Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Patoloji sonucu ne cikti peki sizde pintilasma sorunu varmiydi heterozigot ya da homozigot?
Mthfr1298c heterozigot.basit bi pihtilasma dendi tabi kayiptan sonra ogrendik.patoloji sonucu bir sıkıntı yok dediler.ayrintili kromozom analizi olmadı ama.bi daha gebelik yasarsam ki cok istiyorum prena test de yapacagim inşallah.anne kanindan gen analizi

Arkadaslar ben iki sefer 8.haftamda kurtaj olmak zorunda kaldim kalp atisi duyulmadigi icin 2.kurtajdan sonra yeditepe universite hastanesine gittim ordaki docent drun istedigi tahlilleri yaptirdim anti kardiyolipin igg 20.42 cikti referans araligi 0-12 lupus pozitif cikmisti arti heterozigot tasiyici cikti yeditepedeki dr coraspirin vermisti hamile kalip keseyi goruncede igneye baslanilcak dedi daha sonra kartal egitim arastrma dahiliye dr gidince oda ramatolojiye sevk etti ramatoloji dr tekrarladi testi anti kardiyolipin igg 7.42 cikti iki test arasinda 2ay var ve bu surecte coraspirin kullandim zeynep kamilde gebe 2 gittim tekrarlayan dusukler bolumune dr o kadar umursamaz vurdum duymaz davrandiki psikolojimi alt ust etti bize kalsa coraspirinde vermeyiz ona da gerek yok dedi bende ama testin degeri dusmus etki etmemismidir diyorum haa evet etki etmistr diyor aklim allak bullak 6yillik evleyim ve cocugum olsun istiyorum benmle ayni durumu yasayanlar nasil tedavi gorduler lutfen yardim edin asilama tedavisi gorucem bu ay ama cok korkuyorum rabbim bizlerinde kucagini bos birakmasin yardim edin lutfen

bende ağustos 17 de kürtaj oldum. 8 haftalık kalbi durdu. benimde MTHFR C677T Heterozigot ,MTHFR A1298 C Heterozigot ve benimde doktorum bana corasprın yada clexan vermedi. elını sallasan pıhtılaşma var dedi. genetık sonuclarını atıncada anlamsız cıkmıs dedı geçti.Kromozomda sıkıntı yok olarak çıktı.
o yüzden AYDIN ilinde yaşayanlara PINAR TEMİR'i önermiyorum. Pıhtılaşmayı bu kadar önemsemeyen bir doktorada bu forumdan kimse gitmesin. Burada doktor karalamıyorum asla ama ne umutlarla başlıyoruz yada ne tedaviler görüyoruz çocuk sahibi olmak için sonuç böyle olunca psikolojik yıkımı çok kötü oluyor.
ayni memleketliyiz gizem hanim sorunumuzda ayni

günaydın kızlar
ben geldimmmmm herkes umarım iyidir.Allaha şükürler olsun 17 nisan 21:15 te kızıma kavuştum,gelmeye niyeti olmayıca sezeryan oldum.şükürler olsun kızım çok iyi.sizlere haber vereyim dedim.Rabbim tüm hamilelere bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin,hamile kalmak isteyenleri de tez zamanda sevindirsin.dualarım sizlerle.darısı hepinizin başına...bu arada iğneye kırkgün devam edicem...
Gozunuz aydin darisi basimiza sizin ne skntiniz vardi hangi tahlilleriniz pozitif cikmisti nasil bi tedavi gordunuz yardimci olursaniz sevinirim

Evet canım onları kullanmama rağmen oldu. Artık me yapmam gerektiğini nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilmiyorum. İki aydır da bebek olmuyor bu sefer bu ay ister istemez ümitlenmiştim. Anestezisiz histeroskopi olan yok nerdeyse öyle bi şartlamışım ki kendimi anestezi almadan operasyon yaptırdım bildiğin. Allahım beterinden korusun ama herşeye dayandım ve çok yoruldum. Hüngür hüngür ağlayasım var
Gecmis olsun cnm. Histereskopi sonucun ne cikti? Ben de iki kez oldum

Merhaba kizlar. Bende pihtilasma sorunum yuzunden iki kere kurtaj oldum.shimdi yine hamileyim.clexane vurunmaya bashladim bu gunden.igneyi vurdum ama cikarinca bi damla geri akti sanki.acaba dogrumu vuramadim?

bende ağustos 17 de kürtaj oldum. 8 haftalık kalbi durdu. benimde MTHFR C677T Heterozigot ,MTHFR A1298 C Heterozigot ve benimde doktorum bana corasprın yada clexan vermedi. elını sallasan pıhtılaşma var dedi. genetık sonuclarını atıncada anlamsız cıkmıs dedı geçti.Kromozomda sıkıntı yok olarak çıktı.
o yüzden AYDIN ilinde yaşayanlara PINAR TEMİR'i önermiyorum. Pıhtılaşmayı bu kadar önemsemeyen bir doktorada bu forumdan kimse gitmesin. Burada doktor karalamıyorum asla ama ne umutlarla başlıyoruz yada ne tedaviler görüyoruz çocuk sahibi olmak için sonuç böyle olunca psikolojik yıkımı çok kötü oluyor.
bendede sizinkiyle aynı tür kan pıhtılaşmam var ilk bebeğimi 8 haftalıkken kaybettim kalbi durdu.Şimdi yine hamileyim kaç doktor gezdim banada aynısını dediler elini sallasan herkesde var hiç bir şey kullanma dediler bende şaşırdım sonra farklı bir doktora gittim sadece corasprin kullan dedi.Bence doktorlar umursamıyorlar ama bence kendi eşlerinde yada kendilerinde aynısı olsaydı umursarlardı

bendede sizinkiyle aynı tür kan pıhtılaşmam var ilk bebeğimi 8 haftalıkken kaybettim kalbi durdu.Şimdi yine hamileyim kaç doktor gezdim banada aynısını dediler elini sallasan herkesde var hiç bir şey kullanma dediler bende şaşırdım sonra farklı bir doktora gittim sadece corasprin kullan dedi.Bence doktorlar umursamıyorlar ama bence kendi eşlerinde yada kendilerinde aynısı olsaydı umursarlardı
Canım şimdi kullanmıyor musun yani? Ben dün istanbul ın en iyi dr larından birine gittim bana da hamile kalınca hiçbir şey kullanmana gerek yok dedi.

Merhaba kizlar. Bende pihtilasma sorunum yuzunden iki kere kurtaj oldum.shimdi yine hamileyim.clexane vurunmaya bashladim bu gunden.igneyi vurdum ama cikarinca bi damla geri akti sanki.acaba dogrumu vuramadim?
Kacinci haftanda kurtaj oldun canm bide kalp atislarini duyup mu kurtaj oldun yokksa duyulmadigi icin mi oldun

Kızlar bende ıkı düşük yaşadım ve araştırmak ıstedım genetıkte 677t heterezigot çıktım. Dıger yaptırdığı testlrrınde resmını koyucam genetık doktoru hamılelıgı etkılemez dedı ama internette hep heterezıgot olanların ıgne kullandıklarını okudum acaba bebeklerımı kan pıhtılaşma dan mı kaybettım testlerden anlayan arkadaşlarım yardım cı olurmusunuz??
Hayırlı olsun. İğne oluyor musunuz şimdi pıhtılaşma için. Hamileliği hemen nezaman öğrendiniz

Canım şimdi kullanmıyor musun yani? Ben dün istanbul ın en iyi dr larından birine gittim bana da hamile kalınca hiçbir şey kullanmana gerek yok dedi.
canım şu an farklı bir doktora daha gittim corasprin 100 kullanabilirsin dedi bende onu kullanıyorum sadece.Bende bulunduğum yerin en iyi doktorlarından birine gittim kullanmana gerek yok dedi.Kaç doktora gittim sordum gerek yok dedi.Devlet hastanesindeki doktorlarada sordum onlarda gerek yok dediler.İnşallah corasprin işe yarar

canım şu an farklı bir doktora daha gittim corasprin 100 kullanabilirsin dedi bende onu kullanıyorum sadece.Bende bulunduğum yerin en iyi doktorlarından birine gittim kullanmana gerek yok dedi.Kaç doktora gittim sordum gerek yok dedi.Devlet hastanesindeki doktorlarada sordum onlarda gerek yok dediler.İnşallah corasprin işe yarar
Şuan bende yaradı kuzum inşallah devamı gelir :)

X