Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

selam arkadaşlar.bugün ibrahim saraçoğlu seda sayanın programında göğüs büyütmek ile ilgili bi tarif verdi.ancak son anda yetiştim.bu tarifi duyan,gören,bilen var mı acaba:)

evet bende bugün seda sayandaki ibrahim saraçoglunu izledim gögüs ile ilgili fazla bir bilgi vermedi dogal yollardan gögüslerin büyüyebilicegini söyledi 3 ay boyunca bitkisel çay içilmesi gerektiginive beslenmeye bagli olarak 9 ay sonunda gögüslerin bir beden büyüyebilecegini söyledi yalnz bunun yaş snirlamasinin 31 32 yaşlar oldugunu söyledi anlcaginiz dogru yoldayiz kim demiş operasyonsuz gögüs büyümezmiş alin işte doktor söyledi bugün aaaaa

Ben k.ü.çü kuLLanaLı yakLaşık 1 hafta oLuyor... şu an için benim de ağrı ve hafifi şişLik var ama regL dönemim de yakın... ama çok yazı okudum bu konuyLa aLakaLı umutLuyum ben... bakaLım neLer oLacak... ne sLikon taktıracak imkanım var ne de hapLara kremLere verecek kadar param :1no2: ....benim aşırı küçük sayıLmasa da, eşimin büyük sevmesi beni bu yöntemi denemeye itii işte... Hepinizle paylaşcam geLişmeLeri :lepi:

Bu arada ben yoğurtLa yiyorum sabah akşam... Tadından da hiç rahatsız oLmadım açıkçası... biLakis 1 hafta da aLıştım severek yiyorum :dance: ama faydaLarını da duyduktan sonra, büyütmese biLe kuLlanmayı düşünüyorum.. çünkü ciLde iyi geLdiği kesin.. daha 23 yaşındayım ama hep genç kaLırım en azından :lepi:

bende bir aydır yiyorum göğüslerimde bir değişiklik yok. ancak bir çok faydası olduğunu biliyorum ki ben k.ü.ç. yemeye başlamadan önce her akşam bacaklarımdaki ağrı sebebiyle biophen adlı ilacı içmeden uyuyamazdım.eğer içmeden yatarsam ağrım sebebiyle kalkıp içmek zorunda kalırdım.inanın k.ü.ç. ten sonra bu ilacı hiç içmedim ve çok rahat uyuyabiliyorum.bu tür şikayeti olan arkadaşlar hiç vakit kaybetmeden başlasınlar.

ibrahim saraçoğlunu izledim arkadaşlar ve aradım öyle herkeze vermiyorlar malesef önce birkaç tane tahlil yaptırmanız gerekiyor ve tahlilleri ibrahim saraçoğluna faksla göndermek gerekiyomuş eğer uygun görürse veriyolar ve ibrahim saraçoğluyla telefonda birebir konuşuyomuşuz.ben deniycem fiyatını gelince 250 ytl 3 aylık kullana biliyosun 3 ay sonra tekrar alıyosun toplam 9 ay kullanmak gerekiyomus.sonra 1 beden büyüyomuş.son olarak bunu deniycem inşallah olur.

kızlar birde tahlil sonuçlarını görüp uygun bulursa ibrahim saraç oğluyla görüşebiliyormuşuz.

teşekkürler canım cvp ın için,
yani 700 kusur mılyona gelıo bence cok pahalı ve kesın dııl , ben 1 bedende istemıyorum 2 benden enaz.. en ıyısı estetik yineeee

istersen devam efebiliyomuşsun yani 2 beden falan olana kadar.evet biraz pahalı ama ibrahim saraçoğluna güveniyorum .estetik kesin çözüm olabilir ana ameliyat kokutuyo işte

arkadaşlar biliosunuzki küç bii anti oksidan kan yapıcı kan yapıcı şeyler süt ve süt ürünleriyle yendiğinde etkisini yitiriyor bu sebeble süt ve süt ürünleriyle yemek pek faydalı olmicaktır su içe içerseniz daha çok faydasını görürsünüz teşekkürler :)

arkdaşlar bu küç ün öğütülmüş olanını almışım ben ve inanılmaz rahatsız edici kokusu tadı neyle denediysme olmuyor hiç çekirdek şeklinde olanını gören duyanınız kullanannız var mı? aktarlarda öğütülmemiş olanı varsa hiç çiğnemeden çekirdek şeklinde yutmak elki daha kolay olur?

Merve k.ü.ç... ün öğütüLmemiş oLanı da mevcut piyasada ama, hiç bir etki göstermesini bekLeme.. damarLara nüfus etmesi için öğütüLmüş oLması Lazım... internette araştırıp edindiğim bilgiLere göre söyLüyorum... zaten öyLe oLmasa neden öğütsünLer ki.. ben kara üzümün kendisini biLe yerken çekirdeğini iyice çiğniyorum etkisini biLdiğim için...:jeyyar: Ama arkadaşLarın yazdıkLarını okudun... meseLa pekmezLe faLan denesen tatLım :) :1hug:

regl oldugumda bende çok sinirli oluyorum sırf onun için deniycem teşekkürler benim iştahımı arttırmaz insallah

arkdaşlar bu küç ün öğütülmüş olanını almışım ben ve inanılmaz rahatsız edici kokusu tadı neyle denediysme olmuyor hiç çekirdek şeklinde olanını gören duyanınız kullanannız var mı? aktarlarda öğütülmemiş olanı varsa hiç çiğnemeden çekirdek şeklinde yutmak elki daha kolay olur?

Ben öğütülmemiş olanından aldım çünkü öğütülmüş olanların çok çabuk tüketilmesi gerekiyormuş ben yiyeceğim kadar rondodan geçiriyorum öyle tüketiyorum.Böylelikle daha güvenli olduğunu düşünüyorum (hijyen açısından):Tadı iğrenç ama napalım katlanıcazkafamçokkarıştı

sayfaları okudukça kafam karıştı kullanalım kullanmayalım mı ne dersiniz kızlar bişey daha zayıf olanlarda işe yarar mı dersiniz

merhaba bende yaklasik 1 ay olacak basliyali
gögüslerim büyüdü ve ben cook zayifim 2 kilo aldim
kullanmaya devam tatdi igrenc olsada .
benim gögüslerim yok denilecek kadar kücüktü arkadaslar
ama simdi avcumu dolduruyor:içelim:

X