Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları ** Kasım Bebeklerinin Cicileri,Hazırlıkları **

teyzemizin kendi elleriyle yaptığı kapı süsü

resim002md0.jpg

resim001kp6.jpg

benim babaannemin aldığı battaniye

resim003la7.jpg

annemin diktiği nevresim takımı ve yorganı

resim004ng2.jpg

annemin el emeği altın yastığı(ama rengi değişecek)

resim005xc0.jpg

anneannemizin hediye battaniyesi

resim007uj2.jpg

resim008eh3.jpg

Fatercim hepsi çok güzel iyi günlerde kullanırsınız inşallah.
Kardeşin maşallah pek becerikliymiş.
Ya benim kapı süsü annemin dolabındaydı.Üzerine yalnışlıkla bişeyler koymuş.Tüllerin kabarıklığı gitmiş,kırışmış felan.Canım sıkıldı biraz.Ütüyle düzeltirim,olmazsa da kullanmam artık.

sabah 8 gibi buradan iki saat uzaklikta baska bi sehire gidicem..hem esimin isi var hemde

oglumun arabasi,tasima koltugu filan onlara bakmak icin.insl.begenip alirimda eklerim..

fater canım cok güzeller oğlun güle güle kullansın inşallah annanenizin aldığı battaniyenin aynısını biizm annanemizde aldı teyzemizde kapı süsü örmüş ama böyle değil daha farklı üzerine oyuncakları dikilecek ondan sonra ceker koyarım benimkilerden cok annanede kıyafetlerimiz var maşallah solopetler falan ninni beşiğide orda onun içine doldurmuş bide sarmış sarmalamış toz olmasınmış kirlenmiyecekmiş uşağının kıyafetleri babam paketinden cıkarttırmıyo zaten mikrop olur elinizden diye Duyanda cok titiz sanır babamı halbuki hiç alakası yoktur annemle didişip dururlar bu konuda ama bebek söz konusu olunca zaten tanıyamıyorum benim annem mi benim babam mı

teyzemizin kendi elleriyle yaptığı kapı süsü

resim002md0.jpg

resim001kp6.jpg

benim babaannemin aldığı battaniye

resim003la7.jpg

annemin diktiği nevresim takımı ve yorganı

resim004ng2.jpg

annemin el emeği altın yastığı(ama rengi değişecek)

resim005xc0.jpg

anneannemizin hediye battaniyesi

resim007uj2.jpg

resim008eh3.jpg

Fatercim bayıldım bebişinin çeyizlerine, güle güle kullansın inşallah.
Bu arada kapı süsünü dış kapımı yoksa bebek odası kapısı için mi düşünüyorsunuz?

canım ben bebek odası kapısı için düşündüm
aslında kendim yapıp üstüne oğlumun ismini işlemeyi düşünüyordum ama teyzemiz bizden önce davrandı
olsun bu da haşuma gitti
teşekkürler iyi dilekleriniz için beğenmenize sevindik oğluşumla

X