Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

CADIARZUinsallah canim sen ne kadar oldu kullanali
bir fark var mi,birde nasil kullaniyorsun

kızlar bn bi ara yklşk 1 buçk ay sryle küç ydm ama onla brlkte polende ydm we bydüler gbi gldi bna ama su an ikisinde ymiorm sdece nar cekirdeği yiyorm.tekrar polene bşlamaı düşünyrm.sizede tawsie edrm:CüvCüv:

arkadaşlar size tüm içtenliğimle şunu söylemek istiyorum yaklaşik 2 aydir hem nar hem küc içiyorum sabah akşam hiç aksatmadan. Ama ne yazikki hiçbir işe yaramiyor. Inanin 1 cm bile büyümedi. Her bünyeye farkli etki eder yalanina kanmayalim çünkü işe yarar bir şey olsaydi bazi insana çok bazisina az ama en azindan herkese etki etmesi gerekirdi, çünkü çok ortalama, normal bi bünyem var, sigara içki kullanmiyorum etki etmemesi için hiçbir sebep yok. Nar çekirdeği ve üzüm çekirdeği yedim 2 ay boyunca ve dediğim gibi bir cm bile büyümedi. Bu maddelerin ikisi de antioksidandir. Vücut için çok yararli maddeler, siz gene içmeye devam edin ama göğüs için bir etki beklemeyin. Benim gibi umut edip hayalkirikliğina uğramayin diye yaziyorum bunlari buraya. Cildiniz için, vücudunuz için kullanin bu maddeleri, göğüs büyütmesini umut etmeyin. Ama olur ya büyütürse ne ala, hoş bir sürpriz olur.. Ama göğüs için bi etkisi yok malesef arkadaşlar. Tek yol silikon ondan da ben korkuyorum..

Ben göğüs büyütücü hap kullanıyorum acaba yanında k.ü.ç yesem etki eder mi bilen kullanan sonuç alan yada kullanmayı düşünenler cevap yazsın plss kaydirigubbakcemile5

wallaa bendede oldu bu arkadaşlarr yogurtla falan yemedım normal kara üzümü yedim iş yerınde çalışırkenn 75 bedendım suan 85 bedenım ve süperr nişanlımm bayılıoo:)))))

arkadaşlar,,aranızda küç ü uzun süredir kullanıpta kesin çözüm alan var mı? lütfen yazın ona göre başlıcam çok kararsızım ya...bır aydır nar yemekten bi hal oldumkafamçokkarıştı bir türlü büyümüyolar offf offf...

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaslar nar yesek ve kara üzümün kendısı yesek olmazmı??? ben onları denıycem bıde kuru kara üzüm olurmu cekırdegıyle bırlıkte???

nar;kara üzüm bunlar kansızlığada çok iyi geliyor.bol bol yememizin bi zararı olmaz hem denemiş oluruz:))belki büyür...benim bu yaştan sonra pek sanmıyorum ama allaha kaldı işim...:eek:

selma arkadaşlar küç sivilce yada kilo alımına neden oluyor mu acaba?

İnternette göğüs büyümesiyle ilgili araştırma yaparken burdan görüp bir ay kadar önce başladım bende.Artık üye olarak aranızdayım a.s
Benim gözlemlediğim kadarıyla cildime çok iyi geldi,zaten sivilce falan yoktu bende ama daha pürüzsüz oldu,yakın arkadaşlarım söyleyince dikkat ettim bende. Kilo konusunda yanıltmak istemiyorum,ben 1 kilo aldım ama küç ü pekmezle yiyorum ben muhtemelen ondandır diye düşünüyorum.

Bende kullanıyorum başkladıktan 1 hafta sonra göğüslerde ağrı başlıyor ve 1 ay sonunda bayağı büyüyor yazın kullanmıştım müthişti fakat bırakınca sönüyor ramazanda bıraktım eski haline döndü şimdi yine başladım 1 ay olucak yine büyüyorlar bünye meselesi bende işe yarıyor

arkadaşlar merahabalar... bende bugün küç aldım... (öğütülmüş olarak kavanozda) aç karnınamı tok karnınamı yiyorsunuz? farkeder mi acaba?:)

kızlar benimde bi sorum olucak yanıtlarsanız cok sevinicemm...illla ki toz halinde mi olmalı yani çektirmeden taneli halini yutsak suyla o da olur mu???

arkadaşlar merahabalar... bende bugün küç aldım... (öğütülmüş olarak kavanozda) aç karnınamı tok karnınamı yiyorsunuz? farkeder mi acaba?:)

canım ben aç karnına yemiştim iştahımı da açıyordu benim için daha iyiydi yani

X