Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Gecmis olsun cnm. Histereskopi sonucun ne cikti? Ben de iki kez oldum
Teşekkür ederim canım. Histeroskopi sonucu bi rapor falan yazmadı ama benim doğumumda doktorum rahimde şekil bozukluğu olduğunu görmüştü normalde rahim v şeklinde olması gerekirken benim y şeklindeymiş. Bunu düzelttiler ama histeroskopi sonrası ve bu ay gebe kalamadım :KK43: sen neden 2 defa oldun

Merhaba arkadaşlar iğne için rapor almam gerekiyormuş.Nerden ve nasıl almam gerekiyor bilginiz varmı ?
ben ilk hamileliginde kardiyolojiden çıkarmıştım rapor.simdide nörolojiden çıkardım.3 aylik birden hic bir ucret ödemeden alıyorum.kadın dogumdan alırsan raporu fark çıkıyor diye biliyorum.

Teşekkür ederim canım. Histeroskopi sonucu bi rapor falan yazmadı ama benim doğumumda doktorum rahimde şekil bozukluğu olduğunu görmüştü normalde rahim v şeklinde olması gerekirken benim y şeklindeymiş. Bunu düzelttiler ama histeroskopi sonrası ve bu ay gebe kalamadım :KK43: sen neden 2 defa oldun
Bende de polip vardi baya. Daha sonra dusuklerim oldu. Sonra hamile kalamadim tekrar gittigimde rahim duzensizligi oldugunu soylediler ve 2.kez oldum. Hâlâ hamile kalamadim ve 2.kez rahim filmi cekildi sol tüpüm dış gebelikten dolayi hasar görmüş kapaliymis, miyomlar varmis, rahimde duzensizlik varmis 3. Kez olmam lazim tüpü de aldirmam lazim ama olmuyorum. 2kez asilama yaptik tutmadi. Tüp bebege de eşim yanasmiyo. Öyle işte cnm

Bende de polip vardi baya. Daha sonra dusuklerim oldu. Sonra hamile kalamadim tekrar gittigimde rahim duzensizligi oldugunu soylediler ve 2.kez oldum. Hâlâ hamile kalamadim ve 2.kez rahim filmi cekildi sol tüpüm dış gebelikten dolayi hasar görmüş kapaliymis, miyomlar varmis, rahimde duzensizlik varmis 3. Kez olmam lazim tüpü de aldirmam lazim ama olmuyorum. 2kez asilama yaptik tutmadi. Tüp bebege de eşim yanasmiyo. Öyle işte cnm
Geçmiş olsun canım. Nelere dayanıyoruz gayret ediyoruz rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın inşallah. Uzun süre mi oldu camım bebek olmayalı. Tüp bebeğe şans tanıyosa doktor denemeniz daha iyi olur belki canım

kızlar merhaba beze oluştugunu nasıl anlıyorsunuz. ben iğneyi batırıyorum sertlik oluyor ama dışarıdanda birşey belli olmuyor. yani o sertlik bezemi?

Merhaba arkadaslar, cok yakin bir arkadasim uc gebelik kaybindan sonra tekrar hamile kaldi fakat homozigot ve protrombin varmis sanirim cok net bilgi sahibi degilim simdi 5haftalik hamile igne ilac kullaniyor fakat doktoru olumsuz konusmus bu konu hakkinda bilgi verebilir misiniz lutfen

ayni memleketliyiz gizem hanim sorunumuzda ayni
beni kürtaj için aydın kadın dogumda soner bey sevkettı adüye. ben ona sormustum neden olabilir diye ve kromozom yada pıhtılaşmadan dedi. pıhtılaşma varmı dıye sordu bende var dedıgımde doktorun nasıl önemsemez bunu diye doktora kızdı. ben zamanım uyarsa soner beyle yumurta takıbı yaptıracagım. benım tedavıyle olmustu. hipogonadizm hastasıyım ve iğne tedavisi görerek hamile kaldım. pıhtılaşmadan kaybettım. kromozom 46xx çıktı yanı ondan yana sıkıntı olmadıgı belli. ve önumuzdekı ay tekrar başlayacagım. corasprıne basladım. hamıle kalırsam claxen ıle devam edecegım. alper bey var riskli gebelık uzmanı kararsızım onunla ılgılı. yorum pek yok nette ama soner bey hastasını ıyı dınleyen bırısı.
sen kıme gıtmeyı dusunuyorsun.

bendede sizinkiyle aynı tür kan pıhtılaşmam var ilk bebeğimi 8 haftalıkken kaybettim kalbi durdu.Şimdi yine hamileyim kaç doktor gezdim banada aynısını dediler elini sallasan herkesde var hiç bir şey kullanma dediler bende şaşırdım sonra farklı bir doktora gittim sadece corasprin kullan dedi.Bence doktorlar umursamıyorlar ama bence kendi eşlerinde yada kendilerinde aynısı olsaydı umursarlardı
benım beta fibrinojende heterozigot ama tam olar ne bilmiyorum . bastakı şablonu inceledım ve genelde bu genlerde sıkıntı olanlarda kalp durması ve düşükle sonuçlanıyor. aynen doktor önemsemiyor malesef kı ben özellıkle bende pıhtılasma var clexana ne zaman başlacagız dememe ragmen.

aydında cok meşhur bır doktor gıttıgım doktor ama benım gözümde sıfır. ben soylememe ragmen önemsemedi.
o yuzden burdan aydında tedavı olacak arkadaslar varsa PINAR TEMİR uzak durun. yönetım uyaracak belkı ama sözlerimin arkasındayım ve bırebır yasadıgım bır durumu anlatıyorum , elimdeki genetık testlerle dava açmadığıma dua etsın...

Geçmiş olsun canım. Nelere dayanıyoruz gayret ediyoruz rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın inşallah. Uzun süre mi oldu camım bebek olmayalı. Tüp bebeğe şans tanıyosa doktor denemeniz daha iyi olur belki canım
Mayista iki yil olacak son gebelik kaybim. Tup bebegi dr hemen yapalim diyo fakat eşimi ikna edemiyorum

Merhaba arkadaşlar bende genetik testi yaptırdım.sonucunubugün aldım fakat henüz doktora gösteremedim . Sonucu anlamadığım için kk da gezinirken bu konuyu buldum.bana yardımcı olursanız cok sevinirim. Ekte sonucum bende pıhtılaşma var mı sizce?

Eklentiler

• 19DD6447-5E5F-4F06-837E-6C89E5904B6B.jpeg
    19DD6447-5E5F-4F06-837E-6C89E5904B6B.jpeg
    42 KB · Görüntüleme: 78
Merhaba arkadaşlar bende genetik testi yaptırdım.sonucunubugün aldım fakat henüz doktora gösteremedim . Sonucu anlamadığım için kk da gezinirken bu konuyu buldum.bana yardımcı olursanız cok sevinirim. Ekte sonucum bende pıhtılaşma var mı sizce?
Evet var arkadaşım benimde böyle iğne kullanıyorum şuan hamileyim ama bu gün doktora gittik doktor kalp atışlarının yavaş olduğunu söyledi 1 hafta sonra tekrar bakalım dedi %50 şansı var dedi dua eder misiniz benim için moralim çok bozuk ilk gebeliğimde düşük olmuştu rabbim hayırlısını verein

X