Göz Makyajı Kaş kirpik boyası

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben aldım güzel bişi de yanlışlıkla parmaklarımı boyamışım seçim boyası gibi çıkmak bilmiyor ya:bbo:

barçman teşekkürler bilgiler için sayende yeni bir şey daha öğrenmiş oldum bende almayı düşünüyorum kadıköye indiğim zaman çok teşekkürler değerli paylaşımın için

barçman teşekkürler bilgiler için sayende yeni bir şey daha öğrenmiş oldum bende almayı düşünüyorum kadıköye indiğim zaman çok teşekkürler değerli paylaşımın için

rica ederim canım kullanıp mem nun kaldığım herşeyi sizinle paylaşmaya devam ediceğim sevgiler

paylaşımın için tşk canım. bende araştırdım biraz. oturduğu şehirde bulamayan arkadaşlar internetten alabilir. aşağıdaki adreste var mesale.
Link Silinmiştir.

rica ederim canım bende sana araştırmandan dolayı teşekkür ederim böylece bulamayan arkadaşlara yardımcı olabileceğiz sevgiler

alanyada deniz eczanesi satıyormuş arkadaşlar.atatürk cad.36/c
telefonla sipariş de var numara:0242 511 41 37.belki alanyadaki arkadaşlara faydası olur
paylaşımın için sağol canım sayende alanyadaki arkadaşlarda bu güzel üründen yararlanacaklar sevgiler

canım senin bahsettiğin rimeli bulamadım ,ama başka rimel gördüm normal bildiğimiz rimellerden sürüyorsun 3 ay kalıyor ve suya dayanıklı eğer çıkartmak istersen özel bir sıvısı var onunla çıkartabiliyormuşuz.Rimelin fiyatı 10 ytl,çıkartılan sıvı 12 ytl .

astarı yüzünden pahalı yani :Roflol:

barçmancım sen de benim gibi aydındaymışsın
buralarda bu boyayı bulabileceğimiz bir yer var mı :uhm:
sevgiler a.s.

astarı yüzünden pahalı yani :Roflol:

barçmancım sen de benim gibi aydındaymışsın
buralarda bu boyayı bulabileceğimiz bir yer var mı :uhm:
sevgiler a.s.

benim bahsettiğim rimel değil kirpik boyası ne yazıkki aydında ve izmirde bulamadım istanbuldan alıyorum sevgiler

arkadaşlar bunu kullanıyoruz ama gusul abdesti alabilir miyiz?Bi sakıncası var mı acaba?ben biraz bu konularda hassasım da!!!

bende besiktastan aldim,15 ytl,swiss o par ama hic fark yok ,uzuldum aldigima

ben bu ürünü kaşı kirpiği açık renk olan arkadaşlar için önerdim senin kaşın ve kirpiğin koyu renkse tabiki bir fark yaratmaz çünkü defalarca tekrarladığım gibi bu bir rimel değil kaş ve kirpik için özel üretilmiş bir boya

o zaman benim 8 milyon da boşuna gitti:KK43:
gerçi bir arkadaş kıvrık duruyo demişti beni en çok o kandırdı:))))

canım topiği iyice okursan kirpikleri ve kaşları açık renk olanlarda çok işe yaradığını söylemiştim ilk boyadığında birkaç gün kirpikler yumuşuyor daha sonra eskisinden daha kalın olduğu için rimel sürünce kıvrılıyor arkadaşda bunu belirtmişti yani seni kimse kandırmadı sadece topiği dikkatli okumamışsın

benim kaşlarım çok açık renk hem de seyrek, belli olmuyor kaşlarım doğru düzgün. ben kirpiklerim için aldığım siyah boyayı aslında açık tenli olmama rağmen kaşlarıma da uyguladım, tende boya kalmadığı için sadece kaşlarım boyanmış oldu ve çok da iyi oldu. etkisi gecince yine boyayacağım.

benim kaşlarım çok açık renk hem de seyrek, belli olmuyor kaşlarım doğru düzgün. ben kirpiklerim için aldığım siyah boyayı aslında açık tenli olmama rağmen kaşlarıma da uyguladım, tende boya kalmadığı için sadece kaşlarım boyanmış oldu ve çok da iyi oldu. etkisi gecince yine boyayacağım.

evet canım benimde kaşım kirpiğim sarışın olduğum için açık renk ben senelerdir 20 yıldır bu boyayla kaşımı ve kirpiğimi boyuyorum ve çok memnunum 1 ay kadar rahat ediyorum kaşının kirpiğinin rengi açık olan herkesede tavsiye ediyorum sevgiler

o zaman benim 8 milyon da boşuna gitti:KK43:
gerçi bir arkadaş kıvrık duruyo demişti beni en çok o kandırdı:))))

canım kandırıldığımı düşünmedim ki yanlış anlama. bunu belirttiğiniğn farkındayım. ben zaten göze alarak aldım belki memnun kalırım kalmasam da işe yarayacak birine veririm.

yanlış anlamış değilim yazını okursan açık bir şekilde yazmışsın şunu bilki benim topiklerimde kimse kimseyi kandırmaz bunu özellikle anlamanı tavsiye ederim sevgilerimle

X