Kavitasyon yaptıran var mı?

arkadaşlar üzülerek bende katılıyorum...birkere selülite gram faydası yok...haa yapılan bölge yumuşuyor ...benim derdim selülitti bence işe yaramayacak sırf yarım bırakmayayım acaba sonuna kadar devam edersem işe yararmı diye gideceğim son 2 uygulamaya ...bir kere uygulama yapılınca incelme oluyor bunda bir numara yok ama ertesi hafta gittiğimde yine aynı şekilde giden incelmelerin yerine geldiğini görüyorum..eritmeyi bence yapılan diyet yapıyor...bana yardımcı olun lütfen selülite ne iyi geliyor yıllar önce lpg gitmiştim faydasını gördüm acaba yine mi ona gitsem...ümitköyde ucuz lpg yapan yer varmı biliyormusunuz...birde radyo frekansı merak ediyorum selülite iyi geliyormu ?

bende size katılıyorum. şimdilik evet şu kadar inceldim bu kadar inceldim deniliyor ya sonrası kimse sonrasını bilmiyor.bende düşündüm yaptırmayı çook araştırdım tek başına yeterli değil deniliyor kaldıki incelme olsun yağlar parçalansın dikkat edilmezse aynen geri döner vücuda sonuçta yağ hücreleri orda duruyor.power plate e gelince o sıkılaşma cihazıdır zayıflama değil.lütfen bu merkezlerin paket tedavilerinide almayın.hepsi tek başına iyi olsaydı zaten paket vermezler son bir şey adanada eximia awt slimcav hepsi var ve 30 tl maximum 150 tlye yapılıyor kandırılmayın lütfen

powerplate spor aktivetisini yaparken ,hareketlerin etkisini arttıran bir alettir öncelikle bunu söyleyeyim ben gecen sene powerplate gittim nedenide uzun yani 1 saat boyunca spor salonunda malesef spor yapamıyorum yada evde.... cavitasyona gelince ben sadece burda gün gün giitiğimi ve 2. seansıma rağmen bu sefer herhalde sonuç alacağımı yazdım..yani ne bileyim kimsenin reklamını yapmıyorum cavitasyon aletinin markasını söylemiyorum... kimse kimseyi kandırmıyor en azından ben kandırmıyorum.. çünkü ben eğitim alanındayım meslek olarak ..tercih kişilerindir bu "kavitasyon" başlıklı bir konu olduğu için yazıyorum...yürüme diyet vs konu başlıklı değil...

powerplate spor aktivetisini yaparken ,hareketlerin etkisini arttıran bir alettir öncelikle bunu söyleyeyim ben gecen sene powerplate gittim nedenide uzun yani 1 saat boyunca spor salonunda malesef spor yapamıyorum yada evde.... cavitasyona gelince ben sadece burda gün gün giitiğimi ve 2. seansıma rağmen bu sefer herhalde sonuç alacağımı yazdım..yani ne bileyim kimsenin reklamını yapmıyorum cavitasyon aletinin markasını söylemiyorum... kimse kimseyi kandırmıyor en azından ben kandırmıyorum.. çünkü ben eğitim alanındayım meslek olarak ..tercih kişilerindir bu "kavitasyon" başlıklı bir konu olduğu için yazıyorum...yürüme diyet vs konu başlıklı değil...

ulkerrr lütfenn alınganlıkk yapma senin iyiniyetli oldugunun farkındayız zaten hepimiz düşüncelerimizii yazıyoruzz sendeee zamanını ayırıp bizimle paylaşımda bulunuyorsun burad guzellce birr konu oluşturuldu kimse kırılmasınn kimsee sinirlenmesinn birimizin 1 kilo vermmesiii hepimizii sevindiriyor:):)saygılarımla

ulkerrr lütfenn alınganlıkk yapma senin iyiniyetli oldugunun farkındayız zaten hepimiz düşüncelerimizii yazıyoruzz sendeee zamanını ayırıp bizimle paylaşımda bulunuyorsun burad guzellce birr konu oluşturuldu kimse kırılmasınn kimsee sinirlenmesinn birimizin 1 kilo vermmesiii hepimizii sevindiriyor:):)saygılarımla

yok kuzucum alınmadım sadece "KAVİTASYON" konu başlıklı yerde herkes tecrübelerini konuşuyor ama kimse kimseye kandırıyorlar yok yapmayın vs yada kelime anlamanı açıklaması bence (üstelik yanlış) yanlış...Herkes memnun kalmamış okudum ama buna rağmen başladım.. cihazın markası farklı aynı zamanda powerplate ilede destekleyince kişiye güvenincede başladım .. paket program çünkü açıklamaları benim aklıma yattı çünkü eriyen yağların vs böbreklerden süzülümü sonucunda idrar ve ter yolu ile atılması gerek..lenf dranej ve aktivenin bunu sağlaması ve işlemden hemen sonra yapılması mantıklı geldi...ben haftanın 3 günü yürüyen bir gunu yuzen biriyim ama zayıflasamda lokal yağlarımdan kurtulamıyorum...

yok kuzucum alınmadım sadece "KAVİTASYON" konu başlıklı yerde herkes tecrübelerini konuşuyor ama kimse kimseye kandırıyorlar yok yapmayın vs yada kelime anlamanı açıklaması bence (üstelik yanlış) yanlış...Herkes memnun kalmamış okudum ama buna rağmen başladım.. cihazın markası farklı aynı zamanda powerplate ilede destekleyince kişiye güvenincede başladım .. paket program çünkü açıklamaları benim aklıma yattı çünkü eriyen yağların vs böbreklerden süzülümü sonucunda idrar ve ter yolu ile atılması gerek..lenf dranej ve aktivenin bunu sağlaması ve işlemden hemen sonra yapılması mantıklı geldi...ben haftanın 3 günü yürüyen bir gunu yuzen biriyim ama zayıflasamda lokal yağlarımdan kurtulamıyorum...

aslındaa biziimm kızmamızzz bu işii duzgunce yapmayann insanlara yanii bende kilo olarak iyiyimm ama kavitasyonn basen bölgeme iyi gelmedii powerplate de yaptım ama bana iyi gelmedii şimdi sadece powerplate devm edicem çunku spor yapmakk istiyorumm sadece ben powerplate baya memnundumm bakalım devamındaa görucem degişimleri inşşallhh

Her sene olduğu gibi bu senede kandırıldık.Hepsi boş yine gitti paracıklarım..:KK43:(
Pes ettim ve bıraktım kalan seanslarıma lazer epilasyon yaptırıyorum.Çıkan sonuç şudur.Spor ve diyet olmadan cihazlar sıfır sonuç.

arkadaşlar spor ve diyetle zayıflarsınız...vermeyin para bu cihazlara...hepsi kandırmaca bence...yazık değilmi verilen paralara...fakir sevindirmek daha iyidir verilen bu paralarla....nacizane fikrimi yazmadan geçemedim...lütfen yanlış anlamayın...

arkadaşlar spor ve diyetle zayıflarsınız...vermeyin para bu cihazlara...hepsi kandırmaca bence...yazık değilmi verilen paralara...fakir sevindirmek daha iyidir verilen bu paralarla....nacizane fikrimi yazmadan geçemedim...lütfen yanlış anlamayın...

yani sende bir bakıma haklısın..yapan arkadaşım olmasa bende yaptırmazdım bu kadar para...sonuçta para zor kazanılıyor...bir yer vardı dr garanti vermişti eğer kurtaramazsam paranızı iade ederim dedi...mezotrapi ama fiyat bana çok geldi...Bu arada ben cavitasyonu kilo vermek için değil lokal yağlarımdan kurtulmak için başladım..çünkü sonuçta kilo vermenin yolu boğazdan geçer bunu artık annem bile biliyor...:1rolleyes:

Merhaba arkadaşlar ben izmir karşıyaka alaybey semtinde kavitasyon ve radyo frekans yapan bir yer buldum .Gidenler çok memnun kısmetse haftaya salı günü başlıyorum kampanya yapmışlar 7 seans kavitasyon 7 seans radyo frekans 3 seans lenf drenaj 2 selülit masajı 10 taksitli fiyat 2250 peşin 1950 gelişmeleri yazıcam .

mrb arkadaşlar bn geçen hafta deneme seansıma gittim gerçekten çok ilgililer fakat o gün çok hastaydm dikkat edemedm hiç ölçümler yapıldı bi yerdn 2 bi yerden 1 bi yerden de 0,5 cm incelmşm bunlar göbeimdeki sonuçlar. başlayıp başlamamakta kararszm çnkü bu iş eer anlatııldıı gibiyse incelmeyi hızlandırıo sonçta bizim de sporla desteklememz şart ve oraya vericeim parayla zayflaıp kendime güzel kıyafetler almak daa mantıklı geldi. spora tam gaz devam o yzdn. herkese kolay gelsn inş. başarılı ve güzel sonçlar alırsnz..

Son düzenleme:
o hafta cihazdan sonra incelme oluyor ama nacizane fikrim kalıcı değil gelecek hafta yine aynı ölçüdesin...sanırım ödem söküyor ondan gidiyor...bende vucudum pelte gibi oldu bacaklarım sallanıyor... selülitler ise aynı tas aynı hamam ...

ben dün 3. seansıma gittim...fakat vaktim olmadığı için powerplatede hareketler yapamadım..ölçümüde alamadık..sabahta aylık hasta olunca kendimde alamadım...yani 4 yada 5. seansa bakacağım

Merhaba Arkadaşlar,
4. seans kavitasyon uygulamasının üzerinden 1 hafta geçti hafta 1 kereden toplam 4 haftadır bu uygulamayı ve lenf drenajı yaptırıyorum, ayrıca da son hafta hiç bir gelişme göstermediğim için 1 seans lipoliz mezoterapi yapıldı.
Şimdi sizlere üzülerek sonuçları açıklıyorum: SIFIR. Pardon 0,5cm incelmişim. 4 haftanın bilançosu -0,5cm.
4 haftalık deneyimime dayanarak söyleyebilirim ki kavitasyon sadece belli şartlarda "çok fazla yağ dokunuz varsa ve bu yağ dokusu karın bölgesinde toplanmışsa vs...vs..." işe yarıyor. Bu durum dışındakiler yani benim gibi basen bölgesinde problem yaşayanlar için kavitasyon zaman ve para kaybından başka bir şey değil. Yumuşama dışında herhangi bir faydasını görmedim. Uygulama yaptırmak istiyorsanız tekrar düşünün derim.
Bana gelince maalesef parası ödenmiş son bir seansım var ve paramın karşılığını mezoterapi olarak almayı düşünüyorum.En azından yıllardır uygulanan bir yöntem ve sonuçlarını aşağı yukarı biliyoruz.
ıyi haberler veremediğim için üzgünüm.

Merhaba basıngazete
Özel mesaj gönderemiyorum umarım forumu okursun.
Geç cevap verdiğim için özür dilerim. Doğrudur aynı yere gidiyoruz. Üzülerek söyleyeyim ki ben herhangi bir faydasını görmedim. Kavitasyon maceramı foruma ayrıntılı olarak yazdım. Kavitasyon ve lenf drenaj uygulamasına 4 hafta devam ettim. 1 seansta lipoliz mezoterapi yapıldı ama sonuç sıfır. Harcadığım paraya acımıyorum. Sonuçta başlarken o parayı gözden çıkarmıştım ama umutlanmak evet en kötüsü o. Ne hissettiğinizi biliyorum diyebilirim sanırım, hüsrana uğramamanız dileği ile...

İzmirde bunu yapan bi yer bulamadım ya :KK43:(

Ben Miss elit'e gitmiştim canım. Karşıyaka-Bostanlı arasında Yalı Caddesi üzerinde. Eximia Kavitasyondu. Sen de gittin mi? Memnun kaldın mı? Ben 7 seans gittim. Basenim 104.5 cm idi şimdi 101 cm. Bu bir beden inclme demek aslında. Ama şimdi. tekrar gevşemeye başladım gibi geliyor. Ayda bir falan yine gideyim diyorum ama nereye kadar :S Senin neticen ne oldu? Değdi mi?

ya arkadaşlar takip eden varmı bilmiyorum ama ben 1 haftadır gidemiyorum çünkü rhatsızım o yuzden size tam net bir bilgi veremiyorum

kavitasyondan bahsederken.. eximia'mı demek istiyoruz. ist.da eximia 10 seans 1.150 tl.ayrıca da yanında powerplate de yok. son 3 seansta radyofrekans ilave ediyorlar yarım saat benim bildiğim bir yer Tarabya'da.

kavitasyondan bahsederken.. eximia'mı demek istiyoruz. ist.da eximia 10 seans 1.150 tl.ayrıca da yanında powerplate de yok. son 3 seansta radyofrekans ilave ediyorlar yarım saat benim bildiğim bir yer Tarabya'da.

ve ayrıca şunu ilave etmek isterim.. eğer çok sıkı bir diyetle kilo verme yönünde özel bir çaba içinde olamayacak iseniz, kavitasyondan zaten umduğunuzu beklemeniz mümkün değil. maaleseef bu gerçek. ancak haftada 2 kavitasyon.. hemen arkasından powerplate.. ve haftada en az 3 yürüyüş ile bir de diyet yapıyor iseniz.. sonu yüz güldürücü olacaktır.

ve ayrıca şunu ilave etmek isterim.. eğer çok sıkı bir diyetle kilo verme yönünde özel bir çaba içinde olamayacak iseniz, kavitasyondan zaten umduğunuzu beklemeniz mümkün değil. maaleseef bu gerçek. ancak haftada 2 kavitasyon.. hemen arkasından powerplate.. ve haftada en az 3 yürüyüş ile bir de diyet yapıyor iseniz.. sonu yüz güldürücü olacaktır.

işte arkadaşlar eğer bu kadar spor, diyet v.s yapılacak ise kavitasyona zaten ihtiyaç duymayacaksınız ki... bunları yaparak kavitasyonsuz da zayıflayacaksınız emin olun.

[QUOTEve ayrıca şunu ilave etmek isterim.. eğer çok sıkı bir diyetle kilo verme yönünde özel bir çaba içinde olamayacak iseniz, kavitasyondan zaten umduğunuzu beklemeniz mümkün değil. maaleseef bu gerçek. ancak haftada 2 kavitasyon.. hemen arkasından powerplate.. ve haftada en az 3 yürüyüş ile bir de diyet yapıyor iseniz.. sonu yüz güldürücü olacaktır.
][/QUOTE]

Bütün bunlar zaten kilo verdirir,yanında kavitasyon hiç bir işe yaramayıp yalnızca cebinizi zayıflatıyor,
sonunda ise hep diyecek bişeyleri var;''Vücudunuz şişmiş,su toplamış,bünyeden bünyeye değişir,bizde şaşırdık,şişliğiniz var,gazdır,15 gün sonra asıl farkı görürsünüz vs.''

Ama ilk gittiğinizde ilk seansta bile 2,5 cm vaad ediyorlar.Kavitasyon güzellik salonlarının vergilerini ve masraflarını karşılayan bir para tuzağıdır.

X