Göz Makyajı Kaş kirpik boyası

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
tamam güzel bişi gibi ama su bazlımı içine su geçiriyormu yani abdest alan kişiliğiz :))) bu önemli canım biraz daha bilgi lütfen

tamam güzel bişi gibi ama su bazlımı içine su geçiriyormu yani abdest alan kişiliğiz :))) bu önemli canım biraz daha bilgi lütfen

sac boyası ne kadar su bazlıysa buda o kadar su bazlıdır canım buda bir nevi boya ve sac boyası gibi 1 ay dayanıyor sevgiler

Ben kuaförde boyattım bi kaç defa ama çok fazla dökülme oldu kirpklerimde. Bu boyadan da gördüm geçen gün parfümeride,satıcı kadın dökülme olduysa kullanma dedi..

Peki barçman ben alıcaam kedin de çok fazla yüzümü yıkayan biriyim. Boya suratıma dğılmaz dii mi? Bi kere suya dayanıklı bi rımel sürmüştüm suratımı yıkadım gözlerimi de ova ova, rımel tüm suratadağılıdı ve kapkara bi kız oldum :Roflol:

Bende az önce gittim sordum. 16,50 ytl. Burdaki parfümeriye daha yeni gelmiş zaten..

Peki barçman ben alıcaam kedin de çok fazla yüzümü yıkayan biriyim. Boya suratıma dğılmaz dii mi? Bi kere suya dayanıklı bi rımel sürmüştüm suratımı yıkadım gözlerimi de ova ova, rımel tüm suratadağılıdı ve kapkara bi kız oldum :Roflol:

Bildiğim kadarıyla akmıyo canım. Yani en azından ben boyattığım zaman akmadı hiç!

teşekürler barçman, senden değişik değişik şeyler öğreniyorum. benim de aklıma yattı, biraz arastırayım bakalım. ayrıca bir şey soracağım: rimelli gibi duruyor ama her rimel aynı güzellikte durmuyor ki, çok güzel rimelli gibi duruyor mu? hem istersek üstüne yine rimel sürebilir miyiz? aldığımız boya bir kullanımlık mıydı?

teşekürler barçman, senden değişik değişik şeyler öğreniyorum. benim de aklıma yattı, biraz arastırayım bakalım. ayrıca bir şey soracağım: rimelli gibi duruyor ama her rimel aynı güzellikte durmuyor ki, çok güzel rimelli gibi duruyor mu? hem istersek üstüne yine rimel sürebilir miyiz? aldığımız boya bir kullanımlık mıydı?

canım kirpiklerin kapkara boyalı oluyor tabi istersen ustune rimel surebilirsin bununla makyajsızda kendini iyi hissediyorsun ayrıca ovgulerin icin cok sagol ne mutlu bana sevgiler

X