Göz Makyajı Kaş kirpik boyası

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
sen bir tanesin ya çok sağol ben fazla makyaj yapmam ama rimel ve ruj sürerim mutlaka.çok işime yarayacak bir öneri teşekkürler canım.rimeli temizleme konusunda tembel olduğum için kirpiklerim döküldü.bu tam benim gibi tembellere göre:))

özellikle kirpiklerin çok koyu renk değilse memnun kalıcağına eminim canım sevgiler

borçman bende aldım tavsiyen üzerine.kirpiklerimi boyayacağım ama uzatıcı,besleyici losyonda kullanıyorum. Acaba boyadıktan sonra üstüne kullanabilrimiyim besleyici losyonu zararı olur mu? bilgilendirirsen sevinirim

borçman bende aldım tavsiyen üzerine.kirpiklerimi boyayacağım ama uzatıcı,besleyici losyonda kullanıyorum. Acaba boyadıktan sonra üstüne kullanabilrimiyim besleyici losyonu zararı olur mu? bilgilendirirsen sevinirim

kirpik ve kaşlarını boyadıktan sonra besleyici losyon kullanmanın bir zararı olacağını düşünmüyorum yani kullanabilirsin canım

saol canım bende kadıköydeyim alıcam denicem sonucu yazarım byyyyy

bütün yorumları okudum kirpiklerim fena değildir ama rimelsiz de daha güzel görünsün isterim
merak ettim kullanıp deneyeceğim
teşekkürlerrrr

selam arkadaslar bugün gidip aldım bu boyayı yaptım hic belli bile degil.yazdıgı gibi yaptım fakat bende hic belli olmadı anlayamadım. o paraya iyi bi rimel alabilirdim:)))cok acık renkli kirpiklerde belki işe yarıyodur. baya üzüldüm sonuca:KK43:

selam arkadaslar bugün gidip aldım bu boyayı yaptım hic belli bile degil.yazdıgı gibi yaptım fakat bende hic belli olmadı anlayamadım. o paraya iyi bi rimel alabilirdim:)))cok acık renkli kirpiklerde belki işe yarıyodur. baya üzüldüm sonuca:KK43:

yazdığı gibi süreyi çok kısa tutmayın birde kirpiklerinin rengi koyuysa fazla farketmez ben kaç kez kaşı kirpiği açık renklerde işe yaradığını belirtmiştim canım

Selam barçman kirpiklerım koyu degil fazla aslında ince telli oldugu icin kalınlasmasını dolgun gözükmesını umut ediyordum.Cildim yaglı oldugu icin rimel akıyor sürekli temizlemeside zor oluyo. ama hep merak ediyodum denemiş oldum sureyi biraz daha uzatıp bi kez daha denemek istiyorum. kac gün sonra tekrar deneyebilirim acaba.?bide üst üste yaparak kirpikleri dökmeyim:))

Selam barçman kirpiklerım koyu degil fazla aslında ince telli oldugu icin kalınlasmasını dolgun gözükmesını umut ediyordum.Cildim yaglı oldugu icin rimel akıyor sürekli temizlemeside zor oluyo. ama hep merak ediyodum denemiş oldum sureyi biraz daha uzatıp bi kez daha denemek istiyorum. kac gün sonra tekrar deneyebilirim acaba.?bide üst üste yaparak kirpikleri dökmeyim:))

kısa süre tuttuğun için bir hafta sonra deneyebilirsin ben evişlerimi yaparken sürüyorum 1 saat kadar tutuyorum dökülme olmuyor bu arada umarım siyahını almışsındır kahverengisi güzel olmuyor

ya bende ılk kez duyuyorum ısmını aldım berrıneylul ısmı zaten 1.sayfada yazıyo hatta ıstanbuldaysan yerı bıle ya bende sarısınım kırpıklerımde resmen sarı ınsallah ıse yarar

ya bende ılk kez duyuyorum ısmını aldım berrıneylul ısmı zaten 1.sayfada yazıyo hatta ıstanbuldaysan yerı bıle ya bende sarısınım kırpıklerımde resmen sarı ınsallah ıse yarar

kirpiklerin sarıysa bu boya tam sana göre boyayı biraz uzun tutki iyice çeksin çok memnun kalacaksın canım

ınsalllah canım yaa valla cocuk gıbı sevındım bunu okuyunca cunku evde falan resmen hasta gıbı gozukuyorum rımel surmedıgım surece sankı kırpıksız gıbıyım rımelde guzel ama dokuyo vs yeterınce kırpıklerım gur ama gostermıyolar ınsallah boyle bı sorunumda kalmıcak :))

canım paylaşım için tesekkur ederım ben normalde kumralım ama kaslarım kumralın koyusu ama tam sıyah dııl kıprıklerım kumral saclarım su an sarı ben bu boyayı sımdı ne renk alsam iyi olur yardımcı olursanız sewınırım

canım paylaşım için tesekkur ederım ben normalde kumralım ama kaslarım kumralın koyusu ama tam sıyah dııl kıprıklerım kumral saclarım su an sarı ben bu boyayı sımdı ne renk alsam iyi olur yardımcı olursanız sewınırım

kesinlikle siyahını al canım kahverengisi koyu kahve değil boyayınca hiç farketmiyor siyahınıda uzun süre tut korkma hiç bir zararı olmuyor

bende aldım kullandım.gayet iyi bi ürün yan etkisi yok,kullanımı kolay..acık tenliler için kahvesi iyi

X