Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

arkadaşlar merhaba,
ben karatay ile 9 ayda yaklaşık 8 kilo verdim.
ama ardından tatil süresinde yaptığım kaçamaklar ile bunun 2 kilosunu geri aldım ve şuan 59 kiloyum.bu sabah itibari ile tekrar karataya başladım.
motive olmak için desteğe ihtiyacım var
9 ayda 8 kilo bana cok az geldi ya bisileri yanlis mi yaptiniz?
Bundan evvel de yazmistim 2 ayda 14 kilo verdim.azim azim azim.inaniyorum ben size ama yaptiklarinizi tekrar gozden gecirin:)

BENİMDE DESTEĞE İHTİYACIM VAR PAZAR GÜNLERİ KAÇIRIYORUM BENDE EVDE VE EŞİMLE OLDUĞUM İÇİN :KK43:((( BİDE ARKADAŞALR BEN MENEPOZ BAŞLANGICINDAYIM SANIRIM DAHA FAZLA KİLO ALMAK İSTEMİYORUM CANAN HOCANIN MENEPOZ DÖNEMİ İLE İLGİLİ TAVSİYESİ YADA YAZISI VARSA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ BANA NASIL ULAŞABİLİRİM .ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER EDERİM İLGİLENEN ARKADAŞLARA.
Hoca nin yapilmis bir roportaji varsa ya da bu konuyla ilgili yazmis oldugu bi yazi internetden ulasirsinz bakin bence :KK66:

Iyi gunler arkadaslar. Belki siz biliyorsunuzdur, Canan hocaya netden ulasmak mumkun mu? Bazi sorularim var. Mesela bugday filizi ve bugday cimi suyuna sicak bakiyor mu? Ornek monulerinde bazi gunler tahillar yok.Acaba bu B vitamini eksikligine yol acmazmi? Ben 1.58 boyundayim eskiden 49 50 kg korumak icin yedigime dikkat ediyordum.kolay olmuyordu kilomu korumak.Karatay diyeti ile yasadigimdan beri 47-48in uzerine cikamiyorum.Baktim olmuyor meyve yemegi cogaltdim bazen ekmek de azacik yiyorum.ama 48in ustune cikamiyorum saglikli beslendigim icin. Saglikli kilo almak icin ne yapmak gerekir acaba.
Ve bebek beslenmesi.Bebekler icin ornek monusu olsa keske. Aksam yatmadan once ne onerir acaba? Sadece yogurt olurmu ki? Yogurt zaten veriyorum da aksam icin sadece yogurt ne kadar uygun.

Sizede iyi günler :))) yeni olduğum için bende bilmiyorum nasıl ulaşacağımı keşke öyle bişey olsa sorularımız yöneltsek kendisine .

Merhaba kilonuz iyi geldi bana ama boyunuz kaç o önemli tabi :KK25:

pazar günleri için kendine de sağlıklı atıştırmalıklar yapabilirsin ya da eşine de karataya uygun olmayan bir şeyi yapma,gözünün önünde olmazsa işin daha kolay olur :KK68:

çikolata yerine kuru kayısıyı kakaoya batırıp ye,çikolata isteğini çok bastıracaktır,tarçınlı süt ona keza.fast food isteğini de haftada 1 gün 1 ad. lahmacun,yanında bol salata yeşillik ayranla bastırabilirsin,öncen çorbada içersin mesela,çok doyurucu bir menü olur :KK50:
boyum 1.56.
kendimi 50-52 aralığında daha sağlıklı ve fit hissediyorum:)

9 ayda 8 kilo bana cok az geldi ya bisileri yanlis mi yaptiniz?
Bundan evvel de yazmistim 2 ayda 14 kilo verdim.azim azim azim.inaniyorum ben size ama yaptiklarinizi tekrar gozden gecirin:)

canım sanırım bu da metabolizma ile ilgili.
verilecek kilo az olunca vermek da zor oluyor.
eşim ile beraber başladık ,o bu kadar sürede 25 kilo verdi.
110 kilodan 85 kiloya düştü.

çok teşekkür ederim ilginize iş yerindeyim şuanda hopörlör bulabildiğim an dinliycem hemen .:))) kendinize iyi bakın ..

Kizlarrr bu arada sabah tartildim hadi kacamak yapan varsa da elindekini biraksinnnnn.
77.6 ile gecen hafta basi basladim karataya,sabah 74.6 ciktimmmm.sizlerden de hbr bekliyorum.lutfen vazgecmeyin!

Merhaba kızlar uzun süredir takip ediyorum sizi,
Ben de burdan ilham alarak 11 gündür yapıyorum bu diyeti fakat sadece 900gr verebildim :.( adetim 1 hafta gecikti acaba bundan mı diyorum ama yine de sanki vermem gerekirdi, acaba nerde yanlış yapıyorum fikri olan var mı?? Bu arada diyeti bırakmıcam inş kararlıyım kurtulcam bu kilolardan :) dipnot: boyum 161 kilom 66.3

Merhaba kızlar uzun süredir takip ediyorum sizi,
Ben de burdan ilham alarak 11 gündür yapıyorum bu diyeti fakat sadece 900gr verebildim :.( adetim 1 hafta gecikti acaba bundan mı diyorum ama yine de sanki vermem gerekirdi, acaba nerde yanlış yapıyorum fikri olan var mı?? Bu arada diyeti bırakmıcam inş kararlıyım kurtulcam bu kilolardan :) dipnot: boyum 161 kilom 66.3

keisnlikle bırakma regi sonrası 2 kilo garanti gider :)
regli çok etkiliyor çünkü birde 1 hafta grcikmesi ödem oluşrumuştur.

arkadaşlar tekrar menülerimizi yazmaya başlasak,
birbirimize fikir vermiş oluruz,hem de dolaylı kontrol olur.
ne dersiniz?

arkadaşlar tekrar menülerimizi yazmaya başlasak,
birbirimize fikir vermiş oluruz,hem de dolaylı kontrol olur.
ne dersiniz?
Valla ben de kitaplari olmasina ragmen menu cikarmiyorum.ne yememem gerektigini biliyorum cunki;
Seker ve sekerli her sey,paketlenmis urun,ekmek!
Ve de ben aksam 5 de birakiyorum yemegi ve 2 ogun yiyorum belki size de bi oneri olur.onun disinda da internette 500 tane mönü ornegi var isterseniz bi goz atin :KK66:

GÜNAYDIN HERKESLERE :) BEN KENDİMİ BİLDİM BİLELİ BU İŞLERLE UĞRAŞIYORUM AMA TAM OLARAK ÇÖZÜM ALAMIYORUM 1 AY SONRA İSTANBULA GİDİCEM " YORK " TESTİ DUYDUNUZMU BİLMİYORUM ONDAN YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM BİLGİSİ OLAN VARMI ARANIZDA

X