Göz Makyajı Kaş kirpik boyası

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
teşekürler barçman, senden değişik değişik şeyler öğreniyorum. benim de aklıma yattı, biraz arastırayım bakalım. ayrıca bir şey soracağım: rimelli gibi duruyor ama her rimel aynı güzellikte durmuyor ki, çok güzel rimelli gibi duruyor mu? hem istersek üstüne yine rimel sürebilir miyiz? aldığımız boya bir kullanımlık mıydı?

pardon diger sorunu gormemisim hayır 15 milyon veriyorsun ve 6 ay kadar kullanıyorsun sevgiler

canım kirpiklerin kapkara boyalı oluyor tabi istersen ustune rimel surebilirsin bununla makyajsızda kendini iyi hissediyorsun ayrıca ovgulerin icin cok sagol ne mutlu bana sevgiler

peki sen üstüne rimel sürüyor musun (arada sırada da olsa), yoksa hiç gerek yok mu? bir de rimel gibi ağırlaştırıyor mu kirpikleri yoksa saç boyası gibi etkisi hissedilmiyor mu?

peki sen üstüne rimel sürüyor musun (arada sırada da olsa), yoksa hiç gerek yok mu? bir de rimel gibi ağırlaştırıyor mu kirpikleri yoksa saç boyası gibi etkisi hissedilmiyor mu?

sadece ozel gunlerde rimel suruyorum cok sık degil hayır agırlastırmıyor aynı sac boyası gibi sevgiler

ya kızlar ben bunu kızılayda bır yere sordum 25 ytl dedi vazgeçtim.sadece denemek için pahalı geldifisfisfis

canım ya çok güzel bşye benziyor bu.çok güzel bi paylaşım gerçekten çok sağol.peki bunu sürdüğümüzde kirpikler kıvrık duruyormu yada bazı rımellerde olduğu gibi kalıntı filan kalmıyor dimi. peki dökülme filan yapmaz dimi canım ya.he birde alt kirpiklerede sürebilirmiyim bir zararı olurmu? ya çok soru sordum ama bir ay sonra kesin çıkıyor dimi?

canım ya çok güzel bşye benziyor bu.çok güzel bi paylaşım gerçekten çok sağol.peki bunu sürdüğümüzde kirpikler kıvrık duruyormu yada bazı rımellerde olduğu gibi kalıntı filan kalmıyor dimi. peki dökülme filan yapmaz dimi canım ya.he birde alt kirpiklerede sürebilirmiyim bir zararı olurmu? ya çok soru sordum ama bir ay sonra kesin çıkıyor dimi?

canım rica ederim ama bu rimel degil kirpik boyası rimel gibi kalıntı bırakmıyor tabiki istersen alt kirpiklerinede surebilirsin nasıl sac boyası yıkandıkca akar ve 1 ay kadar dayanır buda oyle yalnız kutudaki tek kullanımlık degil 6 ay kadar idare ediyor kas ve kirpiklerinizin rengi cok koyu renk degilse ideal sevgiler

evet biliyorum belcika'da da bulunuyor bu maskara siparis etmistim net ten gelmisti super hakikaten ben sadece kirpiklerime uyguluyprum ama ...
valla bende tavsiye ederim arkadaslar

Ben kuaförde boyattım bi kaç defa ama çok fazla dökülme oldu kirpklerimde. Bu boyadan da gördüm geçen gün parfümeride,satıcı kadın dökülme olduysa kullanma dedi..

Arkadaşlar en güzeli hint yağı ile tatlı badem yağını karıştırıp sürmeniz hem doğal hem de kalıcı her ay tekrarlamassınız badem yağı koyulaştırıyor rengini hint yağı ise 2 haftada farkedilir şekilde uzatıyor.Tavsiye ederim herkese:teytey:

Arkadaşlar en güzeli hint yağı ile tatlı badem yağını karıştırıp sürmeniz hem doğal hem de kalıcı her ay tekrarlamassınız badem yağı koyulaştırıyor rengini hint yağı ise 2 haftada farkedilir şekilde uzatıyor.Tavsiye ederim herkese:teytey:

badem yagını denedim ama ben sarısın oldugum icin kaslarımın ve kirpiklerimin rengi acık renk yani badem yagının koyulastırmada hic faydası olmadı bu boyadan cok memnunum sevgiler

arkadaşlar ankara dayım,barçmanın kullandığı kirpik boyasını ankara da alıp kullanan var mı?eğer varsa bana adres verebilmeniz mümkün mü? şimdiden teşekkür ederima.s.

arkadaşlar ankara dayım,barçmanın kullandığı kirpik boyasını ankara da alıp kullanan var mı?eğer varsa bana adres verebilmeniz mümkün mü? şimdiden teşekkür ederima.s.

canım ankarada bulabilecegini dusunuyorum sonucta buyuk bir sehir parfumerilere bakabilirsin sevgiler

X