Kavitasyon yaptıran var mı?

arkadaşlar bir estetisyen olarak ve kavitasyon hizmeti veren salon olarak şunu söylemem lazım ki. KAVıTASYON BıR ZAYIFLAMA YÖNTEMı DEĞıL ıNCELME VE YAĞLARDAN KURTULMA YÖNTEMıDıR. hastanın bu dönemde beslenmesine dikkat etmesi lazım aletten mucize bekleyemeyiz. özellikle su içimine dikkat edilmeli aksi takdirde böbreklere fazla yük yapılır.

kendim bebek emzirdiğim için henüz uygulayamadım ancak bi çok hastamızda harika sonuçlar aldık. cihazdan sonra ödem atmak için drenaj masajı yapılmalı yada lenf drenaj kullanılması akabinde sıkılaştırmak için pasif jimlastik elektro dediğimiz cihazda kullanılmalıdır. doğru uygulama ve hastanın dikkat etmesi sonuçta incelmeniz garantidir... !!!
ve lpg çok eski ve başarılı bir sistemdir ancak kılcal damarlarınızada zarar vererk patlatmaya hatta morarmaya yol açar

forumu çok sıkı takip edemiyorum sorusu yada bilgi almak i,steyen arkadaşlarım özelden yazablirler

merhaba ben yeni üyeyim kavitasyon yaptıracaktım çok araştırdım en sonunda bir estetisyene danıştım vücudun caci ye daha uygun.o daha etkili dedi dedi caci cihazıyla zayıflama ve sıkılaşmayı önerirmisiniz gerçekten denildiği kadar etkilimidir.paramı artık boşa vermek ve üzülmek istemiyorum yada vücudu benim gibi yağlı birine diyetin yanında ne önerirsiniz etkili bir sistem varmıdır nedir.g5 yaptırma kılcal damarın artar dediler bana yada lpg...estetsiyen arkadaş umarım bir yorumunuz olur. ve Fatma hanım istanbulda nerde bukadar uygun bir program aldınız yazarsanız çok sevinirim...Ve Yasemin hanım tüm yazdıklarınızı okudum siz caci önerirmisiniz size hem pedlerle hem silindirlerlemi caci uygulandı umarım yazımı okuyup sizde bir yanıt yazarsınız.herkese sevgiler

niguhi caciyi bende çok merak ediyorum ama baya eski bi yöntem olduğundan heralde yakın çevremde bulamıyorum. sen nerde baslıcaksın caciye?

Ayrıca ben kavitasyona güvenmiyorum her uygulamadan snr lenf drenaj + yağsız beslenme

normal şartlarda da yağsız beslenip bol su içsek 1 saatte yürüsek hem sıkılaşır hem de kilo veririz bence

merhaba sevgili rengarenk;caciye başlıyacağım yer 4.leventte caci fiyatında en uygun yer araştırmalarıma göre,estetisyen hanımda bilgili birine benziyor ama emin olamıyorum bir türlü.bu sektörde kandırmaca çok olduğu için.ya da az işe yarayacak her cihaz çok abartıldığı para tuzağı olduğu için diyeyim.kavitasyonda ölçümlerde hile olduğunu duymuştum ve adımbaşı heryerde yapılması cihazların çin malı olmasından dolayı pek inancım yok kavitasyona

arkadaşlar bir estetisyen olarak ve kavitasyon hizmeti veren salon olarak şunu söylemem lazım ki. KAVİTASYON BİR ZAYIFLAMA YÖNTEMİ DEĞİL İNCELME VE YAĞLARDAN KURTULMA YÖNTEMİDİR. hastanın bu dönemde beslenmesine dikkat etmesi lazım aletten mucize bekleyemeyiz. özellikle su içimine dikkat edilmeli aksi takdirde böbreklere fazla yük yapılır.

MERHABA VERDIGINIZ BILGILER ICIN COK TESEKKUR EDERIM. BEN SIZE MALESEF OZELDEN ATAMIYORUM MSK CUNKU HENUZ MESAJ HAKKI KAZANMADIM. AMA BIRKAC SORU SORMAK ISTIYORUM MUSADENIZLE. BENIM BOYUM 168 KILOM 84 . YAGLARIN BUYUK KISMI GOBEK VE MIDE BILUMUNDE. 2 YIL ONCE KARBOKSITERAPI POWERPLATE PASIF JIMLASTIK VE DIYETISYEN PAKETI ALMISTIM. ACIKCASI O DONEM BU PAKET COK ISE YARAMISTIDA. FAKAT SONRASINDA DEVAM ETMEYIP DIKKATTE ETMEYINCE GENE AYNI DURUMA GELDIM MALESEF. SIMDI SIZE SORMAK ISTEDIGIM KAVITASYON BENIM DURUMUMA NEKADAR FAYDA SAGLAR? YANI GOBEK VE MIDE KISMIMDAN KURTULMA IMKANIM OLABILIRMI? KARBOKSIDEN DAHA IYI BIR YONTEMMI KAVITASYON? CEVABINIZ ICIN COK TESEKKURLER SIMDIDEN.

bu kavitasyon benim de aklımdan geçiyor, melekuguzhan arkadaşla aynı durumdayım. lütfen uzmanlar ve sonuç alanlar bizlere daha çok bilgi versin...

arkadaşlar bir estetisyen olarak ve kavitasyon hizmeti veren salon olarak şunu söylemem lazım ki. KAVİTASYON BİR ZAYIFLAMA YÖNTEMİ DEĞİL İNCELME VE YAĞLARDAN KURTULMA YÖNTEMİDİR. hastanın bu dönemde beslenmesine dikkat etmesi lazım aletten mucize bekleyemeyiz. özellikle su içimine dikkat edilmeli aksi takdirde böbreklere fazla yük yapılır.

MERHABA VERDIGINIZ BILGILER ICIN COK TESEKKUR EDERIM. BEN SIZE MALESEF OZELDEN ATAMIYORUM MSK CUNKU HENUZ MESAJ HAKKI KAZANMADIM. AMA BIRKAC SORU SORMAK ISTIYORUM MUSADENIZLE. BENIM BOYUM 168 KILOM 84 . YAGLARIN BUYUK KISMI GOBEK VE MIDE BILUMUNDE. 2 YIL ONCE KARBOKSITERAPI POWERPLATE PASIF JIMLASTIK VE DIYETISYEN PAKETI ALMISTIM. ACIKCASI O DONEM BU PAKET COK ISE YARAMISTIDA. FAKAT SONRASINDA DEVAM ETMEYIP DIKKATTE ETMEYINCE GENE AYNI DURUMA GELDIM MALESEF. SIMDI SIZE SORMAK ISTEDIGIM KAVITASYON BENIM DURUMUMA NEKADAR FAYDA SAGLAR? YANI GOBEK VE MIDE KISMIMDAN KURTULMA IMKANIM OLABILIRMI? KARBOKSIDEN DAHA IYI BIR YONTEMMI KAVITASYON? CEVABINIZ ICIN COK TESEKKURLER SIMDIDEN.

rica ederim arkadaşım aslında sorunun cevabını kendin vermişssin "DEVAM ETMEYIP DIKKATTE ETMEYINCE GENE AYNI DURUMA GELDIM" SONUÇTA O DÖENMDE DİYETLE BİRLİKTE TEKNOLOJİDEN FAYDALANIP ZAYIFLAMIŞSIN DEMEKKİ KİLO VERMEYE MÜSAİTSİN HERHANGİ BİR HORMONEL Bİ SORUN YOK ... HANİ HEP DİYETİSYENLERİN Bİ LAFI VARDI BAYAR AMA DOĞRUDUR BESLENME ALIŞKANLIKLARIMIZI DEĞİŞTİRMEMİZ LAZIM PİYASADA BİNLERCE CİHAZ VAR Bİ ÇOĞUNDA DİYETİNİ DESTEKLEYİCİ SONUÇ ALIRSIN AMA KONTROLU ELDEN KAÇIRISAN HERGÜN KAVİTASYONA GİRSEN NE ÇARE .. BAZI BASİT ŞEYLERDEN BAŞLA MESELA..

EKMEK YERİNE KEPEK YADA ÇAVDAR TÜKET O ŞEKİLDEKİ EKMEK KANA GEÇ KARIŞTIĞINDAN YAKIMI DAHA KOLAY OLACAKTIR ŞERBETLİ TATLI YERİNE SÜTLÜ TATLI TERCİH ET TABİKİ KLASİK OLARAK BOL SU BU ŞEKİLDE BENZER UFAK TEFEK ŞEYLERLE BESLENME ALIŞKANLIĞINI DEĞİŞTİRMENLE BİLE GÜZEL SONUÇLAR ALACAĞINA İNANIYORUM...

KAVİTASYONA İNANMAYAN SONUÇ ALAMAYAN ARKADAŞLARIMA SAYGIM SONSUZ AMA ŞUNU İDDA EDİYORUM KENDİM BİZZAT İLK UYGULADIĞIM HASTADA İLK SEANSA MASAJ LENF DRENEJA GİRMEDEN 4 CM İNCELDİĞİNİ GÖRDÜM HANİ GÖZÜMDEN DAHA CANLI İSPAT OLAMAZ BANA ARAMA MOTORLARINDANDA YAĞI NASIL PATLATTIĞINA DAİR VİDEO İZLEYEBLİRSİNİZ TEKRARLIYORUM DOĞRU UYGULAMA VE DOZ ÇOK ÖNEMLİ

VERDIGINIZ BILGILER ICIN COK TESEKKUR EDERIM. INANMAYAN ARKADASLARA BURDAN SUNU SOLEMEK ISTRIMKI BEN KAVITASYON YAPTIRMADIM AMA GENE CIHAZA BAGLI BENZER DE DENILEBILIR BELKI KARBOKSI TERAPI YAPTIRDIM VE O DONEMKI ONCELMEMIN TEK BASINA DIETLE ASLA ILGILI YOKTU CUNKU DIET KILO VERDIRIYOR EVET AMA SIKILASMA VE SAKI DAHA COK KILO VEMIS GIBI INCE GORUNMEK TAMAMEN ALDIGIM KARBOKSITERAPIYLE ILGILIYDI. YANI BEN KAVITASYONUN FAYDASI OLACAGINA KESINLIKLE INANIYORUM. SEVGILER

Bu arada sevgılı nhltlg bana ızmırde Önerebılecegınız kavıtasyon merkezı varsa ozelden adını ve numarasını msj atarsanız cok sevınırım

Bu arada sevgılı nhltlg bana ızmırde Önerebılecegınız kavıtasyon merkezı varsa ozelden adını ve numarasını msj atarsanız cok sevınırım

bizim yerimiz istanbul büyükçekmecede ama doktorumuzun türkiye çapında çaılşması ve cihaz temini söz konusu kendisi ile görüşüp var ise izmir tarafında kendisin referansı ile mutlaka bilgi veririm size... sevgiler..

ben 10 sean cavıtasyon yaptırdım kalçca ve basende bikaç cm fark ett fakat işlem esnasında göbekte artma bile oldu cm olarak ... büyük mucizeler beklemeyın derim ben... 15 sean satın almıştım.. kalan son 5 seansa da gireyım net ölçülerı de yazacagım..satın aldığım paket full dü içinde cavıtasyon lenfdrenajı, poverplate vs hersey vardı..

şahsı kanımca bölgesel zayıflamada en etkılı yöntem deneyımlı ellerde yapılam mezoterapıden geçıyor gerısı boş....

bizim yerimiz istanbul büyükçekmecede ama doktorumuzun türkiye çapında çaılşması ve cihaz temini söz konusu kendisi ile görüşüp var ise izmir tarafında kendisin referansı ile mutlaka bilgi veririm size... sevgiler..

INAN COK AMA COK SEVINIRIM. CUNKU ALALADE BIR YERE GIDIP UCRET VE SONUC ANLAMINDA HAYAL KIRIKLIGI YASAMAK ISTEMIYORUM. MALESEF BU DURUMDAN DOLARI OLDUKCA UZGUNUM ACIL BISILER YAPMAM GEREKIYOR. SEVGILER :kedi:

şahsı kanımca bölgesel zayıflamada en etkılı yöntem deneyımlı ellerde yapılam mezoterapıden geçıyor gerısı boş....

canım merhaba verdıgın bılgıler ıcın sagol. Bısey sormak ıstıyorum anladıgım kadarıyla kavıtasyonun senın gobek kısmı sorununa pek faydası olmadımı? Bıde kılo sorunun hangı bolgende? Benım en cok rahatız edıcı kısmı gobek ve mıde kısmı faydası olurmu sence ? Tesekkurler

merhaba bayanlar zayıflamada istanbulda birkaç yerde yapılam micro plus yöntemini deneyen varmı?caci nin daha hızlı sonuç veren kasları daha çok çalıştıran haliymiş üst modeliymiş yani...sevgili estetisyen arkadaş bu konuda bilginiz varmıdır acaba?

ben bağdat caddesindeki acıbadem tıp merkezinde yaptırdım o kadar memnun kaldım ki .kavitasyon benim 30 yıldır birikmiş yağlarımı yok etti.. arkadaşımı da başlattım onun da çok iyi gidiyor.sonuçları burdan yazacağım ....

canım merhaba verdıgın bılgıler ıcın sagol. Bısey sormak ıstıyorum anladıgım kadarıyla kavıtasyonun senın gobek kısmı sorununa pek faydası olmadımı? Bıde kılo sorunun hangı bolgende? Benım en cok rahatız edıcı kısmı gobek ve mıde kısmı faydası olurmu sence ? Tesekkurler

benim göbek basen sırt gibi tüm bölgelerımde neyazık kı sorunum var. mide ve göbekte nayazık kı hıç ıncelme olmadı. toplam 15 seansdı 4 seansım kaldı .hepsı bıtsın net sonuçları yazacağım.

kuzenın hemşıre benım yaptırdığım merkezden farklı bır merkezde çalşıyor. onların müşterılerınde de memnunıyet oranları çok düşükmüş.. cavıtasyon bıraz balon bır uygulama sanırım neyazık kı....

X