Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

şükocum merhaba birşey soracam canım.senin kanpıhtılaşması tromboli mi genetik kağıdanda bunu yazıyormu çok acil canım yazrmısın

Canım ya benim bütün testlerim doktorumda ama yanlış hatırlamıyorsam tromboli değildi faktör v leidende heterezigot çıkmıştım o yüzden iğneye gerek olmadığını söyledi bu doktorum homozigot olsaydım iğnelere ihtiyaç olacaktı sanırım

Son düzenleme:
Ya Kizlar Faktör V Ve Trombofili Farkli şeylermi.birde Bu Hastaliğin Düşük Dişinda Hiçbir Belirtisi Yokmu??

gencizacım merhaba bu akşam dr.gittim test sonuçları iyi çıktı ama önüöüzdeki ay adedliyken gel dedi bakalım ne olacak,canım sen nasılsın nasıl gidiyor iş hayatın öptüm:1hug:

merhaba canım test sonuçlarına çok sevindim.hadi hayırlısı bakalım.iş hayatım iyide iş ev birlikte biraz zor yürüyo çocuk olmamasına rağmen.çarşamba günü eşimin memleketi trabzona gidiyoruz inşallah benim için değişiklik olacak ilk gidişim.bu arada şiddetli kasık ağrılarım vardı sebebi idrar yolu enfeksiyonu çıktı hap kullanmaya başladım.umarım uzun sürmez.benimde beklediğm adet tarihim 13 ekim ondan sonra başlicaz inşallah.sende biraz kendinde bahsetsene canım.:1hug:

merhaba canım test sonuçlarına çok sevindim.hadi hayırlısı bakalım.iş hayatım iyide iş ev birlikte biraz zor yürüyo çocuk olmamasına rağmen.çarşamba günü eşimin memleketi trabzona gidiyoruz inşallah benim için değişiklik olacak ilk gidişim.bu arada şiddetli kasık ağrılarım vardı sebebi idrar yolu enfeksiyonu çıktı hap kullanmaya başladım.umarım uzun sürmez.benimde beklediğm adet tarihim 13 ekim ondan sonra başlicaz inşallah.sende biraz kendinde bahsetsene canım.:1hug:

gencizacım eşin trobzonlu galiba bende aslen samsunluyum ama ailem zonguldaka taşınmişlar tabi 30 sene olmuş taşınalı ama devamlı giderler samsuna,canım ya inşallah hayırlısı olur bebeşin inşallah olur,benimde günlerim nasıl geçsin evdeyim ama sahile iniyoruz biliyorsun ramazan şenlikleri yapılıyor biraz oralarda geziyoruz,bende önüzdeki ay zonguldak tıp fakultesine gidecem birde oradanda geçiyim kontorolden en azından içim rahat eder,canım kendine iyi bak sana iyi eğlenceler karadenizi çok seveceksin:1hug:

Canım ya enim bütün testlerim doktorumda ama yanlış hatırlamıyorsam tromboli değildi faktör v leidende heterezigot çıkmıştım o yüzden iğneye gerek olmadığını söyledi bu doktorum homozigot olsaydım iğnelere ihtiyaç olacaktı sanırım

şükocum merhaba canım senin rasıslığın sanarım tromboli değilmiş bu çok iyi benim dr.dediki heterezigot anne veya babadan almişsın demektir dedi ama tromboli olunca kesnlikle iğne olman gerekli dedi yani aspirin bana yeterli olmuyormuş bakalım ne olacak benimde iki ay kaldı hatırlıyormusun bir seneme çok var diyordum ama o gün geldi sayılır hatta dr.korunmayıda bırakabilirsin dedi inşallah bebişim olur canı sende kendine iyi baka.s.

bernacım sana bi soru sormuştum ama yazımı görmedin heralde bana acele cevap yazarsan sevinirim

şükocum merhaba canım senin rasıslığın sanarım tromboli değilmiş bu çok iyi benim dr.dediki heterezigot anne veya babadan almişsın demektir dedi ama tromboli olunca kesnlikle iğne olman gerekli dedi yani aspirin bana yeterli olmuyormuş bakalım ne olacak benimde iki ay kaldı hatırlıyormusun bir seneme çok var diyordum ama o gün geldi sayılır hatta dr.korunmayıda bırakabilirsin dedi inşallah bebişim olur canı sende kendine iyi baka.s.

Canım evet ben bu geni ya anne ya babadan almışım ama annem de 8-9 sene hep düşük yapmış büyük ihtimalle annemden almışım bu geni canım inşallah senin de ve tüm bebek isteyen arkadaşların güzel haberlerini duyarız buradan :1hug:

sen ne kadardır bekliyosun gebe kalmayı, kaç kez kürtaj oldun?

3 kez kürtaj oldum.3.kürtajdan 3 ay sonra rahim filmim çekildi.bi problem çıkmadı.kürtaj olduktan 5 ay sonra adetlerim azaldı.6 gün görürken 4 günde bitti.bu ay 5 gün gördüm yani azalma oldu sende rahimde yapışıklık adetlerin azalmasına sebep oluyo deyince bende korktum.bununla ilgili bi şeyler biliyorsan bana yazarmısın.Kürtajlardan bi problem olsa rahim filminde çıkardı diye düşünüyorum sen ne dersin?4 aydır hamile kalmayı bekliyorum bu ay ovülasyon testlerinden aldım, bakalım bide onları deneyecegim.

kızlar ya bu sorunlar genelde devamlı düşük yapmadan kaynaklanıyor,bakalım benimde önümüzdeki ay rahim filimi çekebilirler bundanda çok korkuyorum

selam ben sle hastasıyım 9 sene tedavi gördüm şimdi ilaç falan kullanmıyorum. ancak 5 bebek kaybettim o zaman pıhtılaşmaya karşılık iğne falan pek bilinmiyordu.
sadece son gebeliğimde kullandım ama olmadı iğne dojanı yeterli gelmedi.
ama ben tam böbrek tutulumu olan bir sle hastayım.
hoş artık evli değilim ama neden olmasın belki birdaha evlenirsem bebek isterim ama korkuyorum tabi düşününce aynı sorunları bir daha yaşarım diye

selam ben sle hastasıyım 9 sene tedavi gördüm şimdi ilaç falan kullanmıyorum. ancak 5 bebek kaybettim o zaman pıhtılaşmaya karşılık iğne falan pek bilinmiyordu.
sadece son gebeliğimde kullandım ama olmadı iğne dojanı yeterli gelmedi.
ama ben tam böbrek tutulumu olan bir sle hastayım.
hoş artık evli değilim ama neden olmasın belki birdaha evlenirsem bebek isterim ama korkuyorum tabi düşününce aynı sorunları bir daha yaşarım diye

benign merhaba canım ya çok geçmiş olsun,sle hastalığını bilmiyorum ilk defa duydum,bu yüzdenmi bebeğini kaybettin yani sendedemi kan pıhtılaşması var,bana yazarmısın kan pıhtılaşmasının nedenini yani faktör ne trombolimi senin anlattıklarında şimdi çok korktumacaba banadamı ayarnabilecekmi bu iğneler,canım ya neden boşandığını bilemem ama boş ver tabiki sende anne olmayı herkez gibi hak ediyorsun bana yazarmısın rahatsıslığınıa.s.

canım benim korkmana gerek yok senin benimki yani sle bir adına lupus bir bağışıklık sistemi hastalığı ve böbrek tutulumuna sebep oluyo benim gebelikteki pıhtılaşmama sebeb olan kendini beğenmiş lupus yani. sadece pıhtılaşması olanların durumu bende farklı. 3 sene önce en son gebeliğim yaşadım hatırlamıyorum tetkik sonuçlarımı. rahim filmini çektir için rahatlayacaktır. ben o dönemlerden geçtim hatta rahim yapışıklığı sebebi ile histeroskopi bile oldum. hastalığıma ve kullandığım ilaçlara rağmen çok çabuk gebe kalmam dr ları bile şaşırtmıştı zamanında eeee toprak verimli ne ben ne yapayım ne atarsan tutuyo işte . inşallah bu isteğimiz kabul olur. ama benim işim zor. şimdi önce koca bulmam lazım..::teselli::emir_bebek:

canım benim korkmana gerek yok senin benimki yani sle bir adına lupus bir bağışıklık sistemi hastalığı ve böbrek tutulumuna sebep oluyo benim gebelikteki pıhtılaşmama sebeb olan kendini beğenmiş lupus yani. sadece pıhtılaşması olanların durumu bende farklı. 3 sene önce en son gebeliğim yaşadım hatırlamıyorum tetkik sonuçlarımı. rahim filmini çektir için rahatlayacaktır. ben o dönemlerden geçtim hatta rahim yapışıklığı sebebi ile histeroskopi bile oldum. hastalığıma ve kullandığım ilaçlara rağmen çok çabuk gebe kalmam dr ları bile şaşırtmıştı zamanında eeee toprak verimli ne ben ne yapayım ne atarsan tutuyo işte . inşallah bu isteğimiz kabul olur. ama benim işim zor. şimdi önce koca bulmam lazım..::teselli::emir_bebek:

benign merhaba,yazıların için teşekkür ederim bilmiyorum bu rahim filimi ne olacak dr.önümüzdeki ay gel dedi adedliyken bakılacak ve gerek varsa filim çekecekler,canım ya üzme kendini inşallah hayırlısıyla güzel bir yuvan olur kendine iyi baka.s.

ırmakcım merhaba nasılsın canım.geçmiş bayramını kutluyorum.ben adet olmayı bekliyorum bugün yarın olmam gerekiyor.çok heyecanlıyım tekrar denemeye başlayacağım için.inşallah çok uzun sürmez.sen ne yaptın rahim filmini ne zaman çektireceksin.bakarsın aynı zamanlarda hamile kalırız:))

ırmakcım merhaba nasılsın canım.geçmiş bayramını kutluyorum.ben adet olmayı bekliyorum bugün yarın olmam gerekiyor.çok heyecanlıyım tekrar denemeye başlayacağım için.inşallah çok uzun sürmez.sen ne yaptın rahim filmini ne zaman çektireceksin.bakarsın aynı zamanlarda hamile kalırız:))

genciza canım merhaba,ayy çok sevindim canım inşallah hemen hamiş kalırsın benim içime doğuyor hemen kalacaksın,canım yaa ben bu ay iki defa aded oldum şuan adedliyim hani dr.önümüzdeki ay gel demişti ya ve bu ay adedtim bir gün olmuştu ama şimdi çok iyi gidiyor,zaten böyle sorunu ilk defa yaşadım inşallah bakalım bu kötüye işaret değildir bu adedtim çünkü yumutanın teki çatlamamıştı sanırım o çatladı,belkide stresten bunu yaşadım canım ya ben şu an hamileleliği düşünemiyorum gerçi dr.artık korunmayı bırak demişti ama yapamam çünkü 12 yaşında kız kardeşim var dünya tatlısı,o iki ay sonra ameliyet olacak ve benim annemle babamın yanında olamam gerekli canım ya belli olmaz belki aramızda iki üç ay fark olur belikde hastanede tanışırız doğumda ayy ne güzel olur demii canım bol bol dua edelim kendine çok iyi bak haberleşelim öptüm:1hug:

canım ya dr.gidecem ama inşallah rahim filimine ihtiyaç olmaz inaşallah

ırmakcım merhaba canım.uzun zaman oldu görüşemedik.seni merak ettim neler yapıyorsun kardeşin nasıl .sanırım daha ameliyat olmadı.çok çok geçmiş olsun canım.sen kendin için doktora gittinmi tekrar.ben çalışmaya devam ediyorum bu arada bebek çalışmalarıda devam ediyor :) ama çok kafama takmamaya çalışıyorum akışına bıraktım allah ne zaman kısmet ederse.güzel haberlerini bekliyorum çooook öptüm...

arkadaşlar bu tahlil devlet has. dışında nerede yaptırılabilinir >?? adı ne tam olarak? yani ne tahlili diycez ? bi de maliyetine kadar???
ben de kendimden şüpheleniyorum..ne olur yardım edin..

ırmakcım merhaba canım.uzun zaman oldu görüşemedik.seni merak ettim neler yapıyorsun kardeşin nasıl .sanırım daha ameliyat olmadı.çok çok geçmiş olsun canım.sen kendin için doktora gittinmi tekrar.ben çalışmaya devam ediyorum bu arada bebek çalışmalarıda devam ediyor :) ama çok kafama takmamaya çalışıyorum akışına bıraktım allah ne zaman kısmet ederse.güzel haberlerini bekliyorum çooook öptüm...

gencizacım merhaba nasılsın canım,bak canım bu hamileliğe odaklanma herşey beyinde bitiyor sonuçta hamile kalabiliyorsun ve bunu düşün inşallah hayırlısı olur canım bunları düşününce mutlu olamıyorsun,bak canım benim şuan kafamda okadar çok sıkıntı varki ama bunlarda sağık problemler yoksa eşimle çok mutluyum ama sağlık işte çok önemli kardeşim bu ay ankaraya gidecek bir ay sonra ameliyat olacak bakalım ne olacak çok korkuyorum dr.felçte çıkabilir dedi off ya inanki kendi himişliğimi unuttum buda önemli değil yeterki kardeşim yürüsün tek isteğim buu canım bende kafamı biraz dağıtayım diye ahşap boyama kursana yazıldım halk eğitime işte orada boya yapıp duruyorumcanım kendine iyi baka.s.

X