Kavga ettiinizde einiz eya krar m?

eşya kırmakmıı :eek:lmaz: o değilde ben yapabilirim kaydirigubbakcemile3 çok sinirlendiğimde helede yanımızda misafirler varsa masanın altından çatalı batırıyor bacağına kaydirigubbakcemile3

benim nişanlımda 2 yada 3 telefon kırdı.. biri askerdeyken..
birde ilk tnaıştıımız zamanlardı.. beni iş arkadaşımdan kıskandı. iş arkadaşm beni eve bırakmıştı ama 4 mesai arkadaşımla daha beraberdim.
o gün konuşurken telefonu kırdı.. sonra yanına geldim. tartıştık. yanında park halindeki mercedes jipin camlarını indirdi.. sahibi dışarı geldi.. bir mekanın önündeydik güvenlik falan geldi.. söz verdi camları yaptırıcam diye.. epey de külfetli tuttu.. ama adamlar bile bunun deliliğinden bişey diyemedi... kabus gibi bir gündü..
sinirini eşyalardan çıkartır.. sinirlendiğnde ne küfür eder, ne de argo konuşur.. sadece o an delirip kendince gördüğü bişey kırıyor malesef.. ve b huyundan neret ediyorumm..
asla hayatımda hiçbişey kırmadım.. cır cır cır dır dır dır konuşurum kızdığımda sadece.

Son düzenleme:
kırma potansiyeli var gibi görünüyor şimdiden.. ama bi kırsınnn, hele bi kırsınnnn; mazallah gözüm döner, ondan korkarım.. inşalla yaşamayız böle bişi..

eşya kırar cam pencere indirir elini ayagını keser yaralar
tedavi görüyo yalnız sabah kalkıp pisman olur tüm bunlara kötü gecen cocuklugunun sonucu bunlar

benim nişanlımda 2 yada 3 telefon kırdı.. biri askerdeyken..
birde ilk tnaıştıımız zamanlardı.. beni iş arkadaşımdan kıskandı. iş arkadaşm beni eve bırakmıştı ama 4 mesai arkadaşımla daha beraberdim.
o gün konuşurken telefonu kırdı.. sonra yanına geldim. tartıştık. yanında park halindeki mercedes jipin camlarını indirdi.. sahibi dışarı geldi.. bir mekanın önündeydik güvenlik falan geldi.. söz verdi camları yaptırıcam diye.. epey de külfetli tuttu.. ama adamlar bile bunun deliliğinden bişey diyemedi... kabus gibi bir gündü..
sinirini eşyalardan çıkartır.. sinirlendiğnde ne küfür eder, ne de argo konuşur.. sadece o an delirip kendince gördüğü bişey kırıyor malesef.. ve b huyundan neret ediyorumm..
asla hayatımda hiçbişey kırmadım.. cır cır cır dır dır dır konuşurum kızdığımda sadece.

kusura bakma hayatımda tam psikoymuş seninki.....

evlenmeden önce evet kırarmış ama ben hiç rastlamadım. evlendikten sonra değil eşya kırmak bir çay kaşığı bile fırlatamaz. ha bağırır o ayrı ama aşırı tepkiler vermiyor artık. vereliniortak

sadece bağırır ve evden çıkar gider genelde.kırma huyu bende var konsol takımım kalmadı kırmaktan ve telsiz telefon kırdım bi kaç kerede bu huyumu sevmiyorum ama evey çevremdeki eşyalara ben zarar veriyorym.

kusura bakma hayatımda tam psikoymuş seninki.....

canım o gün çokta haklı sayılmazdım bende.. benim ki aradı akşam kahve içelim çıkasında dye kuşlar kelebekler uçuşuyor ses tonunda. çok ısrar etti yok dedim yorgnm eve gidicem dedim.. tamam aşkım dedi.. sonra bizim bilgi işlemci arkadaşlar eve bırakalm seni demişti.. ayda bir kez falan uğruyolar büroya.. 3 erkek 2 bayanız çıktık... işte arabaya gidiyoruz ben uzaktan benimkini gördüm.. çıkışımı bekliyomuş.. gidemedim yanna kadar.. el salladım.. görüşürüz diye.. yürüdüm onlarla.. tabi oda gurur yaptı.. bende olsam delirirdim aslnda.. ama bişey kırmazdım sadece.. onu o an bu kadar yabancı durumuna koymasam bişey demezdi aslında.. ayıp ettim bende. yanmda ki arkadaşta tanıdı onu, git yanına falan dedi.. gerek yok konuştuk nasılsa dedim.. bende sanıyorum ki oraya gelmişte gelmişken kahve içelim dedi diye hesap ettim.. meğer benim için gelmiş sadece..
düşündüm de ben olsam terkederdim onu o anda.. ben biraz antikayım duygularımı hiç belli edemezdim de şimdi yeni yeni alştım.. kötü söz söylemez, saldırmaz kimseye.. çok delirdiğinde böyle çıkartıyor.. ama bende epey zorlayorum sabrını.. etmediğim işkence kalmadı..

Son düzenleme:
canım o gün çokta haklı sayılmazdım bende.. benim ki aradı akşam kahve içelim çıkasında dye kuşlar kelebekler uçuşuyor ses tonunda. çok ısrar etti yok dedim yorgnm eve gidicem dedim.. tamam aşkım dedi.. sonra bizim bilgi işlemci arkadaşlar eve bırakalm seni demişti.. ayda bir kez falan uğruyolar büroya.. 3 erkek 2 bayanız çıktık... işte arabaya gidiyoruz ben uzaktan benimkini gördüm.. çıkışımı bekliyomuş.. gidemedim yanna kadar.. el salladım.. görüşürüz diye.. yürüdüm onlarla.. tabi oda gurur yaptı.. bende olsam delirirdim aslnda.. ama bişey kırmazdım sadece.. onu o an bu kadar yabancı durumuna koymasam bişey demezdi aslında.. ayıp ettim bende. yanmda ki arkadaşta tanıdı onu, git yanına falan dedi.. gerek yok konuştuk nasılsa dedim.. bende sanıyorum ki oraya gelmişte gelmişken kahve içelim dedi diye hesap ettim.. meğer benim için gelmiş sadece..
düşündüm de ben olsam terkederdim onu o anda.. ben biraz antikayım duygularımı hiç belli edemezdim de şimdi yeni yeni alştım.. kötü söz söylemez, saldırmaz kimseye.. çok delirdiğinde böyle çıkartıyor.. ama bende epey zorlayorum sabrını.. etmediğim işkence kalmadı..

o zaman haklıymış, beni öyle görmezden gelecek valla yerde bulduğum ilk taşı kafasına atardım fark etsin diye kaydirigubbakcemile3

o sadece kalp kırar,ama ben iki kez böyle şeyler yaptım.bilgisayarın klavyesini yere fırlatıp kırdım.
kapının camına yumruk attım,kırılmadı ama elim çok acıdı.
çok üstüme gelmişti ne yapayım !!!

yok fırlatmaz asla zaten yapmasında yaa.sinirlenir kızar bağırır ama 2 dakika sonra hiç birşey olmamış gibi davranır.yıkıp dökme huyu yok şükür

Bu çok kontrolsüz bir davranış.yasakkelime Ama sinirini o şekilde atıyor kimileri.
Belki onu yapmasa eşine zarar verecek. Çirkin şeyler bunlar.
Bizim evde hiç olmadı olmayacak. Çocuklar böyle babaları göre göre büyüyünce aynı
şeyleri yapıyor.benneyaptımki

benimkide sinirlenince vurup kırar ne gelirse eline saglam kapı kalmadı yani:eek:lmaz:...neyseki bana vurmuyor o şekilde rahatlıyor yapıcak bişey yok bende tam aksiyimdir eşyama kıyamam kendimede..:umursamaz:

benim eşm kontrollü biridir genellikle .adece benim ses tonuma karşılık verir ama ben bazen dozu kaçırabiliyorum ben.ilk evlendiğimizde küçük süs ahşaptan bir sandığımız vardı onu fırlatıp kırmıştım oda son oldu zaten.

Bir haftalık evliyken fiskos masayı fırlatıp kırmııştı, daha sonra cep telefonunu, o zamanlar işsizdi ikinci kez cep telefonunu fırlatacağı zaman sakın atma yenisini asla göremezsin demiştim tabi vazgeçti, ben birşey kırmam ama çok bağırırım, oda şimdi kırmıyor, ama kavga esnasında bana ağzına geleni söylüyor, bu daha kötü bence çünkü kırılan yeniden alınıyor ama sevgi ve saygı bitince işte o imkansız.

4 yildir evliyim hic böyle birseyler karsilasmamistim

ta ki o zilli ablasinin yaptiklarini duyunca fittirmis bir sekilde eve geldiginde ve olayla ilgili birde üzerine ben gidince

sen tut masanin uzerindeki ,kalin camdan yapilmis süs esyayi

firlat kocaman her kati camdan yapilmis tv sehpasina

oturma odasi savas alanina dönmüstü ,üc katli kaskalin cam bir patladi

camlar bacaklarimiza saplandi,ilk ve sondu sanirim

Son düzenleme:
atalarımız boşuna dememiş ÖFKEYLE KALKAN ZARARLA OTURUR DıYE...burda çok örnek var bence..hiç gerek yok..

X