Kan testinde gebeliği negatif çıkıp sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı?

Bende 1 hafta kala adete yaptrdim cikmamis ti 1 gün kala idrarda çıktı sonra kan testine gitmiştim 295.48 cikti

Evet cnm pozitif çıktı. 4 haftalik falan şükürler olsun. Allah isteyen herkeze nasip etsin inş. 1 2 hafta sonra kese için gidicem.

benımde 11 gun gectı hala gelen yok kan testide negatıf
Kan testi yapmadik cikmicak cunku yine hayal kirikligi olmasindan korkuyorum
y88, post: 38364349, member: 643979"]Evet cnm pozitif çıktı. 4 haftalik falan şükürler olsun. Allah isteyen herkeze nasip etsin inş. 1 2 hafta sonra kese için gidicem.[/QUOTE]
Amin cnm insallah:emir_bebek:bizede dua et

kızlar ben yenı katıldım aranıza..benimde poliskistik over var adetime bir gun kala yanı ayın 12 sınde kan tahlili yaptırdım 0.11 cıktı bugünde yaptırdım 0.79 cıktı..tarlusal içsem mı bilemedim gebelik ihtimali varmıdır ki?

doktora gıttım doktor ıstıyosan tarlusal vereyim ıc dedı ama ne bilim ben ıcımden ıcesimde gelmıyo napcam bilmıyorum
aynı şey bendede var canım yaa 10 gün geçti 41. gündeyim 3 gün önce gittin kan testi negatif.. bana da adet olmak istiyorsan ilaç vereyim dedi ilacı aldım ama içmedim hala bekliyorum :KK43:

hepimizin derdi aynı, adet olmayınca insan ümidini de kesemiyor :KK43:

hepimizin derdi aynı, adet olmayınca insan ümidini de kesemiyor :KK43:
sende yükselme var mı pekı ben o yüzden aslında içmek istemiyorum daha erken diyor bazıları kıpırdama var ıcme bı hafta bekle dıyo bnde kararsız kaldım inşallah Rabbim nasip eder bızlere

sende yükselme var mı pekı ben o yüzden aslında içmek istemiyorum daha erken diyor bazıları kıpırdama var ıcme bı hafta bekle dıyo bnde kararsız kaldım inşallah Rabbim nasip eder bızlere
en son p.tesi yaptırdım negatifti canım kist de yok geç yumurtlamışsın dedi doktor bi ümit bekliyorum işte bir de soruyorlar ya istersen ilaç vereyim diye

X