Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

kızlar benimde bi sorum olucak yanıtlarsanız cok sevinicemm...illla ki toz halinde mi olmalı yani çektirmeden taneli halini yutsak suyla o da olur mu???

canim cekirdek halinde yutulunca,diski olarak direk vucutdan atildigini biliyorum...bir faydasi yok yani...cekilmis olan rahat enzimleniyor....

SeLam arkadaşLar... benim 1aya yaklaştı ya da geçti biLemiyorum ama faydasını görüyorum sanırım göğüsLerim hafif dolgunLaştı.. eskisinden çok daha iyi görünüyor... Bu arada nar suyu hurma faLan da yiyorum.. ÖyLe yapmanızı tavsiye ederim:1rolleyes: diriLeşti göğüsLerim oLdukça.. bence devam edersem daha da büyüyecek ben inanıyorum:) unutmayın düzenLi kLLanmak şart... sabah akşam aç karnına 1çorba kaşığı yoğyrtLa yedim benyerimseniben kiLo aldırıyorsa yandık o zaman ya:S 1kiLo aLdım ben acaba ondanmı kiii :kızgın: arada tekrar yazarım sizLere hanımLar kendinize iyi bakın küç.e devam canLar:1hug:

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaslar,

bende yaklasik bir bucuk ay önce kara üzüm cekirdegi aldim aktardan. aksu vital almak istiyordum ama sordugum aktarlarin hepsinde sifa sultanin ürünleri vardi ben de sifa sultan aldim. bir bucuk aydir kullaniyorum. ama ben bir fark hissedemedim. benim gögüslerim asiri kilo kaybi nedeniyle sarktilar. ben almanyada yasiyorum. burda da satiliyormus kara üzüm cekirdegi tozu. satin aldim. actim baktim ama sifa sultaninki gibi görünmüyordu. sifa sultaninki ögütülmüstü ama un kadar ince ögütülmüs degildi. tati da öyle cok kötü degildi. ama burda aldigim un gibi incecik ve tadi una benziyor. yani normal beyaz una.. sizin kullandiklariniz nasil arkadaslar. un tadina benziyormu?

SeLam arkadaşLar... benim 1aya yaklaştı ya da geçti biLemiyorum ama faydasını görüyorum sanırım göğüsLerim hafif dolgunLaştı.. eskisinden çok daha iyi görünüyor... Bu arada nar suyu hurma faLan da yiyorum.. ÖyLe yapmanızı tavsiye ederim:1rolleyes: diriLeşti göğüsLerim oLdukça.. bence devam edersem daha da büyüyecek ben inanıyorum:) unutmayın düzenLi kLLanmak şart... sabah akşam aç karnına 1çorba kaşığı yoğyrtLa yedim benyerimseniben kiLo aldırıyorsa yandık o zaman ya:S 1kiLo aLdım ben acaba ondanmı kiii :kızgın: arada tekrar yazarım sizLere hanımLar kendinize iyi bakın küç.e devam canLar:1hug:

canim billdigim kadariyla,ac karnina alininca,kilo aldiriyor..ama yemek esnasinda alinca kilo aldirmadigini biliyorum..bir oyle dene istersen..ben kilo almak istedigim icin ac karnina almistim o zamnlar..yemekle birlikte yersen belki kilo almazsin..bir oyle dene istersen....süprizzzzz

arkadaslar,

bende yaklasik bir bucuk ay önce kara üzüm cekirdegi aldim aktardan. aksu vital almak istiyordum ama sordugum aktarlarin hepsinde sifa sultanin ürünleri vardi ben de sifa sultan aldim. bir bucuk aydir kullaniyorum. ama ben bir fark hissedemedim. benim gögüslerim asiri kilo kaybi nedeniyle sarktilar. ben almanyada yasiyorum. burda da satiliyormus kara üzüm cekirdegi tozu. satin aldim. actim baktim ama sifa sultaninki gibi görünmüyordu. sifa sultaninki ögütülmüstü ama un kadar ince ögütülmüs degildi. tati da öyle cok kötü degildi. ama burda aldigim un gibi incecik ve tadi una benziyor. yani normal beyaz una.. sizin kullandiklariniz nasil arkadaslar. un tadina benziyormu?

benim aldigimda turkiyeden di..koyu kahve renginde...cekirdegin kendi tadi vardi..normal uzum cekirdegini disinde kirarsin ya ,o tat vardi..un tadi yoktu...hollanda da varmis ..ama ben burdan hic almadim.....

kreeft cevabin icin tesekkür ederim. burdan almanyadan aldigimin üzerinde devlet tarafindan biyolojik üründür diye damga var. yani 100% kara üzüm cekirdegi olduguna dair. süphelenmistim acaba beyaz unla mi karistirmislar diye ama internetten bu devlet tarafindan verilen damgayi arastirdim, güvenilir bir sey. kullanmaya devam edicem insallah. umudumu kaybetmeden. hepinize basarilar diliyorum arkadaslar. :)

merhaba,

ben küçü kullanmak istiyorum neredeyse bir seneden beri kullanıyorum sadece göğüs büyütmek için değil sigara içtiğimden bu tozu kullanırsam belki daha az zehirlenirim diye :)

Neyse efendim bir seneden beri aksuvitalin hapından alıyorum bazen bitince ara vermek zorunda kalıyorum öyle aman aman bir değişim olmadı çok da küçük değil benimkiler 85 civarı olması gerek iki doğum yaptım iki çocuğumuda emzirdim biraz da psikolojik gençleşme çabaları:) ayrıca ben ne zaman bu hapı kullansam aşırı derecede yeme isteği oluyor ben de .bunun yanında olumlu bir gelişme cildim çok güzel oluyor göğüslerde de dolgunluk oluyor zaten benim istediğim de bu büyüse fena da olmaz ben seviyorum büyük göğsü .

Ama şunu belirtmeden geçemiyeceğim . Galiba benim karaüzüme karşı allerjim var yıllar önce talebeyken sınav öncesi( öğrenci evinde )karaüzümü çok yerdik o sıralar ellerimde falan lekeler çıktı allerji testi yaptırmıştım listede maalesef kara üzüm de yazıyordu şimdi ben çok sevdiğim bu kara üzüm çekirdeği hapını kullanamayı bırakmalımıyım zira kaşıntım arttı .

üzüme alerjisi olanlar kullanmamalı yazıyordu nette.Bi süre kullanmamanı tavsiye ederim.Kaşıntılarının üzüm çekirdeği ile ilgili olup olmadığını anlamış olursun..Sevgilera.s.

canim billdigim kadariyla,ac karnina alininca,kilo aldiriyor..ama yemek esnasinda alinca kilo aldirmadigini biliyorum..bir oyle dene istersen..ben kilo almak istedigim icin ac karnina almistim o zamnlar..yemekle birlikte yersen belki kilo almazsin..bir oyle dene istersen....süprizzzzz

peki canım damarlara nüfus etmesi için aç olmak gerekmiyor mu acaba yayerimseniben bir de öyle deneyeyim o zaman... ben kilolo değilim ama bi ardı arkası kesilmezse die dedim.. şu an normalm şişmeyeyim yani sırnaşık şey sağol ilgilendiğin içina.s

merhaba arkadaslar bende yaklasik iki ay olacak,ilk basta baya sisme oldu
ama simdilik yok moralim bozuluyor yaa,acaba yanlismi kullaniyorim
üffff üffffffffffff

gögüsleri büyüyen varsa lütfen yazsin nasil kullandigini
ben sabahlari ac karnina bir tatli kasigi su ile yutuyorum aksamlari da
ayni sekilde derdime bir care :KK43:((((

gögüsleri büyüyen varsa lütfen yazsin nasil kullandigini
ben sabahlari ac karnina bir tatli kasigi su ile yutuyorum aksamlari da
ayni sekilde derdime bir care :KK43:((((

aleyna arkadaşım sakın yanlış anlamada başka ülkelerde yaşayan arkadaşlarada senin nezninde bi soru sormak istiyorum sonuçda avrupanın göbeğindesiniz orda başka yolları yokmu bu göğüs büyütme durumu ile ilgili sonuçda önce oralarda bişeyler çıkıyo tr ye gelene kadar sizin haberiniz olur diye düşünüyorum :sm_confused: yanlışmı düşünüyorum a.s.

aleyna arkadaşım sakın yanlış anlamada başka ülkelerde yaşayan arkadaşlarada senin nezninde bi soru sormak istiyorum sonuçda avrupanın göbeğindesiniz orda başka yolları yokmu bu göğüs büyütme durumu ile ilgili sonuçda önce oralarda bişeyler çıkıyo tr ye gelene kadar sizin haberiniz olur diye düşünüyorum :sm_confused: yanlışmı düşünüyorum a.s.

merhaba canim,evet baska yollari muhakkak var,ama ben
dogal yollardan büyümesini istiyorum gögüs büyütme haplari
kullanmayi istemiyorum ,heleki silikon taktirmayi hic
düsünmüyorum yasakkelime anliyacagin isim sansa kalmis hem
bakarsin olur yaa.s.

arkadasim avrupadaki kadinlar ot gibi anlamazlar böyle seylerden...trde cok güzel bakim icin bitkisel yaglar var saclar icin bir sürrü yararli seyler var v.s ama burda kara üzüm cekirdegi bile zor almanyanin baskentinde yasamama ragmen birsey bulamiyorum kara üzüm cekirdegi eczanede siparis verdiriyorsun sonra geliyo yani malesef sizin gibi sansimiz yok :KK43:(

:tomato:
arkadasim avrupadaki kadinlar ot gibi anlamazlar böyle seylerden...trde cok güzel bakim icin bitkisel yaglar var saclar icin bir sürrü yararli seyler var v.s ama burda kara üzüm cekirdegi bile zor almanyanin baskentinde yasamama ragmen birsey bulamiyorum kara üzüm cekirdegi eczanede siparis verdiriyorsun sonra geliyo yani malesef sizin gibi sansimiz yok :KK43:(

evet cook haklisin bende tr den getirttim burada bulamadim
neyse benim derdim baska zaten kullananlara sormustum
nasil kullaniyorsunuz arkadaslar lütfen cevap ,birde ne kadar zaman
büyüyorlar üffffffff:çok üzgünüm:

arkadaşlar ben de küç kullanmaya başladım bugun 5.günüm herhangi değişiklik yok agrı felan.şunu sölemeden geçemicem tadı berbat ilk başta yoğurtla yedim fena halde midem bulandı,,ertesi gün balla yedim yoğurda göre daha kolay yenılıyo...ama tadı kötü ya:KK43:(inşallah çektiğim eziyetlere değer...nişana kadar büyütmem lazım bunları başka neler kullanıyosunuz yazarsanız çok sevinicem.:çok üzgünüm:

evet tadi cok kötü bende yogurtla baslamistim.ama cok igrenc oluyor
su ile yutmaya calis en azindan daha kolay oluyo ,ben birde massaj uyguluyorum
rezene yagi ile birde rezene cayi iciyorum
insallah byüytürsün nisana kadar allah yardimcin olsun bacim
hepimizin insallaha.s.

1 tatlı kaşığı küç 2 tatlı kaşığı yoğurtla yiyorum sabah akşam 10 gün oldu masajda yapıyorum ama bir sancım yok:1no2:

X