Kavga ettiinizde einiz eya krar m?

Benimki en son adsl modemi kırdı... Daha evvelden 2 adet GSM telefon kırmıştı sayemde... Ama onun kırmayı en sevdiği şey benim kalbim oluyor maalesef... :eek:klava:

esimde de bende de bu kotu huy var...yakin zamanda esim laptop ekranina yumruk atip laptopi hurdaya cevirmisti...4-5 gun sonra da pasa pasa yenisini aldi delikafadulden bosu bosuna bir suru parasi cope gitti yani

babam zamanında cok yapardı... rahmetlı annemle kavga ederlerdı tencereler sehpalar havalarda ucusurdu... sımdı ne oldu pekı? annem vefat ettı babam kafasını duvarlara vuruyor,her gecen gun dahada artıyor pısmanlıgı onu uzdugu zamanlar ıcın...
benım esım mı? hayır,tartısırken bıle abartmaz olayı...
bende oyle. kı cok sınırlı bı yapım vardır tutarım kendımı...
yoksa saygı falan kalmaz aramızda... sonradan pısman olucagımız seyler yapmayalım,cunku hıcbı telafısı olmuyor ınanın...

ben bekarken cok kumandafırlatmıslıgım vardır duvara.hatta bıkeresınde kucukkasetcaları sobaya vura vura parcalamıstım.anneannem bızdeydı dedı kızım tvyı de parcala.tvmız 70 ekrandı olmaz anane o cok pahalı bu alınır ama o olmaz demıstım:)babasız buyumenın agır yuku hıc bırakmadı pesımı:KK43:sımdı evlıyım esım sınırlenır ben susarım bısey demem 5 dk sonra sakınlesır ama.cok sukur bısey kırmıslıgı yoktur esımın o genelde tamır eder.bana derkı cok akıllı kadınsın sen asla dayak yemezsın der:)genelde ben sınırlenırım kızarım bagırırım o gecmiş karsıma guler,sınırlenınce daha bı tatlı oluyosun der.bende baslarım gulmeye.ya agız tadıyla bı kavga edılmez benım askımla ya...

Geçen sevgilimle kavga ettik, gittim sinirden masadaki hesap makinesini suratına fırlattım:KK70:
Allahtan gelmedi aşkıma:KK70:
Ama makina çöpte:KK70:

psikopat hareketlere antipatim var...
sözler yeterince kırıyor zaten insanı,birde eşyamı eklemek gerekki buna,
tartışmalarımızı aksiyon taşımadan ve çevreye duyarlı yapabilenlerdeniz...

Bizimkide telefonundan sıkıldığı ve değiştirmek istediğinden yapar çünkü ben kızıyorum sürekli tlf değiştirmesinden o kızdığı zaman atar sonrada budan hayır gelmez der gider yenisini alır manyak işte yapacak bişey yok.

eşimin hiç oyle huyu yoktur ama bende var malesef ıyıkıde yok yoksa evde esya kalmazdı :))

daha geçen gün kumandayı fırlattı duvara kötükedihüso

Benim eşim yapma zo işleri genelde ben yapardım. Kumadayı fırlatırım, koltuğun yastıklarını, sandalyeler havada uçuşurdu ama ilaç kullanıyordum ve asabiyet yapıyordu.. Birde başka şehire gelmiştim yalnızlık vardı öfkeme hakim olamıyordum. Ama şimdi geçti çok şükür. Ama eşim kırdı bir kere öle telefonu hemde elinde kırmış.. Kavga etmiştik sürekli meşgule vermiştim telefonu o da kırmış.. Ama eşim genelde sakindir beni sakinleştirir o...

Evlendiğimiz ilk zamanlarda ikimiz de bir iki şeyi kırdık açıkçası..Ama atlattık o günlerdeki ruh halimizi..kaydirigubbakcemile3

kırdığı herşeyin iki mislini ona aldıracağımı bildiği için yapamaz:KK70: şaka bi tarafa bikere elini duvara vurmuştu benim daha fazla ağladığı görünce özür dilemişti bidahada yapmadı şükür

valla ben söylüyorum sakın yapma böyle şeyler diye ama şimdi bile yapabiliyor. bana dokunmaz asla, zararı kendinedir. bi kaç kez bardak cam indirdiğini görmüştüm evlerinde :S

ayyy allahıma şükür eşim çok çok sinirli olmasına rağmen böyle şeylerini daha hiç görmedim sadece küser konuşmaz oda benim kalbimi konuşup kırmamak için uzaklaşır benden ki 1 saate falan yumuşar canım kocam benim yaaa bunları okudukça nasılda değerini anlıyorum

yeni evliyken kumanda kavgası etmiştik :)) tuttu duvara bi fırlattı hala izi duruyor bu ilk vede son oldu artık sinirlenince sadece sesini yükseltiyo :))

:) kaç defa kapı kırdı bir defasında da ben laptopun mausunu fırlattım o öyle olmaz böyle olur diye aldı laptopumu fırlattı kırdı :)

babam cok yapardi ama esim yapmiyor genelde ben yaparim ya kirarim ya parcalarim babamdan gecti sanirsam bu huyguclubacismile:eek:lmaz:eyvahedigeldismile

X