Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kilo bildirimim bu hafta kısa formatta olsun. geçen haftaki kilo 55,2 bu haftaki kilo 56 yüzde + 1,44

Son düzenleme:
Rumuz: incirim_06
Boy:167
Başlangıç tarihi: 9 Eylül 2013
Başlangıç kilo: 62.8
Geçen haftaki kilo: 62.8
Bu haftaki kilo: 60.00
Fark: -2.8
Toplam fark: 2.8 kg
Yüzde: ??

Kızlar yüzdeyi nasıl hesaplıyoruz bilemedim :26:

Gelmişken dünkü menümü de yazayım

Geç kahvaltı (11.00): Kavurmalı yumurta klasik karatay kahvaltısı + çeyrek simit
Akşam : 3 yemek kaşığı bulgurlu zeytinyağlı semizotu , yoğurt, zeytin, maden suyu

Gece süt ve limonlu yeşil çay 5km yürüyüş öptüm hepiniziii :KK54:

kızlar kahvaltıyı yeni yaptım 2 yumurtadan omlet peynir zeytin domat salatalık ce c vitamini sandozum xc9 hoşgedin güzel geçtiğine sevindim siz birşeyler yazınca masal gibi okuyorum iyiki yazıp anlatıyorsunuz sivasın gülü seninde yazdığına bayıldım sanırım biraz daha kıymet bilmeliyiz biraz daha değer vermeliyiz hyatımızdaki kişilere kıssadan hisse ellerine sağlık kilo bildirimimide yapayım bu hafta fazla veremedi ama başlangıç tarihi.30.08.2013 başlangıç kilo.91 geçen haftaki kilo 87.400. bu haftaki kilom.86.600 fark.-800 toplam fark.4400 hedef.55 spor.yürüyüş plates hergün yüzde.0.689 vermişim inşallah bir dahaki hafta daha çok veririz çok sinirliyim
ş

ÖĞLE MENÜ
ARNAVUT CİĞER
1 ELMA

BİLDİRİM DE YAPAYIM DEĞİŞEN BİŞEY YOK AMA OLSUN

Rumuz: KAANİA
Boy:165
Başlangıç tarihi: 09 EYLÜL
Başlangıç kilo: 83
Geçen haftaki kilo: 83
Bu haftaki kilo:83
Fark: 0
Toplam fark: 0
Yüzde:0

Rumuz: incirim_06
Boy:167
Başlangıç tarihi: 9 Eylül 2013
Başlangıç kilo: 62.8
Geçen haftaki kilo: 62.8
Bu haftaki kilo: 60.00
Fark: -2.8
Toplam fark: 2.8 kg
Yüzde: ??

Kızlar yüzdeyi nasıl hesaplıyoruz bilemedim :26:

Verilen kilo/geçen haftaki kilo x 100

Süper kilo vermişsin bir haftada mucize gibi. tebrik ederim :nazar:

Günaydin karatay Gülleri.

Baslagic tarihi 13.07.2012
Baslangic kg 83

Gecen haftaki kg 76,800
Bu haftaki kg 76.400
Toplam fark: - 400 gr
Fark yüzdesi: %- 0,776
Hedef 70.
Boy 1.58
Spor haftada 3-4 gün fitnes.
Regl oluyorum & gribim. sabah 06.00 da uyudum.

Henüz kahvaltimi etmedim. Gece hic uyumadim her tarafim agriyor. Cok bitkinim.
Kusura bakmayin, fark 500 degil 400 gr. ins yüzde farkinida yanlis yazmamisimdir.

Son düzenleme:
selam arkadaşlar benim listede adımyok ama bugün itibariyle listeye konucam sanırım listeyi hazırlayan arkadaş öyle demişti
başlangıç tarihim :28.8.2013 kilo 97.00
geçen haftayı bilmiyorum baskül yeni almıştım
bu sabah:94.00

arkadaşlar uzun bir aradan sonra sizinleyim ramazan ayı boyunca ve arkasından tatile gidince uzun süre sizlerle olamadım.
bu süre zarfında 4 kilo aldım 72 kiloda bırakmıştım şimdi 76.300 olmuşum bu sabah tekrar diyetime başladım
hep beraber zayıflamak daha zevkli ve istikrarlı oluyor yeni katılan arkadaşlarımız olmuş hepsini kocamn öpüyorum
daha önce ki dostlarımıda sevgiyle kucaklıyorum hepinizi çok özledim ve tekrar sizinleyim.
bugün itibariyle 76.300 kg artık yavaş yavaş kiloları terk edicem
rumuz:ada392
boy:1.68
kilo:67.3
başlangıç tarihi:16.09.2013
haftaya kilo bildirimimi yaprım artık

sabah yada öğlen saat 12 gibi
peynir
5 tane ceviz
1 domates
1 fincan çay
6 tane zeytin
akşama ne pişiricem hiç bilmiyorum yediklerimi akşam yazarım artık.

Nihayet evime geldim ins 10,15 gun sehirdisi is cikmazda biraz evime vakit ayiririm evide otel gibi kullanmaya basladim :KK43:
Xc9 hosgeldin canim,dugununuzde hayirli olsun,kirginliklarin bitmeside iyi olmus, arabaya uzuldum gecmis olsun gelelim sana kilo verdigini gorenler ne dediler ozellikle gorumceler

selam kızlar yeni gelenler aramıza hoşgelmiş
gül abla evine hoşgeldin...

lawyercim sevgili rakibem çok tebrik ederim..

hedef60cığım liste için şimdiden eline sağlık.

yoğunluğum bitmedi gitti.. öptüm hepinizi.

iyi dilekleriniz sıcacık karşılamanız için tşk
geçmişin tamamını okuyamadım henüz ama hastalıklarla uğraşanlar var hepsine çok geçmiş olsun yeni gelenler olmuş hoşgelmişler

Nihayet evime geldim ins 10,15 gun sehirdisi is cikmazda biraz evime vakit ayiririm evide otel gibi kullanmaya basladim :KK43:
Xc9 hosgeldin canim,dugununuzde hayirli olsun,kirginliklarin bitmeside iyi olmus, arabaya uzuldum gecmis olsun gelelim sana kilo verdigini gorenler ne dediler ozellikle gorumceler

bülbülü altın kafese koymuşlar ahh vatanım demiş o durumdasın yani
tşk canım görümceler ne diyecek yine hiçbişey demediler canları sağolsun tipik kadın kıskançlığı kindar ve hin değiller iyiniyetli ve sevecenler beni ilkgünden bu yana kıskanırlar ama yine de saygısız hiçbir tavırları olmaz o da yeter geçen gittiğimde farketmemelerine bozulmuştum ama artık hepsini affettim onlar da haklı kıskanacaklar tabi mecbuuuuuurrrr

Kızlar ben bugun biraz hasta gibiyim evde yattım durdum sabah kahvaltımı yaptım ama doyurmadı beni nedense bugun biraz kaçamaklı oldu yarın düzene sokucam enerjisizim tatlı istiyo canım :26: bugünlük karataycım affetsin beni :KK70:

1.İncirim %4,4
2.law-yer % 1,04
3. sivasıngülü %0,77
4.seraym %0,68
5.felluz %0,64
6. gul_0663 %0,62 %
7.hedef 60 %0.61

kilo veremeyenler

kaania

kilo alan arkadaşlarımız

xc9 +1,79
leneva+1.44
bicnv +1.02

umarım unuttuğum yoktur arkadaşlar… hepinizi öpüyorum… 2 çocukla hata yapabilirim şimdiden kusura bakmayın düzeltme kabul ederim … kilo verenleri alkışlıyorum şekerler….

Hedef60 cığım eline sağlık canim.
Haftaya bende kg veririm inşallah
Kilo verenlere çok tebrik:nazar:

Kızlar simgelerim çıkmamış kusura bakmayın... Tebrik ediyorum hepinizi... Bu günkü menüm... Sabah 11:30 kkk saat 8:00 de 1 tabak tarhana 1 tabak börülce 1 kase yoğurt ... Cok yorgunum şekerler öptüm hepinizi

selam ben buhaftaki listeye alınmamışım :KK43:
Canım niloşum geçen haftaki kilonlaa oran belli oluyordu.. O yüzden oranlayamadımm... Yüzde belli olmadı seninkinde canım.. Ağustos başlama tarîhin gecen haftayı yaz hemen ekleyeyim tatlım..
1.İncirim %4,4
2.law-yer % 1,04
3. sivasıngülü %0,77
4.seraym %0,68
5.felluz %0,64
6. gul_0663 %0,62 %
7.hedef 60 %0.61

kilo veremeyenler

kaania

kilo alan arkadaşlarımız

xc9 +1,79
leneva+1.44
bicnv +1.02

umarım unuttuğum yoktur arkadaşlar… hepinizi öpüyorum… 2 çocukla hata yapabilirim şimdiden kusura bakmayın düzeltme kabul ederim … kilo verenleri alkışlıyorum şekerler….

İncirim harika vermissin bu arada tebrikler cnmcım

X