Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları ** Kasım Bebeklerinin Cicileri,Hazırlıkları **

resim019hu2.jpg

resim019hu2.d8bc17842e.jpg

kızlar beşik konusu açılmış bu da benim oğluşumun beşiği
çok güzel sallanabiliyor
yatak odamıza koyduk her gece yatarken hayal kuruyoruz

Fater hoşmuş beşiğiniz güle güle kullanın inşallah.
Sanki Elmalının koyduğu resimdeki beşiğe benziyor gibi.

Elmalı Turtacım sallanıyorsa bence düşün bunu.Bende hamişliğin ilk zamanları buna benzer bişey beğenmiştim ama o sallanmıyordu.

ayy fater minicik bişey bu çok güzel yaaa bayıldım vallahi..güle güle uyusun minik kuşun içinde..benim kayınvalidem büyüyen karyolaya takmış durumda..napim gönlü olsun alıcaz galiba..

Fater güle güle kullan tatlım çok güzelmiş beşiğiniz. Sen şimdiden kurmuşsun. Ben de kuracağım öyle içi bomboş duruyor, istiyorum ki bir an önce yıkayıp ütüleyip geçireyim içini dışını. Ama yeniden kirlenecek diyorum erteliyorum. Sen ne yapacaksın??? Tekrar mı yıkayacaksın bir süre sonra? Acaba ne zaman kurmak gerekir bilmiyorum ki??

ayy fater minicik bişey bu çok güzel yaaa bayıldım vallahi..güle güle uyusun minik kuşun içinde..benim kayınvalidem büyüyen karyolaya takmış durumda..napim gönlü olsun alıcaz galiba..

bizde büyüyen beşik alıcaz eylülcüm
bu yatak odası için eee başlarda bizim yanımızda yatacak
odada fazla yerim de yok mecburen bunu koyduk
zaten para vermedik arkadaşım verdi canım 3-4 ay için boşa para verme dedi sağolsun
ama aynısını mothercare de görmüştüm 190 ytl idi fiyatı
fazla pahalı bişey değil yani

Fater güle güle kullan tatlım çok güzelmiş beşiğiniz. Sen şimdiden kurmuşsun. Ben de kuracağım öyle içi bomboş duruyor, istiyorum ki bir an önce yıkayıp ütüleyip geçireyim içini dışını. Ama yeniden kirlenecek diyorum erteliyorum. Sen ne yapacaksın??? Tekrar mı yıkayacaksın bir süre sonra? Acaba ne zaman kurmak gerekir bilmiyorum ki??

ben henüz yıkamadım canım sadece kurdum bir hevesle
doğuma yakın yıkamayı düşünüyorum

elmali turta cok güzel bu besiklerde..Benim gözümde hep bambularda,6 aya kadar kalabilir icinde bebe demislerdi..birazdan gidicem yine bakmaya en iyisi bidaha sorayim ben..Sallanabilir olduklari icinde esim bunalrdan istiyor...

fatercim cok sade ve güzelmis yataginiz.beyaz beyaz nede güzel durmus.

bizde büyüyen beşik alıcaz eylülcüm
bu yatak odası için eee başlarda bizim yanımızda yatacak
odada fazla yerim de yok mecburen bunu koyduk
zaten para vermedik arkadaşım verdi canım 3-4 ay için boşa para verme dedi sağolsun
ama aynısını mothercare de görmüştüm 190 ytl idi fiyatı
fazla pahalı bişey değil yani
o zaman senin için tam isabet olmuş canım ..ne güzel ..benimde ablam verecek ama ben görmedim daha kayınvalidesinde kullanmıştı .doğuma yakın alıcaz bakalım nasıl bişey ..yatak odası için benimkide ..odasına ayrı kuracağız beşiğini ..

fater o besigin aynisindan benimde var benimki hakiki agacdan ve cibinligi var baya kullanisli bende resim koymayi düsündüm ama bimiyorum o yüzden kaldi kizimda cok menun kalmisdim bundada kalirim eminim

Ben de bambu beşiklerden almayı düşünüyordum, özellikle sepeti portbebe gibi saplı ve taşınabilir olanlardan. Fakat onlarda bebek en fazla 1-2 ay yatabilirmiş. Özellikle dönmeye başladıktan sonra düşme tehlikesi oluyormuş. Şimdi böyle bi beşik almayı düşünüyorum...
dsc01213ys1.th.jpg

canım benim oğlumun beşiğide bundandı 3 ay zor duruyolar içinde aklında bulunsun başka birşey bak bencea.s.tabi bebek hareketliyse benim oğlan çok hareketliydi 3 aylıkken benim yataktan düşmüştü

canım benim oğlumun beşiğide bundandı 3 ay zor duruyolar içinde aklında bulunsun başka birşey bak bencea.s.tabi bebek hareketliyse benim oğlan çok hareketliydi 3 aylıkken benim yataktan düşmüştü

Canım çok geçmiş olsun. Yalnız parmaklıklar varken nasıl düştü anlamadım... Yoksa sallanır durumdayken hareketten mi düştü?

X