Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Merhaba kizlar
Yemegimi yedim sporumu yaptim geldim.

2. ogunumde;
tarifini verdigim kizarmis tavuk
bol bol salata
kahve

spor; 30 dakika 2 mile Leslie sansone (artik adet edindim her aksam yemekten sonra yapiyorum taaaaa gecen c.tesinden bu yana guzel bi haber kilo veremiyorum ve belki ++++++++ lara dogru gidiyr gibi gorunse de eriyorum. 40 bedenlerim artik 42 gibi oluyor 38 artik sIki miki olmuyor normal oluyor ,,, belki kilo vermem durdu ama spor ve karatay beni eritmeye inceltme baslatti
:KK52::KK52::KK52::KK52:
simdide cay iciyorum biraz metabolizmayi hizlandirsin diye otlari karistirdim yaptim birseyler ise yararsa sizlere de tarifini verecegim

Selam canım. evet spor yaptıkca sıkılaştıgımız için kilo vermesekde incecliyoruz. Bende her gün mutlaka sabah ya da akşam nasıl denk gelirse 3 mil yürüyorum leslie ile. Kolay gele :)
aa yavlum toparla artık kendini beyaaa:KK20::KK20: döğerim bak..:KK22:
düzenli geldinmi gidiyor kilocuklar biliyosun:KK52::KK52:

iyi karar protein hızlandırıyor metabolizmayı..:KK52::KK52:ama normalden daha fazla su içmelisin:KK34:

En Büyük KKEn Büyük KKkesinlikle katılıyorumm

En Büyük KKEn Büyük KK sana daha önce de dediğim gibi nasıl başlarsa öyle gider..taviz verme.:KK20:.konuşan konuşsun:KK33::KK33:

Evet haklısın annem ama işte ne bileyim. gelecegim artık inşallah.
Taviz verme verme de işte hendeği aşana kadar biraz daha böyle sonrası Allah Kerim.

2,5 3 lt arası su içiyorum. Yeterli olur heralde :KK76:
En Büyük KKEn Büyük KKkesinlikle katılıyorumm[/QUOTE]

:KK6::KK6: Sevmeyen sevmesin takmamak lazım :KK47:

[/QUOTE]En Büyük KKEn Büyük KK sana daha önce de dediğim gibi nasıl başlarsa öyle gider..taviz verme.:KK20:.konuşan konuşsun:KK33::KK33:[/QUOTE]

:KK37: :KK4::KK6::KK6: Hamarat gelin modelini oynamaları hele ki çok sakıncalı :KK8:[/QUOTE]

Yok öyle hamarat gelin modelligi yapmıyorum zaten hamaratta sayılmam onlara gittigim zaten temizlige yardım ediyorum haliyle sofra kur topla. o kadar anne yemekleri falan yapıyor öyle işte..

bugün öğleden sonra 2. öğün için eşime mangal yapalım diye tutturdum..:KK53::KK53:
dışarısı yağmur yağdı yağacaktı..ama mangal alanı üstleri kapalı masalar bişey olmaz dedim:KK23::KK23:

kocişim aldı mangalı gitti bende etleri köfteyi hazırladım..kociş aradı ayakta zor duruyorum fırtına var halaa ısrar ediyomusun yapalım mı diye:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:gel gell uçma kocişim dedim:KK1::KK1: ama tabii okaa hazırlanmışım ben dururmuyum:KK53::KK53: fırınımın ızgarasına talim yaptım:KK5::KK5:

2. öğünüm
:KK56::KK56:
2-3 köfte
1 pirzola
2 biftek
1 çupra
semizotu salatası
ayran
bol roka ve maydanoz

Ohh ne güzel valla genede güzel bi aktivite Afiyet olsun annem

Sen nerelerdesin kaçak ???

Geldim birdy'im geldim. Takipteydim ama biraz kaçamaklı ama bol sporlu bir haftadan sonra kaçamaksız devam etmek üzere geliyorum. Hade bakalım :)

Bugün kahvaltı güzeldi ama akşam yemek yerine kek yapıp yiyince olan oldu.
Gece gece kalkıp hem dun yapmadıgım sporun hemde bu gunun acısını sporla cıkardım. 3 mil leslie ardından kardio ardından karın bacak kol ve yan egzersizleri ile yaklaşık 1.5 saatlik bir spor duş ve su su su... Hade hayırlısı bakalım. yarın tam gaz KARATAY.En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

erkenden kalktim berragim sayesinde.bomba gibiyim dun tam bi karatay gunu gecirdim.an itibariyle yapiyyor oldugum kahvaltim:
fundik kadar tereyagda 2yumurta
6zeytin
1avuc tulum peynir
1caybardagi ceviz

sabah
:KK56::KK56::KK56:
tereyağında sucuklu ve kaşarlı omlet
domatesli biber kavurma
çeri maydanoz ve peynir salatası
zeytin tulum ve ezine peyniri
ceviz ve 2 günkurusu
çay çayy

Günaydııınnn :KK16:

Keyfim yerine geldi aldım sandıklarımı vermişim :KK51:

2 gün önceye döndüm. Amaaa 1 gün kaybettirdi bulgur işte :KK25:

Bugun de protein yapıcam.

Biraz leslie bol su yarına da daha düşük çıkar heralde tartılmama 2 gün kaldı :18:

günaydıııııın...

yumurtasız kahvaltı yaptım...

kurutulmuş biber haşladım üstüne sarımsaklı yoğurt döktüm 2 kaşık yedim
bol peynir
8 zeytin
salatalık
tere
çay
ceviz

yumurta yemediğimdenmidir nedir doymadım ama olsun bol su içerim birazdan kocişlekahve keyfi yaparım...

dünü kaçamaksız atlattım darısı bugüne inşallah...

günaydın karatayın güzel hanımları
bugun sabah erkenden kalktım klasık kahvaltı eşliğinde bırazcıcık ev sucugu yedım
:KK56::KK56::KK56: sonra temizliğimi yaptım misler gibi
:KK12::KK12::KK12:
sonra 1 saat plates
:KK52::KK15:

bugun ev arkadaşımın ablasına gideceğiz umarım kaçamak olmaz öncesinden de uyardık diyetteyiz diye ama umarım karataya uygun bır pazar geciririm
:18::18::18::KK49::KK54:

temizlik:KK37::KK37: ve sonrası dinlence film izlemece kısslarr.:KK52::KK52:..sonra görüşürüzz..:KK55::KK55:

Kolay gelsinnn birazdan bende başlıyorum temizliğe :KK12:

bugun sabah erkenden kalktım klasık kahvaltı eşliğinde bırazcıcık ev sucugu yedım
sonra 1 saat plates

bugun ev arkadaşımın ablasına gideceğiz umarım kaçamak olmaz öncesinden de uyardık diyetteyiz diye ama umarım karataya uygun bır pazar geciririm

:KK20::KK20: Yapsada iradene sahip ol. Bak emeklerine yazık hemen tutuyo vucut onu :KK19:

:nazar::nazar::nazar: Aferin bak sporunu bile yapmışsın :KK16:

Kolay gelsinnn birazdan bende başlıyorum temizliğe :KK12:

:KK20::KK20: Yapsada iradene sahip ol. Bak emeklerine yazık hemen tutuyo vucut onu :KK19:

:nazar::nazar::nazar: Aferin bak sporunu bile yapmışsın :KK16:

umarım canım şimdi hiç yemem diyemem yemege gidiyoruz ama artık en masum şeylerden azıcık yicem :KK17::KK17::18::18::18: dogru soyluyorsun en az ıkı gun boşa gidior kaçamak yapınca :KK4::KK4::KK4:yemıycem:KK34::KK34: tşk ederim destegıne

umarım canım şimdi hiç yemem diyemem yemege gidiyoruz ama artık en masum şeylerden azıcık yicem :KK17::KK17::18::18::18: dogru soyluyorsun en az ıkı gun boşa gidior kaçamak yapınca :KK4::KK4::KK4:yemıycem:KK34::KK34: tşk ederim destegıne

Rica ederimm de cidden biri uyarmazsa sapıtabiliyoruzz :KK52:

:KK24:

Günaydın kızlar
herkeze iyi pazarlar ..

kahvaltim :
taze soganli yumurta
1 kase kabuklu fıstık
ceri domates
salatalik
zeytin
peynir
hurma , kayısı
omega 3 , multivitamin , d vitamini
kahve

sonra 1 saat plates

merhaba bende 16 günlük karatayciyimmm.... sizin gibi benimde kahve pasta düskünü bir arkadasim var , ve hemen hemen hergün görüsüyoruz,, yurtdisinda cok fazlakafa dengi arkadas bulma sansimiz yok malesef, buldugumuza günahiyla sevabiyla yapisiyoruz.... pasta düskünü arkadasimla bulustugumda israrlarina ragmen dayanamaz yerdim... ama artik baska bir yöntem buldum.... madem kahve pasta keyfi yapicaz. o halde bende kendi pastami yanimda tasirim diyerek ise koyuldum,,, kendime uygun diyet pastami yapip gidiyorum,,, misal karatay diyeti icin harika bir kek tarifi uydurdum,,, aslinda resmide var ama henüz buraya eklemesini bilmiyorum,,, ama size buradan yazayim tarifini...
SEKERSIZ,UNSUZ,YAGSIZ,KEK
3 yumurta
2 su basrdagi dövülmüs ceviz yada findik tozu
4-5 tane kücük dogranmis kayisi ve 3-4 tane kücük dogranmis kuru incir suda islanmis sütte olabilir sonra süzülecek
tarcin, zencefil tozu
1 cay kasigi kabartma tozu
2-3dlm kücük dogranmis elma( olmasada olur)
HEPSINI KARISTIRIN MIKSERLE,ben tupperwareninkini kullandim ama silikon herhangi bir kapta olur yada mikroya girebilen derince cam bir kapta olur . firinda denemedim, bu mikrodalga keki... ama firindada olmam demez...
mikrodalgada 600 watta 7 dakika pisirin, 5 dk dinlendirin ve cikarip ters cevirip cikarin.. 2 dlm yaniniza alip komsunuza gidin,,,, inanin o lezzetli kokusundan komsunuzun gözü sizin kekinizde kalicak,,,,

selam kızlar:KK16:nasılsınız..
burası yağmurlu,puslu:KK50:cuma günü rüzgarlı havada yürüdüğümü yazmıştım ya..lodos çarptı beni galiba:KK37:dün sabah kahvaltıya gittik..güzel geçen birkaç saatten sonra bir AVM ye takılalım dedik..birazda orada gezdik,saat 4 gibi ben de bir baş ağrısı başladı ki sormayın:95:sol gözüm karartılı görmeye,insanların yüzünü flu görmeye başladım:105:eşim tansiyonum düştü diye kocaman ayran aldı,içine tuz atıp verdi içtim ama nafile:KK53:apar topar eve geldik yattım,bu sabaha kadar da kalkamadım,şimdi kafama vurmuşlar gibi ağır hissediyorum hala:44:..sağolsun eşim çocukları doyurdu,üstelik büyük kızımın boğazı şişmiş,küçük kızım öksürüyodu,onlara da ilaç filan yetiştirdi adamcağız:KK37:bu sabah da kalkıp patates haşlamış ben de börek yaptım..pirinç haşlamış,birazını sütlaç birazını yayla çorbası yaptım...şimdi gezmeye gitti kardeşiyle ben de buraya geldimEn Büyük KK

gelelim ne yediğime:KK56:cuma akşam 1 kocaman çupra,salata,1 minik kase fıstık ve 1 kk helva yemiştim..dün sabah 2 yumurtalı,bol peynir,yeşillik,2 avuç kuruyemiş ve kuru meyvelerden alarak karatay tabağı yaptım,böreklere vs dokunmadım ama çok yemişim....sonrasında saat 4 teki ayran ve akşam 1 bardak süt dışında bişey yiyemedim dün..bu sabah ta peynir,ceviz,helva,yoğurt ve kuru kayısı ile kahvaltımı yaptım,kahvemi yapıp biraz geçmişi okuyacağım bakalım neler olmuş...sabahki börek ve sütlaca dokunmadım ha,dokunmaya da niyetim yok:KK20::KK20:kayısı ve az helva yetti bana..bugün yürümek istiyorum ama başım iyi değil ve de evi temizlemem lazım

benimde kahve pasta düskünü bir arkadasim var , ve hemen hemen hergün görüsüyoruz,, yurtdisinda cok fazlakafa dengi arkadas bulma sansimiz yok malesef, buldugumuza günahiyla sevabiyla yapisiyoruz.... pasta düskünü arkadasimla bulustugumda israrlarina ragmen dayanamaz yerdim... ama artik baska bir yöntem buldum.... madem kahve pasta keyfi yapicaz. o halde bende kendi pastami yanimda tasirim diyerek ise koyuldum,,, kendime uygun diyet pastami yapip gidiyorum,,, misal karatay diyeti icin harika bir kek tarifi uydurdum,,, aslinda resmide var ama henüz buraya eklemesini bilmiyorum,,, ama size buradan yazayim tarifini...

bu arada resmin linkini eklemeyi becerebildim buradan bakabilirsiniz sanirim. zamanla resim eklemeyide ögrenicem...

SEKERSIZ,UNSUZ,YAGSIZ,KEK
3 yumurta
2 su basrdagi dövülmüs ceviz yada findik tozu
4-5 tane kücük dogranmis kayisi ve 3-4 tane kücük dogranmis kuru incir suda islanmis sütte olabilir sonra süzülecek
tarcin, zencefil tozu
1 cay kasigi kabartma tozu
2-3dlm kücük dogranmis elma( olmasada olur)
HEPSINI KARISTIRIN MIKSERLE,ben tupperwareninkini kullandim ama silikon herhangi bir kapta olur yada mikroya girebilen derince cam bir kapta olur . firinda denemedim, bu mikrodalga keki... ama firindada olmam demez...
mikrodalgada 600 watta 7 dakika pisirin, 5 dk dinlendirin ve cikarip ters cevirip cikarin.. 2 dlm yaniniza alip komsunuza gidin,,,, inanin o lezzetli kokusundan komsunuzun gözü sizin kekinizde kalicak,,,,[/QUOTE]

adminim bu arada karatay diyeti tariflerimiz diye baslik acmamiz mümkünmüdür... tüm resimli tarifleri oraya ekleyelim,,, benim ekliyeek cok tarifim var....:KK66:

selam kızlar:KK16:nasılsınız..
burası yağmurlu,puslu:KK50:cuma günü rüzgarlı havada yürüdüğümü yazmıştım ya..lodos çarptı beni galiba:KK37:dün sabah kahvaltıya gittik..güzel geçen birkaç saatten sonra bir AVM ye takılalım dedik..birazda orada gezdik,saat 4 gibi ben de bir baş ağrısı başladı ki sormayın:95:sol gözüm karartılı görmeye,insanların yüzünü flu görmeye başladım:105:eşim tansiyonum düştü diye kocaman ayran aldı,içine tuz atıp verdi içtim ama nafile:KK53:apar topar eve geldik yattım,bu sabaha kadar da kalkamadım,şimdi kafama vurmuşlar gibi ağır hissediyorum hala:44:..sağolsun eşim çocukları doyurdu,üstelik büyük kızımın boğazı şişmiş,küçük kızım öksürüyodu,onlara da ilaç filan yetiştirdi adamcağız:KK37:bu sabah da kalkıp patates haşlamış ben de börek yaptım..pirinç haşlamış,birazını sütlaç birazını yayla çorbası yaptım...şimdi gezmeye gitti kardeşiyle ben de buraya geldimEn Büyük KK

gelelim ne yediğime:KK56:cuma akşam 1 kocaman çupra,salata,1 minik kase fıstık ve 1 kk helva yemiştim..dün sabah 2 yumurtalı,bol peynir,yeşillik,2 avuç kuruyemiş ve kuru meyvelerden alarak karatay tabağı yaptım,böreklere vs dokunmadım ama çok yemişim....sonrasında saat 4 teki ayran ve akşam 1 bardak süt dışında bişey yiyemedim dün..bu sabah ta peynir,ceviz,helva,yoğurt ve kuru kayısı ile kahvaltımı yaptım,kahvemi yapıp biraz geçmişi okuyacağım bakalım neler olmuş...sabahki börek ve sütlaca dokunmadım ha,dokunmaya da niyetim yok:KK20::KK20:kayısı ve az helva yetti bana..bugün yürümek istiyorum ama başım iyi değil ve de evi temizlemem lazım

Migren tipi baş ağrısı tarifliyorsun gibi... Hiç gitiin mi norologa ?:44:

X