Kavga ettiinizde einiz eya krar m?

Benim herüf de böyle ama kontrolünü kaybettiği zaman ben sakin ve yumuşak davranıyorum, onu alttan alıyorum ve hasarsız atlatmaya çalışıyorum .Normale dönünce hatalarını bir bir... Fenayım ben :icecream:

benim eşimde orayı burayı yumruklar veeşyalara zarar verir aman bana dokunmasında ne hali varsa görsün bence

banada asla küfür bile etmezz bagır ama zarar vermez sinirlendiği zaman direk evden gider kırmayayım diye aman allahta göstermesin

cok sukur banada kufur etmez el asla kaldırmadı bugune kadar ama bır baba olarak ofkesını kontrol etmeyı ogrenmelı bende sınırlıyım oda ama ben kırıp dokmem

valla eşim çok sakindir, sinirlenince ben fırlatırım genelde.

oda çok kızar bu huyuma sen adam gibi kavga etmeyi bilmiyorsun der.

Bunca yıllık evliliğimizde ilk defa geçen ay tv nin kumandasını fırlattı ve kırdı. Ertesi akşam oturmuş yapmaya çalışıyordu, yapamadı ve bütün akşam kanal değiştirmek için poposunu kaldırıp tv nin yanına gitmek zorunda kaldı. Bende karşısına geçip "ohhhh, beter ol, şimdi ne halt edersen et" dedim. Suçlu suçlu sırıtıyordu. Çakma bir kumanda almış çalışmadı daha sonra gidip parasını bayılıp (50 milyoncuk) orjinalini aldı. Eşim biraz cimridir bu yüzden yüreğine indi verdiği para, bende bol bol güldüm. Birdaha tövbe etti yapmıcam diye.
İstediği kadar kırsın umrumda bile olmaz. Keskin sirke küpüne zararmış.

Bunca yıllık evliliğimizde ilk defa geçen ay tv nin kumandasını fırlattı ve kırdı. Ertesi akşam oturmuş yapmaya çalışıyordu, yapamadı ve bütün akşam kanal değiştirmek için poposunu kaldırıp tv nin yanına gitmek zorunda kaldı. Bende karşısına geçip "ohhhh, beter ol, şimdi ne halt edersen et" dedim. Suçlu suçlu sırıtıyordu. Çakma bir kumanda almış çalışmadı daha sonra gidip parasını bayılıp (50 milyoncuk) orjinalini aldı. Eşim biraz cimridir bu yüzden yüreğine indi verdiği para, bende bol bol güldüm. Birdaha tövbe etti yapmıcam diye.
İstediği kadar kırsın umrumda bile olmaz. Keskin sirke küpüne zararmış.

:roflol: :roflol: delikafadulden delikafadulden

eşim kırmaz ama ben telefonu,kumandayı v.s. elime ne geçerse fırlatırım.Bi keresinde bende laptop u aldım yere çarptım ama bişey olmadı,eşimde bunun üstüne kalkıp bi sürahi suyu başımdan aşağı döktü.Sonrada oturup güldük.

erkek arkadaşımda tartışmamızda benim kolumu sıkmıştı canım acımıştı dayanamadım ağladım.oda dayanamadı çok üzüldü özürler diledi bende korktuğumu evlenincede bölemi olacağını ima ettim tedirgin olduğumu söledim.korktu bi an benim o tutumumdan imalarımdan çok pişman olduğunu söledi bi daha olmicani söledi...ama kendileri çok sinirlidir evlenince kırar dökermi bilemem:nazar: bana zarar vermesinde kırsın napimmm yenisini alacak olan o :nazar:

şahsen ben sınırlenınce evde dırek masa ortusuyle baslarım işe herseyı kırarımda..sınırden barı sevgılım yada esım sakın bırı olsunda yokda mutfak malıyetınden batıcaz..

Vallaha eşim sabırlıdırda genelde ben kırarım. en son eşim modem kırmıştı bende öyle olmaz böyle olur diye laptopu kırmıştım :)

babamda cok kirardi, onune geleni, esimde yeni yei basladi bu huyuna Allah hayirlisini versin
3-4 defa laptopumu carpti.. ne zorluklarla almistim bide sifir pc yi mahvetti..
bardaklar kultablalar sigaralar yani sinirlenince ne oluyor bilmem sinirlenicek birseyde yok ortada.. sacma..
zayif insanlar yapar ancak boyle seyleri.. esimde olsa bunu derim cunku hic sevmedigim bi huy..
kucukken yeterince cektik biz bu ne ya..

Ben kavgalardan çok huzursuz olup bianda elim ayağım titrediği için eşim hep çok dikkatli
Biz hiç kavga etmedik ama başkalarına sinirlendiği zaman ben yanındaysam elimi sıkar
Ha bişeyleri kırmışsın ha beni dövmüşsün aynı şey diyorum ben ona
Ben yoksam laf kavgası yapar ama bişeyler kırmaz

bende bilgisayarı kırma planları yapıyorum bu sıralar yada insanlardan utansam direk sokağa atıcam camdan o kadar gına geldi bilgisayar oyunundan bişi sorulmuyo bile hııııııı, neee, bi dk canım

aynısııııııııııı her geceee yaa..askım acma unu hıııı..dur yaaa..tamm ya..bısey yapmıyomki..yasakkelime

play staıton ...aklımda..bı kumanda fırlattım anası delirtmişti beniii..10 tl için 10 kere arayıp kocan aramı getrsın pazara gtcem demıştı cıldırdımmmmmmmmmmmmm kavga ettıkk..lap top ve play staıon var sırda delırcemmmmmmkaydirigubbakcemile

X