Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günayyydın kızlarr:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

hala hastayım ben,bugun kendıme ıyı bakmam lazım:2::2::2::2::2:

bu çikolata ,tatlı reklamları nedır ya sıtemızde sureklı,bizi sabote etmek ıster gibi:KK53:

geçmiş olsun tatlım :KK48:

günaydın hanımlar.kahvaltımı yazıyım

sabah:kıymalı yumurta
1 ceviz
beyaz peynir
zeytin
omega 3 tablet

öğlen bugurla yaptığım zeytin yağlı pırasamı yiycem.akşama Allah kerim :KK56:

Günaydınnnn :)
Güzel bir gün diliyorum herkese..
Akşam hamsi tava yedim, 250 gr kadar yanında da bol salata.
Bu sabah 2 rafadan yumurta, 2 kayısı, 5 zeytin, 10 adet badem, 1 parça peynir ve şekersiz zencefil-limon çayı içtim...
Sabah aç karnına tartıldım ve çooook mutlu oldum, biliyorum ödemimi atıyorum ama yine de regl'e 2-3 kala 3 günlük bir diyetle -1400 gr görmek beni çok mutlu etti.. :)
Sizlere bir kaç sorum oalcak cevaplarsanız sevinirim. Canan hanıma sorularınızı nereden, hangi siteden soruyorsunuz. Bir de omega 3 olarak hangi markayı kullanıyorsunuz? ben sabahları kahvaltıdan sonra one a day weight smart kullanıyorum uzun süredir. acana sadece c vitamini ve omega 3'e mi dönsem? yardımcı olursanız sevinirim.
Bir de keten tohumunu nasıl tüketicez?

kızlar bir de bende pıhtılaşma sorunu var.
özellikle hamilelikte bebeğin beslenmesine engel oluyo, duyanınız vardır belki..

Pıhtılaşma sorunu olanlara bi diyet öneriliyo, metioninden fakir diyet diye.
Yumurta haftada bi defa, peynir yoğurt süt çok kısıtlı, baklagiller yok denecek kadar az.. Ceviz badem vs yasak
özellikle hamilelikte buna uymak gerekiyo.

Karatay diyeti sakıncalı olur mu acaba, hocaya sormak lazım.
öyle bezdim ki herşeyden sorasım gelmiyo :d

canım bence cana hOca'ya sor..
Bi de pıhtılaşma testinden sonra dr.un dedi mi özellikle buna uygun diyet yapmalısın diye ?
çünkü benim bildiğim her pıhtılaşması olan ona özel diyet yapmıyor..
Tedavi sırasında yada sonrasında iğne oluyormusun yada ilaç vs?

Ben de bu konulardan çok geçtim bilirim deneyimim var cnm
benim bu sorunum olmadığı halde iğne yedim çok kısa süren gebeliğimde..

Son düzenleme:
günaydın herkese:KK54:

dün akşamki yemeğim :
soğanlı mantarlı omlet
salata

spora gittim geldim,1 tane küçük kutu süt (tadı hiç hoşuma gitmese de)

sabah kahvaltım:

2 yumurta
beyaz peynir
1 salata
7-8 zeytin
3 kuru erik
2 kahverengi kayısı
1 avuç kadar çiğ badem
1 küçük elma
omega 3

Son düzenleme:
Günaydınnnn :)
Güzel bir gün diliyorum herkese..
Akşam hamsi tava yedim, 250 gr kadar yanında da bol salata.
Bu sabah 2 rafadan yumurta, 2 kayısı, 5 zeytin, 10 adet badem, 1 parça peynir ve şekersiz zencefil-limon çayı içtim...
Sabah aç karnına tartıldım ve çooook mutlu oldum, biliyorum ödemimi atıyorum ama yine de regl'e 2-3 kala 3 günlük bir diyetle -1400 gr görmek beni çok mutlu etti.. :)
Sizlere bir kaç sorum oalcak cevaplarsanız sevinirim. Canan hanıma sorularınızı nereden, hangi siteden soruyorsunuz. Bir de omega 3 olarak hangi markayı kullanıyorsunuz? ben sabahları kahvaltıdan sonra one a day weight smart kullanıyorum uzun süredir. acana sadece c vitamini ve omega 3'e mi dönsem? yardımcı olursanız sevinirim.
Bir de keten tohumunu nasıl tüketicez?

güzel dileklerin için teşekkürlerrr
1-Hamsi tava yemiyoruz genelde,fırında buğulama ya da yağlı kağıta z.yağı ile harmanlayarak koyuyoruz fırında kızartıyoruz.
2-doktor sitesi diye bir site var,ordan Canan Efendigil Karatay-Kardiyoloji kısmında,ordan soruluyor.
3-omega 3 markam seven seas,keten tohumunu yoğurta yada salataya koyuyolar.

Ben de niye bu kadar sinirli ve açım diyorum :KK1::KK1:
Bir kaç gece önce gece saat 2 miydi neydi.
4-5 tane lavaş arası çiğköfte yedim desem inanır mısın ?
Sonra midem nasıl bir hale geldi kusabilsem kusacaktım.
Ahh bu ilaçlar ahh bu hormonlar.
Kadın olmak pek zor ya ..

tatlım hayrola sen niye içiyorsun
adet düzenlemek için mi? ( pko musun?)

Arkadaşlar burdan söylemek doğru olur mu bilmiyorum ama metformin içerikli şeker hastalarının kullandığı bir-ikiilaç var,bir dönem ben de kullandım(hormonları da düzenliyor.)
.o da zayıflamaya yardımcı oluyormuş ve bağırsakları müthiş çalıştırıyor haberiniz olsun..
herkes kullanabilir,ilk zamanlar mide bulantısı da yapıyor diyorlar bazı kullananlar ama zamanla geçiyormuş.

güzel dileklerin için teşekkürlerrr
1-Hamsi tava yemiyoruz genelde,fırında buğulama ya da yağlı kağıta z.yağı ile harmanlayarak koyuyoruz fırında kızartıyoruz.
2-doktor sitesi diye bir site var,ordan Canan Efendigil Karatay-Kardiyoloji kısmında,ordan soruluyor.
3-omega 3 markam seven seas,keten tohumunu yoğurta yada salataya koyuyolar.

Normalde hamsiyi tava yemiyorum ama dün anneme gittiğimiz için mecburen yedim, yoksa ızgra ve fırım, ya da buğulama diyette olmasanda tercihimdir.. :)
yardımlarınız için çoook teşekkür ederim..

Hep balık yağlarının kilo aldırdığını ve iştah açtığını biliriz ya bu seven seas'de de olmuyor mu? Korktum bir an için.. :)
Tam herşey yolundayken bir daha bozmayayım :)

nasılsınız bakalım bende iyiyim şükür...
akşam açlıktan midem gurluya gurluya uyudumm:))
sabah kalktığımda kendimi tok hissediyordum ama,garip:26:

bu sabahki kahvaltım...
2 yumurta(rafadan)
2 üçgen peynir
1 avuç badem
2 kuru kayısı
1 ısırık bazlama(yanımdaki arkadaş getirmiş 2 dlm koydu önüme ama bir ısırıkla kurtardım)

Günaydın,
Bugün karatay diyetine başlayalı 1 ay oldu sabah tartıldım 1 ayda 6 kg vermişim.

Yalnız Cumadan beri kilom değişmemiş neden böyle oldu anlamadım cumartesi balıkla beraber yediğim tahin helvası dışında hiç kaçamak yapmadım. Bakalım Cumaya gidecekmi kilo.
Bayrama kadar 60 kg altına düşmeyi planlıyordum ama olmayacak galiba.

Son düzenleme:
günaydın herkese,
ben de bu sabah itibariyle başladım umarım istediğim kiloya inicem ama öğrenmek istediğim bişey var,kilo ilerleme tablosunu nasıl ekliyosunuz ya da teknik ismi herneyse :KK34: konsantre olmak açısından ben de eklemek istiyorum :KK9:

herkese selam,,

öncelikle emzirmeye çalışan anneler lütfen önce çocuğunuzu düşünün lütfen..anne sütünü artırmak ve daha verimli hali getirmek için kendim denediğim ve i.saraçoğlunun tavseyesi olan tarif şudur; kuru inciri 8-10 adet kuru inciri 1/2 lt suda haşlayıp gün içinde onu içmenizdir.. gerçekten çok faydalı lütfen uygulayın farkı göreceksiniz..

bu arada sizi sürekli takiph ediyorum ama yazmaya üşeniyorum..

bu gün karatay diyetine başlayalı 2 hafta oldu. diyetin yanında bol su ve sporu da ihmal etmiyorum.. 2 haftada 4 kilo verdim.. 104 kiloydum. 100 kiloya düştüm. hiç bozmadım bozmaya ihtiyaç bile duymadım.. inşallah böyle devam eder.ayrıca kitapta sürekli elimde dönüp dönüp okuyorum..

Günaydın,
Bugün karatay diyetine başlayalı 1 ay oldu sabah tartıldım 1 ayda 6 kg vermişim.

Yalnız Cumadan beri kilom değişmemiş neden böyle oldu anlamadım cumartesi balıkla beraber yediğim tahin helvası dışında hiç kaçamak yapmadım. Bakalım Cumaya gidecekmi kilo.

spor yapıyormusun iyi vermissin ben 3 kilo verdim ve aynı kilodaymısız keske bende verebilseydim okadar :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Günaydın,

yaş kaç
doğum yaptınmı
boyun kaç
sırrını ögrenmeliyyyym neler yedin içtin bakım kahve -limonlu su- spor - balık yağı takviyesi varmı kabızlık durumu nasıl :KK53::KK53:

spor yapıyormusun iyi vermissin ben 3 kilo verdim ve aynı kilodaymısız keske bende verebilseydim okadar :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Spor yapmıyorum karatay diyeti yanısıra akşam 18.00 den sonra hiçbirşey yemiyorum.
Bugün işyerinde sen bayağı kilo vermişsin dedi arkadaşlar gerçekten çok iyi geldi bana :21:

Spor yapmıyorum karatay diyeti yanısıra akşam 18.00 den sonra hiçbirşey yemiyorum.
Bugün işyerinde sen bayağı kilo vermişsin dedi arkadaşlar gerçekten çok iyi geldi bana :21:

ben bile üç kiloda müthis inceldim canım ya seni düsünemiyorum. 6 kilo mükemmel bende 6.30 dan sonra sadece su içiyorum baska bısey yok sporda yapıyorum :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Günaydın,

çok güzel maaşAllah:nazar:
bazen bana da öyle oluyo haftaiçi bakınca gram eksilmiyor,cuma baktığımda ise vermiş oluyorum.

X