Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

tırımujgan ve Pumpul hoşgeldiniz. Doğru yerdesiniz.

Buarada neoldu bilmiyorum ama sayfa ayarları değişti ve pc den açılmış gibi oldu( ben en başından beri cepten yazışıyorum sizinle) Renkli kk sayfası cevap sayfası ikonları, yazınızın altında diyet tickerları falan:KK9::KK9:

Menum
sabah kkk
aksam 5 kofte 2 kasik bulgur pilavi
semizotu salatasi ayran
5km yuruyus
Afiyet olsun. Çok güzel bir menü ve sporla taçlanmış tebrikler :KK9:

sabah(08.00)
KKK

öğle(12.30)
fırında tavuk
mantar sote
yoğurt
salata

akşam(19.00)
öğlenin aynısı

gün içinde 2.5 lt su
2 fincan sade türk kahvesi
sabah leslie ile 3 mil
akşam 40 dk kardiyo sonrası ebru ile pilates :nazar::nazar::nazar: acayip motiveyim nazar değmesin...
vauuuuuuuuuuuuuuuvvvvvvvvvv bu nedir böyle süpersinnnn. :KK9: Sporuna bayıldım. Ben okuldan geldim mayıştım kalkıp spor yapamadım. Bana sen lazımsın. Kız et bana da yarın kendime geleyim. Vallahi tebrikler.

.....vauuuuuuuuuuuuuuuvvvvvvvvvv bu nedir böyle süpersinnnn. :KK9: Sporuna bayıldım. Ben okuldan geldim mayıştım kalkıp spor yapamadım. Bana sen lazımsın. Kız et bana da yarın kendime geleyim. Vallahi tebrikler.
teşekkür ederim canım, hadi hemen ayaklan hala çoook vaktin var, yarın değil şimdi gel kendine.. sen gül ablamızı görsen o yoğunluğun üstüne gece 1 de bile sporunu yapıp bildiriyor... hadi bekliyorum bildirmini... çabuk çabuk çabuk... :))

Son düzenleme:
KİLO VERENLER
epack %-2.112 En Büyük TÜRKİYE:nazar::nazar::nazar::KK71::119::KK9:
Hedef60busondiyet %-1.832 :nazar::nazar::nazar::KK71::119::KK9:
Mahzen77 %-1.257 :nazar::nazar: :KK71::119::KK9:
Destansı % -1.161 :nazar::KK71::119::KK9:
mavi bisiklet %-0,958:KK71::KK9:
Afatmas %-0.724:KK71::KK9:
Sivasın gülü %-523 :KK71::KK9:
Texmuh %-0,412 :KK71::KK9:
gul_0663 %-0.294 :KK71::KK9:
law-yer %-0, 152 :KK71::KK9:

SABİT KALANLAR
xc9
Sea

ALANLAR

felluz % +1,298 :KK45::KK22:
snowdrop %+1.260 :KK45::KK22:
Bicnv %+ 0,597 :KK45::KK22:

kusura bakmayın geciktirdim..işlerim çok , sağolsun çoğu arkadaş yüzdesini hesaplamamış onlarlada uğraşınca iyice geciktim

kilo veren herkesi kutluyorum :KK9: , sabit kalanlarla veremeyenleride haftaya vermiş olarak görmeyi arzu ediyorum

Liste icin tsk ediyorum canim. Ellerine saglik.
Canim ben persembe gününden beri evde yoktum. Rahatsiz olan amcamin Yaninahziyarete gitmistik.
Dün gece geldik. 100% & bildirim falan yapamadim kusura bakma canim sana zahmet verdim hakkini helal et.
Kendimi iyi hissetmiyorum.:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
Canim amcam bizim kim oldugumuzu bilmiyor bile.

geçmiş olsun canım, çok zor bir durum olsa gerek bu yaşadığınız.. inşallah tez zamanda şifa bulur dertleri.. :KK43:(

sabah:kkk

öğlen:KK56::2 et köfte,1 kase yoğurt,domates,1 hurma

akşam::KK56:4 lahana sarması,2 kaşık et sote,1 kase yoğurt

40 dk yürüyüş:KK8:

şu an açım sanırım biraz yoğurt yiyip yatacammm:KK17:

Sabah...kkk
Aksam...lahmacun,ayran,yogurt.kirmizi ve yesil biber.marul
Bu aksam bende doymadim .. degissiklik olsun diye Leslie 4 yaptim

Bu aralar gezmeye çok gidiyorum fazla yazamıyorum bildirim yapıp çıktım. Gül abla ellerine sağlık.kilo verenleri gönülden tebrik ederim. Veremeyenler üzülmek yok önümüzdeki maçlara bakıcaz artık.kilo alanlar cıssları azaltıp sporu arttırırsak bu işi tamamdır,regli yakın olunca vücut su tutuyor,belki kilo bile değildir...
Valla gezmelerde olunca öğün aralarında ki saatlere uymak çok zor.hadi pasta börek almıyorum. Kısırdan yiyorum çok ısrar edince sadece küçük bir çatal ucundan tadıyorum gel gelelim leptini çalışmaya fırsat tanıyamıyorum.neyse kızlar cısslar olsada 5km yürüdüm 2,5lt su içtim gezmeye giderkende yürüdüm 30dk falan sürdü yani bu gün 1,5saat yürüdüm fazladam 30 dkka benden cısslara gitsin ve geldikleri gibi gitsinler sakın totoşuma yerleşmesinler!!!!!!!!!

Afiyet olsun. Çok güzel bir menü ve sporla taçlanmış tebrikler :KK9:

vauuuuuuuuuuuuuuuvvvvvvvvvv bu nedir böyle süpersinnnn. :KK9: Sporuna bayıldım. Ben okuldan geldim mayıştım kalkıp spor yapamadım. Bana sen lazımsın. Kız et bana da yarın kendime geleyim. Vallahi tebrikler.
tskler canim :KK66:

Sabah...kkk
Aksam...lahmacun,ayran,yogurt.kirmizi ve yesil biber.marul
Bu aksam bende doymadim .. degissiklik olsun diye Leslie 4 yaptim
Lahmacunu nasil yapiyorsunuz ?

geçmiş olsun canım, hayırdır?

ben de bir kaç gün bir deniycem bakalım.. olmazsa iade edicem :))
selam herkese,
bu saatte yazıyorum bir yandan calsııyorum da ofisteyim evet bu saate :KK43: artık bakalım kacta cıkacagız???
Liste için tşkler Gul.
Verenlere tebrikler veremeyen ve yerinde sayanlara da ( ben :)) bir sonraki hafta vereceğiz.
bugun ikizlerden birinde ates, oksuruk gibi sıkayetler olunca bekletmeden götürdük. İlaçlarımızı aldık. Zaten yogun olan gune bir de bunlar eklendi.
aksam da dogum gunumuz vardı. Anaokulunda kutladık. o kadar karmasa ve kosturmaca arasında neyse toparladı biri . Ben arada da egzersizi unutmadım. 30 dk kadar yürüdüm.

kahvaltı : kkk
ogle : -------
aksam : bol salata, taze fasulye, cok az pasta :KK43:

günaydın kızlar, bugün börek alacaktım gelirken günlerdir canım istiyor. ama kendime söz verdim. 65 e indiğimde alacağım böreği...

bunu siz olmasaydınız başaramazdım..

herkese bol leptinli bir gün dilerim

bugün keyifler nasıl:21:
hepinize güzeeeel bir gün diliyorum:KK16:
sabah 1 saat yürüyüşümü yaptım güneşin kıpkırmızı doğuşunu izliyorum her sabah müthiş zevk alıyorum:KK16:
duşumu aldım şimdi kahvaltı yapıyorum
sizden ne haber?

sea ne kadar çok çalışıyorsun, Allah kolaylık versin...

bu arada kızlar Mahzene özelden yazdım size de ilan edeyim.

hedef 1 aralık:65
hedef 1 ocak:62 :21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21:

bugün keyifler nasıl:21:
hepinize güzeeeel bir gün diliyorum:KK16:
sabah 1 saat yürüyüşümü yaptım güneşin kıpkırmızı doğuşunu izliyorum her sabah müthiş zevk alıyorum:KK16:
duşumu aldım şimdi kahvaltı yapıyorum
sizden ne haber?

günaydın xc9 cuğum karşılaşamadık ne zamandır.
ohh misler gibi yürümüşsün. yeni doğan günü karşılamak ne güzel... :nazar::nazar:
sana bir sürü güzellikler getirsin gün.

ben de iyiyim şükür. 2 km kadar işe gelirken yürüdüm sabah. akşam leslie yapacağım inşallah..
öpüyorum, afiyet olsun

günaydın xc9 cuğum karşılaşamadık ne zamandır.
ohh misler gibi yürümüşsün. yeni doğan günü karşılamak ne güzel... :nazar::nazar:
sana bir sürü güzellikler getirsin gün.

ben de iyiyim şükür. 2 km kadar işe gelirken yürüdüm sabah. akşam leslie yapacağım inşallah..
öpüyorum, afiyet olsun

evet canım görüşemiyoruz
tşk ederim her yeni gün hepimize güzellikler getirsin
demek 2 ay sonra hedefine ulaşmayı planladın hadi bakalım sana güveniyorum seni yılsonuna mezun edeceğiz anlaşılan

yeni gelin hoşgeldin:KK48:
seni görüyorum sen beni görüyor musun:KK3:

evet canım görüşemiyoruz
tşk ederim her yeni gün hepimize güzellikler getirsin
demek 2 ay sonra hedefine ulaşmayı planladın hadi bakalım sana güveniyorum seni yılsonuna mezun edeceğiz anlaşılan

inşallah xc9 cuğum, olur mu bilmiyorum ama hedefler koyayım bu şekilde dedim..
olacaksa böyle olur yoksa olmaz. işin aslı bu 6 kg de aşırı bir efor sarfetmedim, sadece çok güzel yürümüştüm..
ama sanırım artık efora ihtiyacım var..
desteğiniz için çoook teşekkürker

lenevacım, hoşgeldin gülüm nasılsın bakalım?

X