Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ben geldiiiiim. hepinizi çok özledim. gerçi kimler var kimler yok benim devre burda mı eksil di mi arttı mı bilmiyorum ama....:KK54::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

inşallah xc9 cuğum, olur mu bilmiyorum ama hedefler koyayım bu şekilde dedim..
olacaksa böyle olur yoksa olmaz. işin aslı bu 6 kg de aşırı bir efor sarfetmedim, sadece çok güzel yürümüştüm..
ama sanırım artık efora ihtiyacım var..
desteğiniz için çoook teşekkürker

lenevacım, hoşgeldin gülüm nasılsın bakalım?

teşekkür ederim canım. gayet formumdayım. sen nasılsın:KK1::KK1:

ben karataya uyduğumu asla söyleyemem. ama koşturmacadan yine de kilo verdim. 53 kilo bir gelin oldum. tabi açık büfe beni mahvetti. bide galiba yine insülin direncim falan oldu. o nedenle hiç kendimi tutamadım ve herşeyi yedim. saatlerede dikkat etmedim. inşallah düzene oturturum artık.
işte işler yığılmış beni bekliyor. boşluk bulunca gene gelirim. hoşçakalın:)))

dün bildirim yapmadım çünkü aynı kilodayım :KK43:
sabah menumu yazayım
1 yumurta, 1 küçükmuz
peynir,zeytin
domates salatalık
kuruyemiş kalmamış şimdi aldım öğleye yerim 1 çaybardaği

bugün keyifler nasıl:21:
hepinize güzeeeel bir gün diliyorum:KK16:
sabah 1 saat yürüyüşümü yaptım güneşin kıpkırmızı doğuşunu izliyorum her sabah müthiş zevk alıyorum:KK16:
duşumu aldım şimdi kahvaltı yapıyorum
sizden ne haber?

günaydın canım ben de sabah 20dk kardiyo yaptım, güneşin doğuşunu falan izleyemiyorum ama rken kalkmak güne egzersizle başlamak çoook güzelll..
ben geldiiiiim. hepinizi çok özledim. gerçi kimler var kimler yok benim devre burda mı eksil di mi arttı mı bilmiyorum ama....:KK54::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hoşgeldin canım, biz de özledik seni.. nasıl gidiyor evlilik?

Merhabalar
dün bildiririm yapmayı unutttum mesajımı attınca. Bildirim yapmıi gıbi hissettim kendimi sanırım. Ben sabah dışarda yürüyüşüme devam ediyorum. Gerçekten hayatta bahane edilecek çok az şey varken sürekli bişeyleri bahane ediyoruz. oğlum var erken kalkıyor derken buldum çaresini o erken mi kalkıyor öyleyse ben daha erken kalkarım di mi ama.

Xc9 denize yürüyüş mesafesinde güvenli bi yerde oturmayo çok isterdim. Sen bu şansını çok güzel değerlendiriyorsun tebrikler
Bicnv hedefe az kalmış. Hep birlikte inşalllah.'

Canim ben is cikisi kzim istedi diye aldim...kitapta tarifi var ama lahmacun yemek aklima gelmedigi icin hic bakmadim....
Anladim canim tsk ederim
ben karataya uyduğumu asla söyleyemem. ama koşturmacadan yine de kilo verdim. 53 kilo bir gelin oldum. tabi açık büfe beni mahvetti. bide galiba yine insülin direncim falan oldu. o nedenle hiç kendimi tutamadım ve herşeyi yedim. saatlerede dikkat etmedim. inşallah düzene oturturum artık.
işte işler yığılmış beni bekliyor. boşluk bulunca gene gelirim. hoşçakalın:)))
Mrb hosgeldiniz 53 kg a karatayla mi indiniz ? Kactan indinir ve ne kadar surede tskler simdiden

Birde arkadaslar dun 69.5dim bugun 70 anlamadim ben bu isi valla
3.kasim sabahi 70
4 kasim sabahi 69.5
5 kasim da yine 70
bu nedir yaw
ins boyle gitmez :KK66: su 7p i gormek istemiyorum ya artik poff br 69e inseydim

Birde arkadaslar dun 69.5dim bugun 70 anlamadim ben bu isi valla
3.kasim sabahi 70
4 kasim sabahi 69.5
5 kasim da yine 70
bu nedir yaw
ins boyle gitmez :KK66: su 7p i gormek istemiyorum ya artik poff br 69e inseydim
canım hafta içi dalgalanmalar olabilir, bu son derece önemli olan haftalık değişim, eğer bu şekilde artılar motivasyonunu olumsuz etkileyekse hergün tartılmamanı öneririm..

sea ne kadar çok çalışıyorsun, Allah kolaylık versin...

bu arada kızlar Mahzene özelden yazdım size de ilan edeyim.

hedef 1 aralık:65
hedef 1 ocak:62 :21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21:

selamlar,
evet ya arada boyle gece calısmaları olmakta ertesi gun gitmiyorum ama tabi gun tersine donuyor.
yeni uyandım.
klasik kahvaltımı yaptım. Bugun yumurtasız..ne bilim bugun geceden kalma olmamadan dolayı mı ne canım istemedi.
sizler nasılsınız?
nasıl gitmekte hayat?

Merhabalar,

Dünkü menüm;
Sabah:1 yumurta,2 dilim peynir,zeytin...
Öğlen:KK70:ışardaydım o yüzden 2 salatalık yiyebildim..
Akşam: Bol yeşillikli salata,1 tavuk but..
Yatmadan kefir içtim,evde mayalıyorum,Canan Hoca da öneriyor kefiri..

Ben günde 3-4 fincan neskafe içiyorum,sütlü,şekersiz..Bırakamıyorum bağımlılık gibi...Umarım kilo vermede engelleyici değildir..

Arkadaşlar dün yazmıştım ama kilo çizelgesini nasıl yapıyorsunuz?Bir yardım lütfen :) Kolay gele...

@nonis hanım yaptığınız diyeti öneriyor musnuz :KK43:

çok moralim bozuk 23 yaşında 100 kiloyum.. bana tavsiyeleriniz ne olabilir? C vitaminini almalı mıyım?

hoşgeldin canım allah mesut etsin....dün listeyi ben yaptım ya gece aklıma geldin leneva eksık dıye hıssettım bır an sonrada o bizi hatırlayana kadar bırkaç ay daha gecer heralde dıye dusundum ama sen çabuk hatırlamıssın ..:)

Merhaba, öğün aralarında türk kahvesi içiyormusunuz, yada bitki çayı. (şekersiz) Bunları içince, leptin hormonunun çalışmasına bir engel oluyormu acaba.

Son düzenleme:
selamlar,
evet ya arada boyle gece calısmaları olmakta ertesi gun gitmiyorum ama tabi gun tersine donuyor.
yeni uyandım.
klasik kahvaltımı yaptım. Bugun yumurtasız..ne bilim bugun geceden kalma olmamadan dolayı mı ne canım istemedi.
sizler nasılsınız?
nasıl gitmekte hayat?
iyi valla nasıl olsun, yuvarlanıyoruz.. boynun nasıl oldu?
Merhabalar,

Arkadaşlar dün yazmıştım ama kilo çizelgesini nasıl yapıyorsunuz?Bir yardım lütfen :) Kolay gele...
canım ben de sana link vermiştim geçmişe bir bak istersen..
Merhaba, öğün aralarında türk kahvesi içiyormusunuz, yada bitki çayı. (şekersiz) Bunları içince, leptin hormonunun çalışmasına bir engel oluyormu acaba.

bitki çayı türk kahvesi leptini bozmaz canım tabi şekersiz olması kaydıyla..

Son düzenleme:
canım hafta içi dalgalanmalar olabilir, bu son derece önemli olan haftalık değişim, eğer bu şekilde artılar motivasyonunu olumsuz etkileyekse hergün tartılmamanı öneririm..
ay ilk gunler ya meraktan tartiliyorum dayanamiyorum valla ya

Ben iciyorum leptin sekersiz oldugu surece bozulmuyor

slm arkadaşlar ben geldim sabah kahvaltım yok
11:30 da
muz yedım şimdi açım ama iş yerınde yiyecek bır şey yok maalesef akşam olmasını beklıycem

X