Kavitasyon yaptıran var mı?

dikkat edilmediği sürece hiçbişi kalıcı değil özelliklede kadınlarda östrojen hormonundan dolayı yağ üretimi varken...hep dikkat etmek gerekiyor...

Grubun başka bir topicinde yazmıştım, Ramazandan önce 1 seans deneme seansına girmiştim, el ayası büyüklüğünde metal pedler vardı, göbek çevrem 110 cm idi, seanstan hemen sonra degil 1-2 gün sonra tekrar ölçtüm 107 olmuşum ancaaakkk ramazan sonunda bel çevrem 104 olmuştu demekki neymiş, gırtlagını tutarsan biraz daha zaman alır ama yine de olur istedigin.

Ayrıca topicte verilen fiyatlar bana çok çok yüksek geliyor en son şu internet üzerinde fırsat satışı yapılan yerlerden birinde 5 seansını 45 !!! tl ye aldım yani diyecegim o ki bu fiyata satış yapanda bir şekilde kar ediyor iyi pazarlık yapın (bu fırsatı görmeden önce 15 seansı 750'ye aldım :KK43:( )

çeşitli fırsat siteleri var buralarda sık sık kavitasyon fırsatları oluyor çin malı falan da değil :KK70: gayet sahibi doktor olan iyi merkezlerde. benim de böyle satın aldıgım 6 seansım var ilk randevum 1 ekimde

kızlar yaptırmayı dusunenler umarım mesajımı hemen okur..şehir fırsatı sıtesınde bugun kampanya war kaçırmayın 75 lıraya powerplate kavıtasyon hepsı 5 er seans bır cok ılde subesı war mutlaka gırın gorun derım tek gunluk bı kampanyayla dusmus fıyatı 750 lıradan

şehir fırsatı izmir de de 3 seans kavitasyon 120 lira indirimde..
bazıları işe yaramıyor demiş bazıları yarıyor kafam karıştı..

kızlar bende o fırsat sitelerni takip ediorum denk gelemedm ama almayı düşünüorum yaptıranlar lütfen sonuçlarını yazsın :) gerçekten incelme ve sıkılaşma sağlıyormu bu çok önemli ? amacım kilo vermek değil sıkılaşsam yeter bana

bu arada istanbulda kavitasyonla ve radyofrekansla ilgilenen arkadaşlar warsa benim gittiğim merkezi önerebilirim.kavitasyon uygulması jel ile yapılıyor.radyofrekansta jel ile uygulanıyor.aynı zamanda radyofrekans teknolojisi ile göğüs toparlanıyor ve dikleştiriliyor.tek seansta görülebilir değişiklik oluyor.çekmeköy madenlerde uygulama aldığım yer özel olarak ilgilenmek isteyen arkadaşlar warsa eğer özelime msj atarak adres telefon ve bilgi werebilirim.yerimseniben

merhaba özel msj atmaya çalıştım ama site yönetimi izin vermedi msj sayımın 50 olması gerekiyormuş:S acaba bana da adres ve telefonunu yazabilir misiniz şimdiden teşekkürler

bende yaptırdım kavitasyon gerçekten işe yarıyor benm göbekden 3 cm göbek ustundende 2.5 cm gitti ama şöyle bişey var bu yöntemle yağları patlatıyolar ve bunu vucuttan atmak sizin işiniz düzenli spor yapıcaksınız şimdi diceksiniz zaten spor yapınca zayıflıyosun dıye ama bunda yağlar patladı için daha çok sonuç alıyorsunuz benm göbeğim baya düzleşti ilk seansda vede devam ettircem ve 10 gun arayla yaptırıabılıyosunuz eğer bide yedıklerınıze dikkat edıyosanız super sonuçlar alırsınız fiyatlarınıda söylım size eğer göbek ve bel yahne simit le beraber 150 ye yapıoalar tek bölgeye 80 e yapıolar bide 18 dkka suruyo bir seans bu arada ben antalyada yaşıyorum bilginize

canım selam,bende antalyada oturuyorum nerde yaptırdın kavitasyonu bana yardımcı olurmusun isim ve adresi vererek,şimdiden teşekkürler..opuyorumnanaktan

Bıktım bu selülitlerden, yok mu kesin çözümü? Bir de neden bu kadar fiyat farkı var anlayamadım. Koşu bandı mı alayım yoksa bu seanslara mı katılmalıyım, bir türlü karar veremedim. Siz ne dersiniz. Yanlızca sıkılaşmak istiyorum.

Bir yerle görüştüm anadolu yakasında ibrahim aşkar diye bir doktorun yeri ve 2500 tl istediler taksitle. awt, kavitasyon ve buna benzer bir sürü şeyle beraber 2 saat sürüyormuş seanlar.Bu doktora yaptıran var mı hiç? Tavsiye eder misiniz???

merhaba

dün ilk kavitasyon seansımı yaptırdım.KAvitasyon ile beraber lenf drenaj masajıda yapıldı.
arkasından 12 set power plate aletinde durdum ve sonra 20 dk koşu bandı.

Sonuç 2.5 cm incelme oldu yarın tekrar gideceğim yine sonucumu yazarım.
dün gelince 2,5 lt su içtim bugünde mi 2.5 lt içicem onu sormayı unutmuşum.

su firsat siteleri varya bugun

5 seans “tüm vücut” kavitasyon ve 5 seans radyo frekans uygulamaları, 5 seans pasif jimnastik ve 5 seans lifting hediyeleri ile birlikte 750 TL yerine %95 indirimle sadece 37.50 TL! atasehirde bir guzellik merkezi

ben satin aldim

5 seans yeter heralde 2cm * = 10 cm eder hemde tum vucut diyo

civarda olanlar varsa kacirmasin

bende aldım bu fırsattan 2 tane aldım cnkü galiba randevu yogunlugundan 1 hafta da bir oluyor malesef :KK43: sonucta ulaşım cok da zor olmamalı sonucta kilo vermek var ise:)

5 seans “tüm vücut” kavitasyon ve 5 seans radyo frekans uygulamaları, 5 seans pasif jimnastik ve 5 seans lifting hediyeleri ile birlikte 750 TL yerine %95 indirimle sadece 37.50 TL! atasehirde bir guzellik merkezi

ben satin aldim

merhaba bende bu fırsattan satın aldım randevu alabildiniz mi ? ben henüz alamadım.

ben satin aldim

ben de fırsattan yararlandım. 5 seans “tüm vücut” kavitasyon ve 5 seans radyo frekans uygulamaları, 5 seans pasif jimnastik ve 5 seans lifting 37.5 çok çok uygun bence.
yoğunluktan dolayı taaaa ocak ayına verdiler ilk randevuyu :KK43:((sempatiksalakcinni

X