Kavitasyon yaptıran var mı?

merhaba arkadaşlar.ben bu yöntemi yeni duydum.ben 58 kiloyum basende biraz yaglanmam var.sormak istediğim sadece 2-3 seans gidersem kalıcılıgında bi fark olurmu.

eskişehirde 2 yer buldum ama bugün telefonları cevap vermiyor yarın arayacağım bakalım birde acıbadem hast. açıldımı bilmiyorum ama diğer tüm acıbadem has. var yani eskişehirdede olur büyük ihtimal

ben istanbulda 4 seans kavitasyon + 4 seans lenf drenaj + 4 seans Radyofrekans 350 tl ye buldum. sizce gitmeli miyim arkadaşlar bilmiyorumkismile

ışte ben de bunu çok merak ediyorum,kuru olanın pek faydalı olacağına inanmıyorum..
Ama ıslak yapan yer bulamadım..
Acıbadem Ataşehir'de yapılıyormuş ama kuru..
Islak yöntem 15 günlük aralarla toplam 3 seansta bitiyor,hem zamandan kazanıyoruz hem de daha etkilidir gibi düşünüyorum.
Var mı ıstanbulda bu yöntemi uygulayan bir merkez:uhm:

Ben akatlarda bir merkezde yaptırdım(Fors polikliniği) İlk seans ıslak yapılıyor sonra kuruya geçiliyor. Başında plastik cerrah olduğundan daha çok içime sindi.

eskişehirde 2 yer buldum ama bugün telefonları cevap vermiyor yarın arayacağım bakalım birde acıbadem hast. açıldımı bilmiyorum ama diğer tüm acıbadem has. var yani eskişehirdede olur büyük ihtimal

mayasante ile görüşmüştüm bölgesel incelme için peşin 1800 taksit 2000 demişlerdi.öğrenci için biraz fazla geldi :)

arkadaşlar ben de 3 seans yaptırıcam memnun olursam devam etmeyi düşünüyorum... belim gerçekten kalınlaştı toplamda 8 kilo fazlam var 50 hedefim:/ bakalım umarım işe yarar ilk seansta gerçekten söyledikleri gibi:/ belirtirim sizlere, paket programlardan haberdar ederseniz sevinirim...

ultrasonik kavitasyon için bu işlemi yapan uzman bir doktorla görüştüm, kendisi kalıcı çözüm yolu olmadığını belirtti. ve çok pahalı bir uygulama olduğunu biliyorum .bizzat yaptıranlar yorumlarını paylaşabilir mi??

akannehirkavitasyon aletini çok araştırdım..piyasada gerçek kavitasyon olmayan bir sürü makine var arkadaşlar ..bu konudaki araştırmalarımdan sonra akatlarda forsestetik denilen bir poliklinikte kavitasyon uygulaması yaptırdım ilk seansta 4cm inceldim..çok şaşırdım şuan 3 seansimi yaptırdım istediğim sonuca kavuşuyorum ..çok mutluyum problemi olan arkadaşlara mutlaka tavsiye ediyorum

evet bu konuda tecrubem var ..inanılmaz inceliyorsun ben ilk seanta 4 cm incelenleri gördüm ...bunun için iyi bi yerde yaptırmanı tavsiye edebilirim

hiçbir işlem kalıcı değildir ..hayat standartlarını değiştirmek lazım ...bunun için spor ameliyat bile geri gelebiliyor dikkat edilmezse....kavitasyon son yılların en iyi yağ kırma işlemidir..ilk seansta dıştan yapılan bir işlemin bukadar etkisi çok güzel bir teknolojii...bunu denemenizi tavsiye ederim

evet pahalı bir uygulama ama karşılığını alıyorsunuz ..piyasada uygun yerler var ama kavitasyon adı altında başka makinelerle bunu iyi araştırmak gerekiyor

10 seansı 300 mü ..kesinlikle çok saçma ...çin malı olarak piyasaya sunulşan kavitasyon olabilir onların etkisinden çok zararı var...düşünmemelisin

X