Kan testinde gebeliği negatif çıkıp sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı?

bır keremı yaptırdın kan tahlılı değer tam olarak kactı
bir kere yaptırdım 0 lı bir şeydi önce testi yaptırdım negatif çıkınca doktorun yanına gittim ultrasonda baktı sıvı görünüyor geç yumurtlamışsın dedi

bir kere yaptırdım 0 lı bir şeydi önce testi yaptırdım negatif çıkınca doktorun yanına gittim ultrasonda baktı sıvı görünüyor geç yumurtlamışsın dedi
bende geç döllenme diye bırsey duymuştum ... ben bı adetten bırgun once yaptım 0.11 di 5 gun geçti 0.79 cıktı o yüzden bi hafta daha bekleyim diyorum sag kasıgımda agrı var adet olacakmış hisside var ama hala bısı yok bende

bende geç döllenme diye bırsey duymuştum ... ben bı adetten bırgun once yaptım 0.11 di 5 gun geçti 0.79 cıktı o yüzden bi hafta daha bekleyim diyorum sag kasıgımda agrı var adet olacakmış hisside var ama hala bısı yok bende
adet olmayınca mecbur beklicez canım son kez kan tahlili yaptırıp emin olunca içeriz ilaçlarımızı :)

birde yengem doktor ama kadın doğumcu değil..ona sordum oda sakın ıcme dedı kıpırdama varsa bı hafta daha bekle dedi normal birinin 0.1 çıkar dedı kıpırdama olmaz dedı yenı yenı olabilir dedi bende ortada kaldım umutlanmak güzelde sonuç olumsuz olunca insan uzuluyor...

birde yengem doktor ama kadın doğumcu değil..ona sordum oda sakın ıcme dedı kıpırdama varsa bı hafta daha bekle dedi normal birinin 0.1 çıkar dedı kıpırdama olmaz dedı yenı yenı olabilir dedi bende ortada kaldım umutlanmak güzelde sonuç olumsuz olunca insan uzuluyor...
aynen canım ben o kadar umutluydumki ov. testi hep pozitif çıkıyordu meğer yumurtlama geç olduğu içinmiş.. test sonucunu görünce dondum kaldım ama çıkmadık candan ümit kesilmez hep bir umut var hala

Mrb...benim de adetim gecikti gecen ay 31, ondan önceki ay da 35 gün sonra adet olmuştum bu ay kaç gün olacağını bilmiyorum ama bugün 43. Gün..4 gün önce kan testi yaptırdım ama negatif (<1.0) çıktı..doktora gittim hamile değilsin dedi ultrasonla baktı kese faln yok dedi..yumurtalıklarım yavaş çalışıyormuş şimdi de hotmon testi yaptırdı doktor...

kızlar ben hala adet olmadım üzülürüm diye yıne kan tahlili de yaptırmak istemiyorum napcam bilemiyorum:KK43:

Canım benim adetimden 9 gün sonra bile çıkmamıştı. Ondan sonra sanırım 15. güne kadar test yaptırmadım. 15. gün Kanımda 135,7 gibi bir rakam çıktı. Şuan 3 aylık hamileyim.

http://kadinlarkulubu.com/forum/ind...eyim-umitsizlige-kapilmayin-bir-bakin.766376/

buda konum :)
konunu şimdi okudum canım benimkine çok benziyor banada 9. günde doktor yumurtan yeni çatlamış demişti 14. gündeyim inşallah benimde öyle olur çok ümitlendim şimdi :KK70:

ay inşallah bende de oyle olur sağ kasıgımda cok ağrı var bazen yanma gibi oluyo bazen batma gibi...klomende ıcmıstım acaba o da değerleri oynatırmı ki
Bu klomen olayını hiç bilmiyorum canım ben yanlış yönlendirmiyeyim.
konunu şimdi okudum canım benimkine çok benziyor banada 9. günde doktor yumurtan yeni çatlamış demişti 14. gündeyim inşallah benimde öyle olur çok ümitlendim şimdi :KK70:
Aynen bana da öyle dedi. Çok şükür Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah...

13 unde adet olmam gerekiyordu hala olmadım bilemiyorum bidaha ki kan tahlilinı ne zmaan yaptırayım o zman?

Canım benim adetimden 9 gün sonra bile çıkmamıştı. Ondan sonra sanırım 15. güne kadar test yaptırmadım. 15. gün Kanımda 135,7 gibi bir rakam çıktı. Şuan 3 aylık hamileyim.
Allah saglikli bisekilde kucagna almayi nasip etsin canim beninde adetimi 3 ve 11 gun gecti ve negatif 0.400 kusurlu bisey ckmisti bugun bugun 13 gunum ama daha gelen yok acaba benimde senin gbi olabilirmi

http://kadinlarkulubu.com/forum/ind...eyim-umitsizlige-kapilmayin-bir-bakin.766376/

buda konum :)

X