Kardeş acısı

sağolun Allah sizden de razı olsun. kuzenime çarpan kişi ceza bile almadı. 1 yıl boyunca diğer kardeşleri psikolojiktedavi gördü, küçük kuzenim bana: zeboş; annemi, babamı kaybettim ama kardeş acısı çok zormuş dedi. bunalımdan asla çıkmaz dediğimiz kız evlendi ve çook mutlu...

inşallah siz yuvanızda çocuklarınızla mutlu olursunuz

İnşallah canım sağolasın
Çok sevindim kuzeninin adına canım ya
O kuzenlerinin anne babası da mı vefat etti :S

Son düzenleme:
Avuçlarımda hala sıcaklığın
Sıcaklığın
Sıcaklığın var, inan.

Hasretindir içimde
Hep alev
Hep alev
Hep alev alev yanan.

10 ay oldu... :KK43:

canım başın sağolsun.
okuyunca tüylerim diken diken oldu.
çok zor allah sabır versin size.
umarım annen iyidir.

Allah sabırlar versın kardeşim :KK43:
Rabbim ahirette yanında olsun, razı olsun.
herseye ragmen sen hala nefes alıyorsun ve ıstesende ıstemesende
yaşıyorsun. once kendın ıcın sonra annen ve baban ıcın dik durmaya calıs.

Rabbim yardimcin olsun canim sabir versin ne desek bos! Taktiri ilahi insanin ici nekdar acisada boyun egmekten baska care yok. Umarim mutlu olursun feraha erisirsin. Insallah güzel yuvani kurup ailene torun verip yaralarinizi sararsiniz birlikte.Ablacigininda mekani cennet olsun ömür dedigin kisacik bir misafirlik. Rabbim ahirette sizi cennetinde bulustur insallah!
Allahina sigin canim benim.

başın sağolsun Allah yardımcınız olsu n çok zor bende yaşadım 10 yl önce ben 17 kardeşim 11 yaşındaydı 2 gün içinde rahatsızlandı ve vefat etti kabus gibiydi inanamadık, annem zaten psikolojik rahatsızlıkları vardı dayanamıycak aklını yitiricek sandım Allahım sabrını verdi acısı her daim içimizde hep an ıyoruz fakat dendiği gibi hayat devam ediyor, ablanız mutsuz olmanızı istemezdi acınız çok ama çok taze hergün büyüdüğünü düşünüceksiniz bu acının evet büyüyor özlem artıyor her gün ama insanoğlu acıyla yaşamaya da alışıyor....Allah sabır versin

24 yaşındaki tek erkek kardeşimi 10 gün önce trafik kazasında kaybettim. insan hep anasına babasına hazırlanıyor bir gün ölecekler diye ama ölüm sırayla değilmiş. gördük.

Gerçekten çok üzüldüm. Hepinizin başı sağolsun. Allah geride kalan sevdiklerinizi size bağışlasın inşallah. Allah sabır versin.

Kan bağım yoktu ama birlikte okula başlayıp,Lise'ye kadar yanyana durduğum kardeşimi kaybettim bundan 2 yıl önce.
Deniz de boğuldu.3 gün aradık,sahilde sabahladık.O anlar da öldüğünü kabullenmiştikte,ya bulanamaz da mezarı olmazsa diye cok korkmuştum.

Şimdi yerinde ve biliyorum rahat uyuyo ama ondan sonra ben hiçbirşey için dert etmedim.Hem dert ettiğim şeyleri paylaşabilcek bi dostum,kardeşim yok artık,hemde onun da sıkıntıları vardı ama 5 dakka içinde hepsi bitti,gitti.Çok zor toparlandım,hala daha numarası kayıtlıdır bende bir gün arıcakmış gibi.Ben ona hep dua edıyorum,siz de cok cok dua edin kaybettiklerinize,yanımızdalar biliyorum.Onlar bizim sağ tarafımızda ve bizii koruyolar..

Mekanları cennet olsun..:KK43::KK43:

henüz 5 yaşında tanıştık...aynı okul aynı sınıf aynı sıra...tam tamına 17 sene berberdik...
lisede beraber ders çalıştık gecemiz gündümüz hep biarada geçerdi...üniversiteye gittik uzaklaştık....
araya mesafler insanlar ilişkiler girdi....ama sevgimiz hiç bitmedi...ve 1 yıl önce kaybettim onu..ÜZGÜNÜM annesi evlat acısı çekiyor ..ben onu çok özlüyorum çok çoookç...
ALLAH MEKANLARINI CENNET EYLESİN İNŞALLAH

X