğumdan sonra da 10 gün boyunca kullandım.. Clexane 0.4 kullnadım..

öyküm canım merhaba,
çok teşekkürler cevabın için
bende anadolu yakasındayım.
emel hanım iğne taraftarıysa randevu alayım acilen

Yani iğneleri o verdi bana başka doktorlar gerek yok demişti ama o kesinlikle kullanmalısın dedi.. Bira pimpirikli bir doktor, kesinlikle hiçbir şeyi şansa bırakmıyor.. Her şeyi değerlendiriyor..

Caım darısı başına sende kavuşursun bebeğine en yakın zamanda inşallah... Ben aldım çok şükür.. İkinci bebeğim benim Allah a çok şükür..

feryad maşalah canım yaa 10.haftaya gelmişsiniz zaman çok çabuk geçiyor bir bakmışsın kucağınızda Allahın izni ile

Allah razı olsun canım çok şükür rabbim bu günleri gösterdi bana ...bekleyen herkese de göstersin rabbim inş. bizleri de sağlıkla kavuştursun kuzularına

cnm merhaba, öncelikle geçmiş olsun migreni bilirim Allah yardımcın olsun. bildiğim kadarıyla migreni olanlar açlığa dayanamaz kendini çok aç bırakma.
hamileliğin nasıl gidiyo bu arada. uzun süredir açamıyordum. umarım herşey yolundadır. benim 14 haftalık oldu. taramalarımız temiz çıktı şükür ama benimde aşırı kilo kaybından şikayetim var. 62 kilo ile başladım şuan 56 kiloyum. iyi haberlerini bekliyorum (eski yazıları okuyacak kadar sabırlı değilim :) )

X